... všetko o BMW ...

Moderátori: Hugino, jararak

obchodna sekcia
 
Užívateľov profilový obrázok
Zdobor
Príspevky: 71
Registrovaný: 31.1.2017
Auto: BMW X6
Kraj: Trnavský

Re: Vaše skúsenosti s LPG (v 5er)

Pondelok, 5. Marca 2018, 08:19

Dik.
Borya, tiez by som chcel potom casom povedat, ze mi take vozenie vyhovuje, ze je to v pohode a taktiez aj lacne riesenie.
Aby zbytocne som sa nezamotal do nejakych problemov skor ako si LPG uzijem.
Pozeral som servis, o ktorom viktor pisal, to sa mi celkom pozdava, len chcem si radsej viacero veci na zaciatku zvazit.
Kuknem aj tie, co ste mi vy napisali ;-)
 
viktor31
Príspevky: 255
Registrovaný: 1.12.2014
Kraj: Prešovský

Re: Vaše skúsenosti s LPG (v 5er)

Pondelok, 12. Marca 2018, 06:41

Zdobor jasné, pozri si a potom uvidíš sám. Len mysli aj nato, že čím skôr do toho pôjdeš tým skôr budeš môcť jazdiť lacnejšie a šetriť :-D Ja som aj preto rád, že som sa do toho "dokopal" čo najskôr aby som videl tú zmenu v peniazoch, čo najskôr :-D
 
Užívateľov profilový obrázok
Ventik
Príspevky: 116
Registrovaný: 16.3.2013
Kraj: Bratislavský

Re: Vaše skúsenosti s LPG (v 5er)

Štvrtok, 15. Marca 2018, 08:44

ty podla mna mozes zohnat fajn servis vo svojom okoli, co budes mat fajn, nie je sice vhodne stavat len na tomto, ale ked si pozistujes o servise aj take veci, ze ako dlho su na trhu, ake systemy montuju, servisuju tak by si nemal mat daky problem
 
Užívateľov profilový obrázok
erosram
Príspevky: 35
Registrovaný: 18.1.2017
Kraj: Trenčiansky

Re: Vaše skúsenosti s LPG (v 5er)

Pondelok, 26. Marca 2018, 11:56

Čaute ja by som len chcel vedieť keď už máte po prestavbe tak ako servisujete auto, kde? LPG inde a samotný servis auta niekde úplne inde?

Alebo všetko to na jednom mieste?
 
Užívateľov profilový obrázok
Gabo10
Príspevky: 1319
Registrovaný: 13.7.2013
Auto: E39 530iA
Kraj: Banskobystrický
Bydlisko: Lučenec

Re: Vaše skúsenosti s LPG (v 5er)

Pondelok, 26. Marca 2018, 14:47

LPG v LPG centre logicky kedže ho máš v záruke
Ľudia, ktorí tvrdia, že sa nedá, nemajú zavadzať ľuďom, ktorí veria, že sa dá.....
[E39 530iA] Daily car
[E39 530D] socialne presúvadlo EX
 
Užívateľov profilový obrázok
Humart
Príspevky: 85
Registrovaný: 6.2.2017
Auto: BMW Z1
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: Vaše skúsenosti s LPG (v 5er)

Streda, 11. Apríla 2018, 07:33

zdobor ja uz mam tiez po prestavbe, zozierala ma tiez kopa otazok, ale nastastie uz to mam v suchu, najskor som si poziadal v Legase o cenovu ponuku, aby som vedel aj po tejto stranke akoby ma to malo chytit, popytal som sa ako to celkovo u nich funguje a siel som do toho, ale rozumiem ti, ze to chce cas kym sa rozhodnes :-D aj ja som ho potreboval, len teraz ked si vezmem, ze keby som to neodkladal mohol som o par mesiacov uz viac setrit :-D ale co uz :-D
erosram vsetko na jednom mieste, v jednom servise, aj LPG aj normalny servis auta ;-)
 
Užívateľov profilový obrázok
erosram
Príspevky: 35
Registrovaný: 18.1.2017
Kraj: Trenčiansky

Re: Vaše skúsenosti s LPG (v 5er)

Štvrtok, 12. Apríla 2018, 07:22

To mi je jasné, že LPG tam.
Len som myslel, či potom bežný servis niekde inde, kde si zvyknutý, alebo vedia spraviť aj servis LPG aj bežný na jednom mieste. Toto som chcel vedieť ;-)
 
