... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

reklamne predmety bmwklub.sk
 
Igorino
Príspevky: 79
Registrovaný: 25.9.2015
Kraj: Košický

Re: Servis KE

Sobota, 6. Januára 2018, 14:44

chlapi a koho odporucate v Michalovciach? dik
 
Speed320i
Príspevky: 275
Registrovaný: 3.5.2012
Kraj: Košický

Re: Servis KE

Streda, 10. Januára 2018, 11:04

Chodím do "BAVARIA servis" v KE a spokojnosť tel. 0915956797
 
athlonxx
Príspevky: 2
Registrovaný: 14.2.2020
Auto: BMW 730
Kraj: Košický

Re: Servis KE

Piatok, 14. Februára 2020, 10:06

Zdravím, v mojej BMW F01, 2009 sa pokazilo palivové čerpadlo, začalo tvoriť piliny, v dôsledku čoho sa pokazili aj všetky vstrekovače. Viete mi poradiť, ktorý skúsený mechanik najlepšie z ex zamestnancov BMW v Košiciach by to vedel opraviť, tzn. vyčistiť/prepláchnuť kompletne celý palivový systém od pilín, vymeniť vstrekovače a čerpadlo za zrepasované za nejakú normálnu cenu. Samozrejme, aby to bolo urobené dobre? Ďakujem! čítal som na fóre, že v Košiciach sa do BMW vyzná Citrón, Tono Sedlák, KOKI Team v Prešove alebo Kamil z Dvorianok. Poraďte, za každú radu budem vďačný. Ďakujem!
 
Užívateľov profilový obrázok
gf.no1
Príspevky: 402
Registrovaný: 30.11.2007
Auto: X5 E70
Kraj: Košický
Bydlisko: okres KE smer RV

Re: Servis KE

Piatok, 14. Februára 2020, 10:23

citron este zije?
on sa vyznal do toho, a bol aj sikovny, akurat asi nemal na podnikanie a riadeni servisu. Asi ho polozili kolegovci, ci??? U mna skoncil vtedy ked prepustali v bavarii a k nemu prisiel ten rysavy prijimaci technik z bavarie a geci isiel do hormnachu, od vtedy som s nimi skoncil. Kamil by tiez asi potreboval nejakeho co by mu to tam riadil. Koki neni co dodat...
● BMW X5 E70 sd● Subaru Impreza WRX STI● AlfaRomeo Giulietta●KTM sxf 250● Suzuki LTR450 ex●Mini one ex●Mitsubishi Pajero ex●Toyota RAV4 ex●E61 535d ex ● E39 530d Touring ex● E36 316i Compact ex● Mazda 323 GTR ex
 
Užívateľov profilový obrázok
Fusso
Príspevky: 153
Registrovaný: 16.1.2010
Auto: E39 M5/e36 328i
Kraj: Nitriansky

Re: Servis KE

Nedeľa, 16. Februára 2020, 09:32

athlonxx napísal:
Zdravím, v mojej BMW F01, 2009 sa pokazilo palivové čerpadlo, začalo tvoriť piliny, v dôsledku čoho sa pokazili aj všetky vstrekovače. Viete mi poradiť, ktorý skúsený mechanik najlepšie z ex zamestnancov BMW v Košiciach by to vedel opraviť, tzn. vyčistiť/prepláchnuť kompletne celý palivový systém od pilín, vymeniť vstrekovače a čerpadlo za zrepasované za nejakú normálnu cenu. Samozrejme, aby to bolo urobené dobre? Ďakujem! čítal som na fóre, že v Košiciach sa do BMW vyzná Citrón, Tono Sedlák, KOKI Team v Prešove alebo Kamil z Dvorianok. Poraďte, za každú radu budem vďačný. Ďakujem!

Rovno všetko nové!!! Keď budeš dávať repasovane čerpadlo a budeš to lepiť len aby to bolo lacné tak rataj že do roka to môžeš meniť zas celé na komplet. Áno nie je to lacné ale inde cesta nie je. Rovno sa toho potom zbav čím skôr...
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: Servis KE

Nedeľa, 16. Februára 2020, 10:44

Neopustaj sa, repasovana cp4 je rovnaka ako nova pretoze ostal iba obal. Vstreky repasovane niesu, len vymenny sposob cez bosch alebo nove. Mal by som este mat nove vstreky ktore si kokot neprebral za velmi vyhodnu cenu, ak chces napis a prezistim.
 
