... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

bmwtt.sk
 
Alpina-S
Autor témy
Príspevky: 176
Registrovaný: 26.8.2011
Kraj: Bratislavský

ERISIN vs EONON vs XTRONS

Piatok, 18. Mája 2018, 22:07

Mám v pláne kúpiť "náhradu" v štýle origo 16:9 monitora do E38, aktuálne tam mám len MID takže aj preto plus ďalšie funkcie.
K rádiu chcem pripojiť tiež I-BUS interface kvôli zachovaniu funkcií BC, tam by nemal byť žiadny problém čo som čítal.
Zhrnul som to na tieto 3 značky (prípadne ak máte niekto skúsenosti s inými kľudne napíšte): Xtrons, Erisin, Eonon
Najradšej by som Xtrons kvôli prípadným reklamáciám ale erisin/eonon majú lepšie ceny a možno si už polepšili čo sa týka supportu, neviem.
Preto ma zaujíma spoľahlivosť jednotlivých výrobcov (každá značka vyrába vraj v inej čínskej firme) a skúsenosti s predajcom.
Čo som pozeral staršie témy je tu dosť ľudí, ktorí majú tieto rádia už dlhšie tak by ma zaujímali ich skúsenosti a či všetko funguje.

Zaujíma ma rozdiel medzi androidmi (6,7,8), oplatí sa priplatiť za novší? Čo som si čítal, žiadny veľký prínos v novších verziách som nenašiel.
4 jadro vs 8 jadro? 2GB vs 4GB ram? Je medzi nimi podstatný rozdiel v rýchlosti či stabilite systému?
Čo sa týka zvuku, nečakám zázraky ale tiež by som si nechcel pohoršiť, všetky repro mám vymenené, rádio kenwood excelon kdc-502 a nerád by som išiel veľmi nižšie.
Xtrons používa TDA7388 (4x45W) a pri niektorých erisin/eonon modeloch som našiel aj info o TDA7850 (4x48W resp. uvádzajú 4x50W), je medzi nimi počuteľný rozdiel?

Vďaka za odpovede.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot] a 36 neregistrovaných