... všetko o BMW ...

Moderátori: salat, barabas, alfi666

reklamne predmety bmwklub.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
rebuss
Autor témy
Príspevky: 1012
Registrovaný: 9.12.2010
Auto: Efko
Kraj: Košický

E90 LCI ake ziarovky do AE ?

Streda, 14. Marca 2012, 00:03

Zdravim pani mam otazku , ake ziarovky idu do angel eyes na e90 LCI (halogenove svetlomety) ? Pristup je tam nahovno ale docital som sa ze by tam este nemali byt H8 ale klasicke AE markeri? na ETK som nasiel ze by to mali byt take ako su na pred fl. Ide mi o to ze nechcem ziadne led ale take ake tam boli, nevie niekto kde by som take mohol kupit ? Lebo vsade nachadzam iba LED-kove
F11 520d LCI
F20 116d
Ex F11 520d
EX Superb3V|E60|A8|ML|Superb1
V rodinnej garazi:
E71 30d
 
RudyJames
Príspevky: 728
Registrovaný: 31.7.2009
Auto: Subaru WRX STi
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Nottingham / Bratislava / Wien

Re: E90 LCI ake ziarovky do AE ?

Streda, 14. Marca 2012, 00:44

E90 LCI ma predsa AE svietiace len pri xenonych svetlometoch, nie? aspon co som videl halogeny ziadne kruzky nemali, bud svietili cele halogeny, alebo nic, no mozno sa mylim
Subaru WRX STi
 
Užívateľov profilový obrázok
salat
Príspevky: 1081
Registrovaný: 4.11.2010
Auto: BMW 320d E91 LCI
Kraj: Bratislavský

Re: E90 LCI ake ziarovky do AE ?

Streda, 14. Marca 2012, 09:19

nejake kruzky tam ma aj halogen, ale nie je to to iste ako angel eyes v xenone.
http://bmwfans.info/parts/catalog/E91N/ ... p_halogen/

ide o to ci mas svetla od Valeo, alebo ZKW. ZKW mali aj ziarovku pre kruzky, Valeo nie.
BMW 320d E91
Seat Ibiza ST, 1,2TSI DSG
EX - Seat Leon II

"Si to, čo tvoje auto. Neveríš? Bež do garáže, otvor bránu... pozeráš sa na seba!"
 
Užívateľov profilový obrázok
rebuss
Autor témy
Príspevky: 1012
Registrovaný: 9.12.2010
Auto: Efko
Kraj: Košický

Re: E90 LCI ake ziarovky do AE ?

Streda, 14. Marca 2012, 11:42

naisto tam je ziarovka ako je v etk 9, aj ked som nechal zapnute len parkovacky a odobral zo zadne strany svetiel kryty tak som videl ze presne ta nesvieti len na to aby som ju vybral musim dat dole cele svetla resp, sa k nej dostat od podblatnika preto som chcel vediet ze aka to je ziarovka ze ju kupim a ked sa s tym budem srat tak to hned vymenim.
F11 520d LCI
F20 116d
Ex F11 520d
EX Superb3V|E60|A8|ML|Superb1
V rodinnej garazi:
E71 30d
 
Užívateľov profilový obrázok
bmwbanan
Príspevky: 273
Registrovaný: 1.3.2011
Auto: BMW 6GT 630d xDrive
Kraj: Žilinský

Re: E90 LCI ake ziarovky do AE ?

Piatok, 16. Marca 2012, 19:33

co chces povedat tym ze ZKW mali ziarovke pre AE a valeo nie ? nebodaj to ze AE na valeo svetlach nesvietili?? co som si ja vsimol rozdiel tak ze facelift xenon ma AE robene uz inak, ale facelift halogen to ma tak ako predface xenon

salat napísal:
nejake kruzky tam ma aj halogen, ale nie je to to iste ako angel eyes v xenone.
http://bmwfans.info/parts/catalog/E91N/ ... p_halogen/

ide o to ci mas svetla od Valeo, alebo ZKW. ZKW mali aj ziarovku pre kruzky, Valeo nie.
 
Užívateľov profilový obrázok
bmwbanan
Príspevky: 273
Registrovaný: 1.3.2011
Auto: BMW 6GT 630d xDrive
Kraj: Žilinský

Re: E90 LCI ake ziarovky do AE ?

