... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

mmracing.sk
 
Miych7
Autor témy
Príspevky: 2
Registrovaný: 19.4.2018
Kraj: Košický

Schopný automechanik v Košiciach

Štvrtok, 19. Apríla 2018, 09:13

Dobrý deň všetkým,
Vedeli ste mi prosím poradiť schopného automechanika, ktorý sa vás nesnaží natiahnuť o peniaze, ale hlavne si vie urobiť svedomito svoju prácu a rozumie sa do svojho fachu? Keď to bude ešte milovník bmw tak o to lepšie :smile:

Dakujem vopred všetkým za odpovede, snáď sa dočkám pomoci aspoň tu.
 
bmw-fan-ke
Príspevky: 156
Registrovaný: 28.11.2009
Auto: bmw
Kraj: Košický

Re: Schopný automechanik v Košiciach

Piatok, 20. Apríla 2018, 10:08

Som z KE a už 10 rokov takého zháňam, keď budeš mať takého mechanika daj vedieť.:) Dakujem
 
Užívateľov profilový obrázok
jararak
Príspevky: 11355
Registrovaný: 13.5.2008
Auto: skodofka 120l
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kostoliste

Re: Schopný automechanik v Košiciach

Pondelok, 23. Apríla 2018, 18:44

v kosiciach bol svojeho casu mato hlava niekde kolo cizika, neviem, niekolko rokov som ho nevidel. odporucam sa vyhnut servisom na juhu, nejaky citron a karol, ani na jedneho som nepocul dobru referenciu. stefan kolesar alias pistik tu na klube, neviem ako on funguje, ci len pre stalu klientelu, alebo aj nieco nove. sico - mr.S - bosh servers Pal&Pal na opatskom, pomohli ked som este nemal rozhlad. Potom mas moznosti - v Dvoriankach Kamila (niekedy BMWservis, ale premenovaval sa vdaka politike bmw, nove meno este nemam fixnute), alebo mas este moznost Koki team Presov, tam vsak viem, ze chalani aj nocuju a maju cakacky asi tak 2-3 tyzdne.
bmwcoding.sk
bmw maps 2023/fsc/carplay/ cz/sk pre cic/nbt
kluce pre bmw/mini, klonovanie riadiacich jednotiek, chiptunning, egr/dpf/scr off
oprava frm, upravy CAS/FEM/BDC, DME/DDE, virgin prevodovky a budikov

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných