... všetko o BMW ...

Moderátori: b0ris, 100RM, BinKooL

reklamne predmety bmwklub.sk
 
Paradoxx
Autor témy
Príspevky: 11
Registrovaný: 17.9.2010
Kraj: Prešovský

E65 kluč nefunguje zamknutie ani odomknutie

Sobota, 22. Januára 2011, 22:32

nefunguje mi otvaranie a zamykanie dveri s dialkovym proste auto nereaguje mam len jeden klučik da sa nejako rozobrať ten klučik a vymeniť v nom baterie?: alebo bude to v niečom inom? prestalo to z ničoho nič išlo to a už to nejde kufor sa otvoriť da cez dialkove
 
Užívateľov profilový obrázok
lolko111
Príspevky: 957
Registrovaný: 28.2.2010
Auto: BMW730D
Kraj: Banskobystrický
Bydlisko: Poltár

Re: E65 kluč nefunguje zamknutie ani odomknutie

Nedeľa, 23. Januára 2011, 11:25

Neviem koľko druhov kľúčov existuje, ale ten čo mám ja má akumulátor, ktorý sa dobíja počas toho, keď je zasunutý otvoru vedľa gombíka start stop. V prípade, že by sa dlhším nepoužívaní vybil sa dá z neho vytiahnuť železný kľúčik, ktorým si odomknem auto a ten plastový sa mi po zasunutí do toho otvoru nabije.....
 
Užívateľov profilový obrázok
juro750i
Príspevky: 292
Registrovaný: 16.7.2008
Auto: Nissan Patrol GR
Kraj: Prešovský
Bydlisko: Svit

Re: E65 kluč nefunguje zamknutie ani odomknutie

Nedeľa, 23. Januára 2011, 11:27

No us moja byvala E38-cka ked mala slabu bateriu v kluci tak po zasunuti klucika do spinacky pisala ze treba bateriu vymenit.
Takze v baterii to asi nebude aj ked ti kufor ide.

V tvojom pripade pomôze asi len diagnostika. Bude to v niecom inom. :(
ex BMW 750i 5,4 V12 , ex Mercedes Benz S320 CDI momentalne Nissan Patrol GR
 
Paradoxx
Autor témy
Príspevky: 11
Registrovaný: 17.9.2010
Kraj: Prešovský

Re: E65 kluč nefunguje zamknutie ani odomknutie

Pondelok, 24. Januára 2011, 15:49

juro750i napísal:
No us moja byvala E38-cka ked mala slabu bateriu v kluci tak po zasunuti klucika do spinacky pisala ze treba bateriu vymenit.
Takze v baterii to asi nebude aj ked ti kufor ide.

V tvojom pripade pomôze asi len diagnostika. Bude to v niecom inom. :(


no super mal tu niekto podobny problem? a da sa ten klučik vobec rozobrať? a kolko asi tak stoji?
 
Lopo
Príspevky: 833
Registrovaný: 8.7.2008
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: PD+TN

Re: E65 kluč nefunguje zamknutie ani odomknutie

Pondelok, 24. Januára 2011, 20:11

tak original v BMW ta bude stat slusne peniaze... na e38mu stoji okolo 135€
ex e36 '92 320i
ex e38 '00 740d
F02 750Li Xdrive
 
Paradoxx
Autor témy
Príspevky: 11
Registrovaný: 17.9.2010
Kraj: Prešovský

Re: E65 kluč nefunguje zamknutie ani odomknutie

Pondelok, 24. Januára 2011, 20:56

da sa ten klučik z E65 rozobrať ? je lepeny alebo nejako riešeny na zaskočenie? možno je chyba len v tlačitku kedže ostatne funkcie funguju
 
Užívateľov profilový obrázok
serwo
Príspevky: 1345
Registrovaný: 15.7.2009
Auto: E39 528iA
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Piešťany

Re: E65 kluč nefunguje zamknutie ani odomknutie

Utorok, 25. Januára 2011, 02:48

Nezvlhol ti nahodou? Raz som niekde cital, ze telefon spadol do vody. Typek to oblial cistim liehom a hned ho co najrychlejsie vysusil. A telefon opat fungoval, co mozno by sa dalo aj s tymto poriesit (na vlastne riziko :!: ). Kluc sa da otvorit, ale je lepeny. Musis ho znovu zalepit nejakym lepidlom na plast. Novy stoji u dealera cca. 300 € - komfortny a obycajny nejako do 200 €.
Nejazdím tak rýchlo, letím tak nízko!

EX - BMW E39 528iA
EX - BMW E66 745Li, '03
EX - BMW E30 324d, '87
 
Paradoxx
Autor témy
Príspevky: 11
Registrovaný: 17.9.2010
Kraj: Prešovský

Re: E65 kluč nefunguje zamknutie ani odomknutie

Utorok, 25. Januára 2011, 11:40

serwo napísal:
Nezvlhol ti nahodou? Raz som niekde cital, ze telefon spadol do vody. Typek to oblial cistim liehom a hned ho co najrychlejsie vysusil. A telefon opat fungoval, co mozno by sa dalo aj s tymto poriesit (na vlastne riziko :!: ). Kluc sa da otvorit, ale je lepeny. Musis ho znovu zalepit nejakym lepidlom na plast. Novy stoji u dealera cca. 300 € - komfortny a obycajny nejako do 200 €.



dnes som ho rozobral boli tam uvolnene dva mikrospinače ten s logom bmw a hned ten pod nim kde je ta šipka oba tlačidla nefungovali mikrospinače vobec nedržali a vypadli mi hned do ruk odniesol som to zaletovať do servisu keďže si to vyžaduje mikropajku a tu doma nemam o 18.00 sa mam pre to zastaviť tak som zvedavy či to bude fungovať
 
Užívateľov profilový obrázok
lolko111
Príspevky: 957
Registrovaný: 28.2.2010
Auto: BMW730D
Kraj: Banskobystrický
Bydlisko: Poltár

Re: E65 kluč nefunguje zamknutie ani odomknutie

Streda, 11. Apríla 2018, 16:21

Kua kua...dnes mi spadol kľúč na zem a prestalo mi fungovať odomykanie dverí. Všetko ostatné funguje. Len som do nedele v Tatrách, tak už rozmýšľam že keď ma asi rozoberanie kľúča neminie aby som priletoval pravdepodobne uvoľnený mikrospínač, tak či by nebolo rozumné jedným vrzom vymeniť aj batériu. Tak sa mi natíska otázka...kde takú batériu kúpim?
 
Užívateľov profilový obrázok
lolko111
Príspevky: 957
Registrovaný: 28.2.2010
Auto: BMW730D
Kraj: Banskobystrický
Bydlisko: Poltár

Re: E65 kluč nefunguje zamknutie ani odomknutie

Streda, 18. Apríla 2018, 07:28

No.... v kľúči odtrhnutý mikrospínač. Už priletované. Rozobral som aj náhradný kľúč, tam boli odtrhnuté dva :D Čo sa batérií týka, ešte mali dobrú kapacitu, tak som ich nechal. Tie v kľúči majú označenie VL2020, ale je ich viac druhov s rôznymi kontaktami a také, ktoré by bez úprav zapasovali do kľúča od E65 som nenašiel nikde. Ale Martin46 má na predaj batérie do kľúča diamant, ktoré majú označenie ML2020 a tie pasujú aj do kľúča od E65 bez toho, aby bolo potrebné upravovať kontakty.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných