... všetko o BMW ...

Moderátor: voMacK

mmracing.sk
 
Davidbmw
Autor témy
Príspevky: 1
Registrovaný: 24.3.2018
Auto: BMW E38
Kraj: Nitriansky

Kúpa BMW F10 530 vs F01 730

Sobota, 24. Marca 2018, 16:45

Ahojte páni , idem si kupovať auto ,rozmýšľam nad 530 alebo 730 ročník 2013+ a do cca 90tis km.
Rozhodujem sa medzi týmito dvomi lebo cena je cca tá istá až sa mi zdá že sedmička je niekedy lacnejšia ako päťka. Logický a zdravý rozum hovorí , že keď stoja tak isto alebo s malým rozdielom tak určite 7 no neviem a preto som sa rozhodol že oslovím Vás a spýtam sa vás na názor.
Či len zadný náhon alebo xDrive ešte neviem to sa rozhodujem a nehrá to až takú veľkú rolu keďže jazdím 90% mesto diaľnice a do hôr idem len občas a na E38 a som sa dostal v zime na také miesta že som ani nerátal ,nejazdím na vydretých starých gumách a určite mi dáte za pravdu , že zadný náhon není až taká hovadina ako väčšina koncernových aut s predným náhonom povedia.
Viem že sedmička je veľka loď a päťka možno viac športovejšia ale ked pozeram tie ceny a viem, že sedmička bola pri kúpe asi o 30 tisíc drahšia ako päťka tak rozmýšľam aj nad ňou.
Veľa ľudí a hlavne moje okolie nadáva na tieto Fkove BMW , že s E radou sa to nedá porovnávať ale tak pokazit sa môže všetko a nechcem si zas kupovať staré auto.
Vidím , že tu je veľa majiteľov týchto aut, prosím napíšte mi pár riadkov o tom a váš názor.
Ďakujem a prajem pekný zvyšok víkendu. :-)
 
mexican
Príspevky: 3925
Registrovaný: 12.8.2011
Auto: modré géčko
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: bazmekistan

Re: Kúpa BMW F10 530 vs F01 730

Sobota, 24. Marca 2018, 16:52

tu máš pekné porovnanie prasáta s 3er - nech máš predstavu čo môžeš očakávať od zadokolky na snehu
https://www.youtube.com/watch?v=6tRofeNXVe8
Ex: Honda Accord 2.0iS (CC7), Audi A4 2.8 quattro (B5), BMW 320d touring E46, BMW 535i touring F11 Príbeh, Audi A6 Avant 3.0 TDI quattro (C7)
BMW 540xi touring G31 - socka s odvetranými sedačkami.
Obrázok

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných