... všetko o BMW ...

Moderátori: alfi666, BinKooL, fox1k

reklamne predmety bmwklub.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
Rasty-RS
Autor témy
Príspevky: 39
Registrovaný: 31.5.2017
Auto: BMW rad 3 e46
Kraj: Banskobystrický

E46 330d - nehrá pravá strana

Streda, 28. Marca 2018, 23:57

Zdravím páni, potreboval by som ako tak poradiť na dieľku. Nehrá mi vôbec vodičova strana auta, všetkých 5 reprákov je ticho (na vodičových dverách sú 3). Poistky sú ok, aj prasknutý reprák som vymenil a skontroval ostané a nehrá to. V kábloch od rádia je tiež bordel ale myslím že keď mám aftermarket rádio (Alpine) tak mi stačí zapojiť anténu a konektor s káblami, nič viac. Ďakujem vopred za každú radu, poprípade mohol by to robiť aj zosilňovač (origo zosík)?
Naposledy upravil/-a Rasty-RS v Štvrtok, 29. Marca 2018, 12:10, upravené celkom 1 krát.
 
Užívateľov profilový obrázok
janest
Príspevky: 675
Registrovaný: 9.5.2010
Auto: E 46 318i Touring
Kraj: Prešovský

Re: E46 330d - nehrá pravá strana

Štvrtok, 29. Marca 2018, 07:18

Ha ha ha. Definuj čo je " v kábloch od rádia je tiež bordel ". Možno stačí poupratovať a spýtať sa na fóre ktoré sa zoberá neuvedenou značkou rádia, zosilňovača a "profesionálneho" montéra. Ale keď už si tu s príspevkom čo sem nepatrí tak prehoď Ľ a P stranu a pokiaľ začne P strana fungovať kabeláž a repro je OK. V tom prípade bude odpálený najskôr koncový stupeň zosilňovača.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 22 neregistrovaných