... všetko o BMW ...

Moderátori: salat, barabas, alfi666

bmwtt.sk
 
memento
Autor témy
Príspevky: 6
Registrovaný: 24.12.2014
Auto: bmw 325xi
Kraj: Zahraničie

E92 325xi coupe nestartuje

Pondelok, 5. Februára 2018, 17:34

Zdravim ludkovia.
Jednoducho som si len chcel povysavat pred garazou, tak som vycuval-no do garaze sa mu uz nechcelo... Starter chvilu tocil a potom akoby uz stava dosla (baterka?). neviem ci to ma suvis, no vyhadzuje mi chybu okien-spolujazdcove sa da ovladat len od sofera, pri otvarani sa nespusta bezramove okno... pred polrokom som mal podobny problem, ked auto nechcelo startovat, myslel som, ze baterka, no BMW servis baterku vylucil a tak sme auto roztlacali do predu a do zadu, pak nastartovalo. nemuseli ho odtahovat a potom tam daco porobili s elektrikou za 1500CHF. Mal niekto podobny problem? resp. neviete o co Tam ide? BTW: strasne ma to auto stahuje z rozpoctu... nove katy, kardan, brzdy na komlet od hadiciek cez kotuce a oblozenia, novy diferak predny, novy soft, atd atd... dik za kazdu radu
 
memento
Autor témy
Príspevky: 6
Registrovaný: 24.12.2014
Auto: bmw 325xi
Kraj: Zahraničie

Re: E92 325xi coupe nestartuje

Utorok, 6. Februára 2018, 17:04

...problem vyrieseny. Boli u mna mechanici z Toyoty a zistili, ze baterka to ma za sebou... hodili mi tam provizornu a objednali na zajtra novu. Auto startuje, okno funguje...BTW: Na margo témy hore ohladom baterky... Mne tam dali novu od Toyoty a nemuseli registrovat, ci ine zasahy robit a auto nevypisuje ziadnu chybu... Tak snad vedia co robia. sevas
 
PetoK
Príspevky: 9688
Registrovaný: 11.7.2007
Kraj: Žilinský

Re: E92 325xi coupe nestartuje

Utorok, 6. Februára 2018, 17:08

No, urcite nevedia... v BMW sa bat musi registrovat. A povodna mozno vôbec nebola zla, len ju bolo treba riadne nabiť. Nabudúce si takých fuserov ani nemusis volat, staci mat nabijacku.
 
memento
Autor témy
Príspevky: 6
Registrovaný: 24.12.2014
Auto: bmw 325xi
Kraj: Zahraničie

Re: E92 325xi coupe nestartuje

Utorok, 6. Februára 2018, 18:27

...No vsak zajtra posefuju a uvidime. Vo svajci to funguje v servisoch kapke inak a tito chlapi z Toyoty zas vedia co robia (maju tam ine masiny od roznych znaciek). Resp. ja uz servisujem zasadne tam alebo v autorizaku (Bavaria, synot) u nas na SK mi nevymenili vo vw servise ani xenonovu vybojku, ze nevedia technologicky postup. Tak som sa musel objednat do autorizaku. Co z casti i povazujem za spravne riesenie. pretoze uz mi i jeden servis majster menil kotuce a na STK vo svajci ine ako origo neakceptuju a ktomu mi dal oblozenie a to nevedeli, ze sa to meni aj s nejakym cidlom, ktore hlasi opotrebenie. No a o fuseroch bych vedel pisat knihy, Co vsetko mi garazovi mechanici porobili na Sk. co vsetko pomenili a poruchu neodstranili-vid v prvom prispevku. Dokonca i Tu prispievaju taki, co vedu servis... nechcem nikoho ociernovat, ale skusenosti som mal fakt zle. Co sa tyka baterky, tak ja som povedal, ze chcem uz novu. kazdopadne za reakciu.
 
Užívateľov profilový obrázok
upir156
Príspevky: 2314
Registrovaný: 25.11.2012
Kraj: Trnavský

Re: E92 325xi coupe nestartuje

Utorok, 6. Februára 2018, 18:35

Ak nezaregistruju tu batériu, tak ju pošlú do pa pa.
 
PetoK
Príspevky: 9688
Registrovaný: 11.7.2007
Kraj: Žilinský

Re: E92 325xi coupe nestartuje

Utorok, 6. Februára 2018, 18:37

Kludne napis aj zle skusenosti, aspon sa to zide aj inym
 
memento
Autor témy
Príspevky: 6
Registrovaný: 24.12.2014
Auto: bmw 325xi
Kraj: Zahraničie

Re: E92 325xi coupe nestartuje

Utorok, 6. Februára 2018, 19:22

Petok, upir 156: No dajak to teraz nemozem dostat z hlavy. bol som prestartovat a vsetko ide, dali mi tam i silnejsiu baterku. No v kazdom pripade im zajtra budem pozerat na prsty a pripadne im poviem nech ju zaregistruju. Zrejme cez pc... dost jazdim a nechcel by som ostat niekde 500km od cielu. A teda ak este mozem: Ako sa to prejavuje, ked bat.nezaregistruju? zacne to vypisovat nieco? zalezi i na znacke bat? povodna bola BMW, chcel som taku istu a povedal, ze su drahsie a ze to nehra ziadnu rolu... tak ja neviem teda ake nasledky z toho budu :-/ no dikes chlapi

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 23 neregistrovaných