RockyBalboa
Príspevky: 1
Registrovaný: 2.3.2020
Auto: BMW
Kraj: Košický

Re: Servis KE

Pondelok, 2. Marca 2020, 16:53

Bohužiaľ na Hlaváča nemám ani jedno dobré slovo po poslednej skúsenosti.

Bol som za ním na výmenu oleja v prevodovke, plus filtra. Podmienkou Maťa Hlaváča bolo to, že on zabezpečí olej plus filter/vaničku. S tým aby som kúpil ja kvalitný prevodový olej plus vaničku, nesúhlasil.

Napokon som súhlasil s jeho podmienkami.

Po ca. 3 mesiacoch a 7.000 najazdených kilometroch, sa mi pokazilo auto, vzal som ho teda do jedného iného renomovaného servisu v KE. Tam zistili, že mierne uniká olej z prevodovky, čo som videl na vlastné oči. Dohodli sme sa teda, že znova vymenia olej aj vaničku. No po otvorení vaničky/filtra som bol šokovaný ja aj servis - bolo hneď jasné, že vo vnútri sa nachádzal špinavý, čierny, hnusný prevodový olej, ktorý určite NEMOHOL mať najazdených 7.000 km, ale určite minimálne 100.000km!

Je to obrovské svinstvo, človek si zaplatí za nový olej, a naleje tam nejaký starý hnusný olej!

Ešte si veľmi dobre pamätám na jeho argumenty, keď som ho požiadal o to, či by tam dal filter plus olej, ktorý mu donesiem ja. Argumentoval tým, "že keď idem do pizzerie, tieź si múku neberiem so sebou!" Áno, len v pizzerii mi nedajú použitú čiernu, špinavú múku do pizze, lebo na to by som prišiel ihneď.

Okrem toho veľmi dobre si pamätám, že nemá rád, keď mu zákazník stojí za chrbtom, preto nechce robiť na počkanie...

Samozrejme, na to, že tam nechal špinavý starý olej a nevymenil ho, aj keď som za to zaplatil, by som neprišiel, keby po 7.000km sa nemusela znova vymeniť vanička/filter. Myslim, že je každému úplne jasné, že po 7000km by mala byť farba prevodového oleja skoro priesvitná, žltá a nie špinavá čierna.!!!

Takže Hlaváč - NIKDY VIAC. STAČILO! Takže to je jedným z možných dôvodov, prečo sa kazia autá, napriek tomu, že sú pravidelne servisované! Nech sa nad tým každý zamyslí, keď je mechanik SVIŇA, má x možností na to, aby fajne zarobil na úkor klienta, a vo väčšine prípadov na to človek vôbec ani len nepríde...
 
Užívateľov profilový obrázok
mitocross
Príspevky: 1029
Registrovaný: 10.2.2011
Auto: X5 40d 2013 MCB
Kraj: Nitriansky
Bydlisko: doma

Re: Servis KE

Pondelok, 2. Marca 2020, 20:10

A vanu dal novu? Tiekla uz ta nova? To sa zistit da aj po 7000km, nie? (stav, datum vyroby) Neviem si predstavit, aky trulo by tam nalieval stary olej ked uz si dal tu robotu so zhodenim vane. Ved to raz narazi na radikalnejsieho klienta a bude zle nedobre s nim aj s jeho servisom.
... too old to be alternative, too alternative to be old ...
PRINCÍP FUNGOVANIA DPF: https://youtu.be/DMA3MsgjRy4
PREČO SÚ V SANÍ KLAPKY A PREČO SÚ DÔLEŽITÉ:
https://www.auto.cz/klapky-v-sani-proc- ... otor-96035
 
pixy
Príspevky: 6
Registrovaný: 4.1.2018
Auto: BMW 530d E60
Kraj: Košický

Re: Servis KE

Utorok, 12. Mája 2020, 08:14

tak je tu prosim niekto normalny na vychode? poradte, kde servisujete a ste tam spokojni...
 
Užívateľov profilový obrázok
jararak
Príspevky: 11354
Registrovaný: 13.5.2008
Auto: skodofka 120l
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kostoliste

Re: Servis KE

Utorok, 9. Júna 2020, 17:42

nenutim, ale skus - rastislavova 88, tak vzadu pri dhl - premium garage
bmwcoding.sk
bmw maps 2023/fsc/carplay/ cz/sk pre cic/nbt
kluce pre bmw/mini, klonovanie riadiacich jednotiek, chiptunning, egr/dpf/scr off
oprava frm, upravy CAS/FEM/BDC, DME/DDE, virgin prevodovky a budikov

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 28 neregistrovaných