Užívateľov profilový obrázok
Zdobor
Príspevky: 71
Registrovaný: 31.1.2017
Auto: BMW X6
Kraj: Trnavský

Re: Vaše skúsenosti s LPG (v 5er)

Piatok, 13. Apríla 2018, 07:42

To ano, to vnimam, ze by som mohol mat viac usetrene, ale prioritou je pre mna teraz aby ta montaz bola v poriadku, ked to spravia.
Ako som pisal, prezeral som tie servisy, ich stranky, nasiel som si aj kontakty, s tym servisom, o ktorom aj ty si mi pisal som uz volal, pytal som sa aj na samotny system, aj na jeho udrzbu a v poho mi povedali, co jak by bolo fajn.
Uz aby to bolo, aby som mal LPG system v aute, aby som sa mohol viacej vyvazat :-D :-D
 
Užívateľov profilový obrázok
Ventik
Príspevky: 116
Registrovaný: 16.3.2013
Kraj: Bratislavský

Re: Vaše skúsenosti s LPG (v 5er)

Pondelok, 16. Apríla 2018, 15:14

to je potom uz len na tebe ako sa rozhodnes ci to chces mat niekde tak ze naraz to vybavis ze nebudes musiet chodit niekam inam LPG a inam servis taky bezny to si ty musis zvazit co sa ti viac oplati a hlavne ci LPG servis poskytuje aj bezny servis auta alebo nie ;-)
 
Bosim
Príspevky: 16
Registrovaný: 23.1.2017
Kraj: Trnavský

Re: Vaše skúsenosti s LPG (v 5er)

Streda, 18. Apríla 2018, 11:03

osobne by som radsej volil jedno miesto na oba ukony. naco, ked auto poznaju, isto sa im to bude aj lahsie montovat
 
Užívateľov profilový obrázok
erosram
Príspevky: 35
Registrovaný: 18.1.2017
Kraj: Trenčiansky

Re: Vaše skúsenosti s LPG (v 5er)

Pondelok, 23. Apríla 2018, 06:45

Takže dá sa to. Chcel som vedieť, že čo je lepšie. Čo bude pre mňa potom lepšie, aby som sa nenervoval, aby neboli nejaké problémy.
Len si musím zistiť, či všetky servisy toto robia. Že oba servisy aj ako sa ceny pohybujú v tomto smere :-D
:-D
 
klubak9
Príspevky: 21
Registrovaný: 20.10.2015
Kraj: Trnavský

Re: Vaše skúsenosti s LPG (v 5er)

Pondelok, 23. Apríla 2018, 13:54

kam ist, ak by som mal zaujem o prestavbu na lpg? uz dlhsie o tom premysla, no zatial som nenasiel firmu, ktorej by som svoju zrudu zveril
 
Užívateľov profilový obrázok
Speedy1
Príspevky: 58
Registrovaný: 28.1.2013
Kraj: Prešovský

Re: Vaše skúsenosti s LPG (v 5er)

Štvrtok, 26. Apríla 2018, 14:01

to si tu na tom asi tak ako aj niektory z nas. ja som nad nim premyslal uz davnejsie, len som nenasiel firmu, do ktorej by som siel
 
Užívateľov profilový obrázok
mloker
Príspevky: 75
Registrovaný: 23.11.2014
Kraj: Trnavský

Re: Vaše skúsenosti s LPG (v 5er)

Piatok, 11. Mája 2018, 08:02

firiem, čo sa venujú týmto veciam je viacero, aj montujú aj servisujú systémy LPG, čiže podľa mňa si mal z čoho vyberať, tak jak to, že si nenašiel firmu, do ktorej by si išiel? Alebo skôr bolo problémom to, že si sa nevedel rozhodnúť? Kam ísť?
 
Užívateľov profilový obrázok
Zdobor
Príspevky: 71
Registrovaný: 31.1.2017
Auto: BMW X6
Kraj: Trnavský

Re: Vaše skúsenosti s LPG (v 5er)

Pondelok, 4. Júna 2018, 07:59

Firiem je vela, ja som si mnohe presiel pozrel som si aj ich stranky aj vsetko okolo toho a potom som sa rozhodol a uz si teraz vyvazam zadok za polovicu, mozno keby som sa poponahlal uz vyse mesiaca, dvoch som to mohol mat spravene, ale kedze som sa sismal, tak az teraz som zacal poriadne setrit pri tankovani tak ako som si to predstavoval.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 14 neregistrovaných