... všetko o BMW ...

Moderátori: alfi666, BinKooL, fox1k

bmwtt.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
janest
Príspevky: 675
Registrovaný: 9.5.2010
Auto: E 46 318i Touring
Kraj: Prešovský

Re: Kluc

Pondelok, 12. Februára 2018, 16:20

Chlapec ani nenapíše aký kľúč vlastne delaboroval, ani príznaky, podľa mňa ten kľúč ani nebude dobíjaci, zatiaľ sme sa dozvedeli, že ho iba rozyebal. Tak to je potom ťažko poradiť. Nechápem prečo sa tu povinne nedáva posledných 7 čísel VIN kodu, to by človek bol hneď v obraze - a to neplatí iba pre tento príspevok.
7 krížových šrubiek, 2 plastové matice 10-ky, 2 konektory a GM je vonku, jedna fotka čo sa má prepájkovať a vymenia mu to aj v opravovni mobilov. Nerobte z toho vedu, je toho plné fórum akurát je niekto lenivý. Príspevok založil Pozor9206 a zvrtlo sa to na úplne iný defekt !!!
 
PetoK
Príspevky: 9672
Registrovaný: 11.7.2007
Kraj: Žilinský

Re: Kluc

Pondelok, 12. Februára 2018, 16:51

No, to by si sa divil, kolko kadejakých do..banych dosiek mi uz doniesli amateri, inspirovani navodmi na YT... ponicene spoje, vytrhane prekovy, popraskane SMD okolo...
 
Salieri
Príspevky: 5
Registrovaný: 12.8.2017
Auto: bmwe46
Kraj: Nitriansky

Re: Kluc

Nedeľa, 11. Marca 2018, 22:28

chalani ked potrebujete nakodovat novy kluc diamant viem pomoct robil som to viacerim , viem poradit aj z objednanim kluca nemusi byt vobec original z BAWARIE a podobne srandy , a na grand module staci vymenit tie relatka a ide sa dalej ,, mam aj video na youtube jak kodujem tie kluce a aj ako sa paruje central ked mate novy kluc ,ak mate zajujem kludne mi napiste

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 13 neregistrovaných