... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

reklamne predmety bmwklub.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
//MPower
Príspevky: 3991
Registrovaný: 29.4.2010
Auto: BMW F82 ///M4
Kraj: Bratislavský

Re: Prasknute celne sklo

Nedeľa, 18. Februára 2018, 19:22

undy napísal:
Ja som / teda právnička/ posielala poisťovni aktuálne poslednú výzvu pred súdom. Nechcú mi preplatiť 50% poist udalosti, údajne som to nehlásil polícií. Pritom disponujú aj správou z polície aj všetkým potrebným, jednoducho zapierajú a naťahujú všetko, čím dokázateľne disponujú. Kooperatíva.

Na predošlé odvolania odpovedajú cca: nič nové sa nepreukázalo v predmetnej udalosti...a čo nové sa má akože preukázať, keď už všetko majú od tuším 2014

To od 2014 sa naťahujes s poisťovňou? Inak Polícii škodu hlásiť povinný nie si pokial neprekročí nejakú sumu (ktorú už neviem ale dačo do 5000 tuším)..
 
undy
Príspevky: 2193
Registrovaný: 14.11.2008
Auto: Xxxxxx
Kraj: Zahraničie

Re: Prasknute celne sklo

Pondelok, 19. Februára 2018, 07:17

No oni sa práve bránia tým, že to bol vandalizmus a vtedy to treba údajne vždy hlásiť. O to nejde, hlásil som to i tak, ale niekde zapatrošili tú správu, dostali kópiu, a odvtedy stále dokola opakujú, že zamietnuté a že nič nové sa neobjavilo...Kocúrkovo. A PÚ bola v apríli 2014...S právničkou to riešime od leta 2017
 
Užívateľov profilový obrázok
xavier
Príspevky: 104
Registrovaný: 16.3.2013
Auto: e36 320d
Kraj: Trenčiansky

Re: Prasknute celne sklo

Pondelok, 19. Februára 2018, 10:49

Myslim, ze to este aj potrva, kym sa to definitivne vyriesi, budu robit vsetko preto, len aby si nedostal, to co ti patri, podla mna nic nove v tejto nasej krajine, co sa poistovni tyka ;-)
 
Užívateľov profilový obrázok
Clasico
Príspevky: 71
Registrovaný: 29.1.2013
Kraj: Bratislavský

Re: Prasknute celne sklo

Pondelok, 26. Februára 2018, 12:33

Oni sa dokazu niekedy branit takymi vecami, ze sa az nestiham miestami divit, ale tak jasne, ze ide o peniaze, preto to robia, ja som rad, ze mam s poistovnami svaty pokoj a nemusim vobec sa s nimi dotahovat, clovek sa sice moze dopatrat pravdy, ale za aku dobu a aku cenu, stoji to cas a aj nervy.

Dokonca som casom pochopil aj to, ze nie je na mieste vzdy doverovat kamaratom, ktori tvrdia, ze vedia vybavit najvhodnejsie poistenie :-D
 
Užívateľov profilový obrázok
xavier
Príspevky: 104
Registrovaný: 16.3.2013
Auto: e36 320d
Kraj: Trenčiansky

Re: Prasknute celne sklo

Štvrtok, 1. Marca 2018, 13:56

Ide im o to aby o peniaze neprisli, takze preto je to tak ako to je. To sa clovek nauci az casom, ze od takych ludi radsej dalej, ja mam kamarata a jeho nejaka sesternica robi take poistenia a zalezitosti a hovori, ze uz jej ani telefon nezdviha, lebo vola len ked ma nejaku super uzasnu poistku :-D
 
Užívateľov profilový obrázok
Fufik
Príspevky: 75
Registrovaný: 10.2.2013
Auto: 535 xd
Kraj: Prešovský

Re: Prasknute celne sklo

Utorok, 8. Mája 2018, 08:22

Xavier mozno to ani zle nemysli...ale ja teda v prvom rade ked mam uzatvorit nejaku poistku tak sa pozeram na to aby to bolo pre mna vyhodne...aby ked uz sa nieco stane...co samozrejme, ze by som bol najradsej keby sa nestalo...tak aby potom som z toho nieco mal...aby som to mal s kym vyriesit...aby ma to nestalo kopu a hlavne zbytocnych penazi a pod...
 
xener
Príspevky: 1600
Registrovaný: 15.5.2016
Auto: F31, A6
Kraj: Bratislavský

Re: Prasknute celne sklo

Utorok, 8. Mája 2018, 10:40

poistky vyhodne pre poisteneho neexistuju, vsetky su vyhodne pre poistovatela. ten robi biznis len pokial je to prenho vyhodne.
po kazdom tornade a hurikane v amerike kopa poistovni krachuje aby nemusela vyplacat a poisteni su spokojni ked dostanu 50% z toho na co maju narok.
Imperialblau Brillanteffekt Metallic - A89
 
RTG
Príspevky: 908
Registrovaný: 30.8.2012
Kraj: Žilinský

Re: Prasknute celne sklo

Utorok, 8. Mája 2018, 12:43

Dopici to je zase argument.
 
