... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, alfi666, jkk

bmwtt.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
brunti77
Príspevky: 8
Registrovaný: 2.6.2017
Auto: 330 d xd 2009
Kraj: Trenčiansky

Re: Plasti Dip - áno či nie?

Piatok, 2. Júna 2017, 09:37

prečo nie? hlavne na to nikoho nepotrebuješ, bo však tých sprejov je už na trhu mrte, nemáš prečo nad tým váhať, ak to nebude ok, tak to len zlúpneš a ideš ďalej
Pamäť je výsadou blbých.
Múdry nemá čas si pamätať, múdry musí vymýšľať.
 
Užívateľov profilový obrázok
suchon
Príspevky: 26
Registrovaný: 20.2.2017
Auto: 530d e39 2002
Kraj: Bratislavský

Re: Plasti Dip - áno či nie?

Piatok, 9. Júna 2017, 13:01

kamos ho ma tiez a drzi, uz ho sice menil, no to lôen kvoli tomu, ze menil pred sezonou farbu a ako aspon ja som si nic na povodnom laku nevsimol. ak sa to da spravit niekomu, kto sa tomu rozumie a ma kvalitnu farbu, tak podla mna nie je problem s nicim
 
Užívateľov profilový obrázok
drumly
Príspevky: 14
Registrovaný: 12.6.2017
Auto: 320 d 2007
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: Plasti Dip - áno či nie?

Pondelok, 12. Júna 2017, 10:12

je pravda, že záleží hlavne od kvality prevedenia a či si to niekto strieka len tak doma alebo to zverí niekomu kto to vie, ak to nie je nejaká kolotočarina, vie to vyzerať k svetu, no osobne by som to dával asi len na kola
:p :p :p
 
viktor31
Príspevky: 255
Registrovaný: 1.12.2014
Kraj: Prešovský

Re: Plasti Dip - áno či nie?

Pondelok, 12. Júna 2017, 13:28

Povedal by som, že nájdu sa aj odporcovia aj priaznivci, tiež mi tieto veci prešli hlavou, avšak nakoniec som z toho popustil. Načo vyhadzovať za to peniaze, keď to zlezie dolu a aj tak to nevyzerá, tak jak by som si predstavoval. Ale videl som to teraz na viacerých aút, ale mám pocit, že to si mladí niektorí teraz tak ulietavajú. Že si to dávajú robiť.
 
Užívateľov profilový obrázok
janiik
Príspevky: 44
Registrovaný: 7.4.2017
Auto: e90 320d
Kraj: Žilinský

Re: Plasti Dip - áno či nie?

Streda, 17. Januára 2018, 11:19

Trouble188 napísal:
V tom prípade potrebuješ spraviť aj Kontrolu originality a následne dať spraviť prepis farby u policajtov so žiadosťou o zmenu.
Plasti Dip strieka kamarát, vydrží to cca 2 roky, viac nie, potom sa to začne olupovať, šúpať, nedrží to dobre na hranách atď.
Preto som premýšľal len nad kolesami na 1-2 sezóny.
no uz je to asi aj premlcane :D ale predsa sa aspon spytam ako si nakoniec rozhodol
 
Užívateľov profilový obrázok
tominno
Príspevky: 57
Registrovaný: 27.3.2017
Auto: e 39 525 tds 1998
Kraj: Trenčiansky

Re: Plasti Dip - áno či nie?

Štvrtok, 18. Januára 2018, 09:25

niektoré prípady sa celkom dajú, no hlavne to záleží od kvality danej farby a aj samotného striekania. ak by som mal niečo také poriešiť, tak by som si to dal asi spraviť, nech to nejak vyzerá a hlavne aj vydrží
pumpa môj druhý domov

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 17 neregistrovaných