Piatok, 16. Marca 2012, 20:04

rebuss napísal:
naisto tam je ziarovka ako je v etk 9, aj ked som nechal zapnute len parkovacky a odobral zo zadne strany svetiel kryty tak som videl ze presne ta nesvieti len na to aby som ju vybral musim dat dole cele svetla resp, sa k nej dostat od podblatnika preto som chcel vediet ze aka to je ziarovka ze ju kupim a ked sa s tym budem srat tak to hned vymenim.


prosim ta ako to mas na tych facelift halogen svetlach s AE ??? svietia normalne ??? lebo si ich zhanam na predface verziu kvoli AE kruhom a teraz sa dozviem este ze od VALEO firmy ich maju tie kruhy len tak, ze nesvietia.... kukni sa prosim aku znacku mas svetiel ci valeo alebo zkw prosim

diky moc
 
Užívateľov profilový obrázok
salat
Príspevky: 1081
Registrovaný: 4.11.2010
Auto: BMW 320d E91 LCI
Kraj: Bratislavský

Re: E90 LCI ake ziarovky do AE ?

Pondelok, 19. Marca 2012, 10:41

tak ja mam tiez len info zo zoznamu dielov, nemal som rozobrate halogeny z 3er, dokonca som ich videl len obcas, je ich ako safranu.
Je dost mozne ze menili dodavatela pocas serie a kludne je mozne ze jeden na svietenie kruzkov vyuziva standardnu ziarovku halogenu, zatial co druhy special ziarovku dole v rohu. Najlepsie by asi bolo spytat sa priamo v bmw zakaznickom centre. Podla VIN ti iste budu vediet povedat...
BMW 320d E91
Seat Ibiza ST, 1,2TSI DSG
EX - Seat Leon II

"Si to, čo tvoje auto. Neveríš? Bež do garáže, otvor bránu... pozeráš sa na seba!"
 
Užívateľov profilový obrázok
bmwbanan
Príspevky: 273
Registrovaný: 1.3.2011
Auto: BMW 6GT 630d xDrive
Kraj: Žilinský

Re: E90 LCI ake ziarovky do AE ?

Pondelok, 19. Marca 2012, 16:06

rebuss, na moju otazku 2 prispevky vyssie som sa uz viacmenej odpoved dozvedel.... ale teraz by ma zaujimalo preco nechces led prevedenie osvetlenia AE ???
 
Užívateľov profilový obrázok
rebuss
Autor témy
Príspevky: 1012
Registrovaný: 9.12.2010
Auto: Efko
Kraj: Košický

Re: E90 LCI ake ziarovky do AE ?

Pondelok, 19. Marca 2012, 17:32

serus hej sorry ze som neodpovedal ale som tu nebol. Nechcem ledky lebo v podstate to ani nebude vidno kedze su tam paraboly a tie zatienia AE, a je to aj preto ze je to segrine auto a jej aj mne sa viac paci originalny look.... led AE je sice super a pekne ale uz mi to pride take tuctove. Pojdem sa opytat do bavarie kolko stoji ziarovka a ked zas prestrelia cenu tak budu led-ky :wink:
F11 520d LCI
F20 116d
Ex F11 520d
EX Superb3V|E60|A8|ML|Superb1
V rodinnej garazi:
E71 30d
 
Užívateľov profilový obrázok
bmwbanan
Príspevky: 273
Registrovaný: 1.3.2011
Auto: BMW 6GT 630d xDrive
Kraj: Žilinský

Re: E90 LCI ake ziarovky do AE ?

Pondelok, 19. Marca 2012, 22:52

rozumne dovody, ale aj na xenone presvieti vybojka vonkajsi AE a vidno viacmenej iba na dialkovom a tak by to mohlo byt aj na parabole si myslim..... ale tak origo look je tiez jedna z ciest
 
Syrius
Príspevky: 2
Registrovaný: 24.1.2018
Auto: BMW 318i E90
Kraj: Trenčiansky

Re: E90 LCI ake ziarovky do AE ?

Pondelok, 5. Februára 2018, 11:48

rebuss napísal:
serus hej sorry ze som neodpovedal ale som tu nebol. Nechcem ledky lebo v podstate to ani nebude vidno kedze su tam paraboly a tie zatienia AE, a je to aj preto ze je to segrine auto a jej aj mne sa viac paci originalny look.... led AE je sice super a pekne ale uz mi to pride take tuctove. Pojdem sa opytat do bavarie kolko stoji ziarovka a ked zas prestrelia cenu tak budu led-ky :wink:

Ahoj. Ako si doriesil tie ziarovky. Ja mam E90 po LCI a tiez to teratz rieism ze ake a hlavne montazne miesto,

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 29 neregistrovaných