Užívateľov profilový obrázok
Fufik
Príspevky: 75
Registrovaný: 10.2.2013
Auto: 535 xd
Kraj: Prešovský

Re: Prasknute celne sklo

Nedeľa, 13. Mája 2018, 08:27

Jasne...ale su poistky kde aspon nieco dostanem, ked problem nastane, kde aspon nejake tie vyhody pre mna plynu...
 
Užívateľov profilový obrázok
xavier
Príspevky: 104
Registrovaný: 16.3.2013
Auto: e36 320d
Kraj: Trenčiansky

Re: Prasknute celne sklo

Štvrtok, 7. Júna 2018, 12:39

Mne je teda, ale ze uplne jedno ako to kto mysli, treba aby sme samy hladeli na seba, co nam by mohlo aspon ako tak pomoct, keby sme sa dostali do nejakeho problemu a nie aby ja som este prizeral na to aby to bolo poistenie, ktore by vhodne padlo aj tomu kto mi ho ide uzatvarat, ale tak kazdy sa riadime niecim inym :-D
 
Užívateľov profilový obrázok
Fufik
Príspevky: 75
Registrovaný: 10.2.2013
Auto: 535 xd
Kraj: Prešovský

Re: Prasknute celne sklo

Piatok, 8. Júna 2018, 08:47

Ano...len nie vzdy ti napadne, ze to moze nejaky znamy mysliet zle...ze hej...alebo som bol len naivny istu dobu no... :-D :-D
 
Užívateľov profilový obrázok
Markusso
Príspevky: 137
Registrovaný: 28.1.2013
Kraj: Bratislavský

Re: Prasknute celne sklo

Piatok, 15. Júna 2018, 08:56

ja niektore veci a ludi uz ignorujem, ja pojdem do toho, co mne pride najvhodnejsie, ktore poistenie sa mne zda ako najlepsia volba aj z pohladu nejakych tych podmienok, aj z pohladu penazi, nie som nejako taky, ze by som nedal vela penazi za poistenie, ale dobre si zvazim kolko dam a hlavne za co
 
Užívateľov profilový obrázok
xavier
Príspevky: 104
Registrovaný: 16.3.2013
Auto: e36 320d
Kraj: Trenčiansky

Re: Prasknute celne sklo

Pondelok, 18. Júna 2018, 06:40

Pozri myslim ze uplne zbytocne to riesime a zamyslame sa nad tym, kazdy si spravime aj tak tak aby bolo dobre aby sme my mali pocit, ze je to fajn riesenim, ja dnes by som nesiel do nicoho o com by som sam nebol presvedceny aj keby mi ktokolvek neviem ake bachorky hovoril, ja si sam zvazim do coho je mi dobre ist a az nasledne sa rozhodnem, to iste ako ked mam prasknute sklo, tak ja si rozmyslim, kde to dam spravit :-D
 
tusiak2
Príspevky: 89
Registrovaný: 22.3.2015
Kraj: Zahraničie

Re: Prasknute celne sklo

Pondelok, 18. Júna 2018, 09:48

Reagujem na moj post este z januara. Konecne aj ja po pol roku s hrdostou oznamujem ze som vyhral sud s poistovnou =D> Tahalo sa to od decembra. Po neuspesnych mojich odvolaniach voci rozhodnutiu nepreplatit mi celne sklo v hodnote 347€, som sa obratil na sud. Kde sa uhradil poplatok vo vyske cca 16.50€ sa mi zda. Po asi dvoch mesiacoch mi prisiel platobny rozkaz ktory prikazal Generalli uhradit sumu za opravu + 5% urok z omeskania zo sumy 347€ od februara. + nejakych 72€ pravnikovy. Po mesiaci mi prisli peniaze od pravnika. Takze za mna urcite odporucam aby ste sa kazdy obratili na sud, pokial mate vsetky zaznami o nehode popisane, popodpisovane. Treba do toho ist.
Pekny den :wink:
BMW 318d E91 09 , N47D20U0
Chip od http://www.powermotion.sk 126kW 171Ps
FOTO http://www.imagehosting.cz/?v=image652.jpg
 
Užívateľov profilový obrázok
//MPower
Príspevky: 3991
Registrovaný: 29.4.2010
Auto: BMW F82 ///M4
Kraj: Bratislavský

Re: Prasknute celne sklo

Pondelok, 18. Júna 2018, 09:57

Tak gratulujem :) PS: Parvnik si mal nafaktúrovat aspoň 500€ nech poisťovňa pekne platí.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot] a 12 neregistrovaných