... všetko o BMW ...

Moderátori: salat, barabas, alfi666

bmwtt.sk
 
Dave320
Autor témy
Príspevky: 125
Registrovaný: 2.4.2012
Auto: BMW 320d
Kraj: Zahraničie

E90 přední světla LCI

Sobota, 10. Marca 2018, 14:29

Zdravím řeším problém ohledně předních světel na E90, zvažuji zda je nechat z repasovat u někoho kdo to dělá, tedy vyleštit plexi a třeba vyměnit i čočky a celkově zlepšit svítivost nebo zda sehnat světla z modelu LCI a vyměnit je. A mám jednu otázku pro hodně zkušené.
Lze prý použít světlo z verze LCI, tvarově je prý stejně takže by tam mělo sednout a teď co když je světlo z verze LCI holé, lze použít díly z předLCI světla? Jako žárovky asi ano, co jednotky a ostatní věci? prostě přeházet to na nového světla nebo je to jiné? A musí se to i nějak kodovat to nové světlo z modelu LCI?

Díky
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: E90 přední světla LCI

Sobota, 10. Marca 2018, 15:45

To zalezi ci mas dynamic xenon alebo nie. Ale neviem preco hladas zachranu vo vymene preLCI za LCI, tie mozu byt vysvietene uplne rovnako. Nechaj zrepasovat svoje, to znamena hlavne vymenu projektora a budes to mat dobre.
 
Dave320
Autor témy
Príspevky: 125
Registrovaný: 2.4.2012
Auto: BMW 320d
Kraj: Zahraničie

Re: E90 přední světla LCI

Sobota, 10. Marca 2018, 17:24

Mám normální xenon, bez Dynamic. No úplně nehledám jako záchranu ve výměně za LCI, spíš hledám to nejlepší řešení.
A víš o někom kdo to děla a opravdu se v tom vyzná?

Díky Dave
 
sluggish
Príspevky: 342
Registrovaný: 25.2.2013
Auto: G30 530d
Kraj: Nitriansky

Re: E90 přední světla LCI

Pondelok, 12. Marca 2018, 08:36

 
renos.renos
Príspevky: 2
Registrovaný: 19.12.2017
Auto: BMW e91 318D
Kraj: Zahraničie

Re: E90 přední světla LCI

Pondelok, 12. Marca 2018, 11:54

Jak píše sluggish... Obrať se na Tomáše Caknakise v Praze http://www.svitlip.cz/a nech si vyměnit projektory za nové zn. MORIMOTO poslední generace... bohužel originál bixenony na E90/91 nejsou žádná sláva i když jsou nové.. pokud máš najeto víc jak 150tis. už jsou hooodně vysvícené a po 200tis. už jsou téměř jistě na výměnu... a výměna za nové originál bixenony od Hella nebo ZKW také není ideál řešení(je to přeci jenom už hodně stará konstrukce bixenon projektorů).. pokud chceš opravdu vidět, tak se domluv s klukama a nech vyměnit projektory... Mluvím z vlastní zkušenosti, nechal jsem si světla předělat asi před dvěma měsíci...
Ideální je navíc koupit do světel výbojky PHILIPS Xenon X-treme Vision GEN 2 a budeš mít jistotu, že skutečně v noci uvidíš a dobře... Jen pro porovnání... neměl jsem projektory nijak extremně vysvícené (nasvíceno 180tis. km) ale jejich svítivost byla naměřená nějakých 380lm na potkávačkách... Nyní po výměně a nových výbojkách je svítivost 3000lm !!! Což už je sakra rozdíl... takže rozhodnutí je na Tobě... ale počítej s novými výbojkami s cenou kolem 19 tis. CZK... A hlavně až budeš vybírat výbojky, bacha na skutečné originály a ne na nějaký čínský fejk... moc obchodníků v ČR Ti nezaručí, že jsou to skutečně originály... já je kupoval tady, je tu záruka, že to jsou skutečně originály... https://www.alza.cz/hobby/philips-xenon-x-tremevision-d1s-35w-patice-pk32d-2-d4334259.htm

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných