... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, alfi666, jkk

obchodna sekcia
 
Mirecko666
Autor témy
Príspevky: 11
Registrovaný: 28.7.2014
Auto: F10i
Kraj: Trenčiansky

vymena idrive /vymena stekra

Piatok, 5. Januára 2018, 18:52

caute chalani viete mi dakto helpnut ?mam F10 a chcel by som si vymenit idrive co som si zaobstaral len mam problem,, ked prisiel domov tak som zistil ze ma inaksi steker ,,objednal som si taky co som si myslel ze treba ,,ale dalsi problem je prestekrovanie :/viete mi s tym dakto poradit ?
image2.jpeg

toto dole je ten objednany 4pin...a kable odtialto by som chcel dat don ,zacvaknut napojit a pouzivat ...
IMG_1284.JPG


dufam ze to bude fungovat :/ cislo toho ovladaca je 6582 9253944 (je na chlp rovnaky az na steker,,)
 
Užívateľov profilový obrázok
jararak
Príspevky: 11354
Registrovaný: 13.5.2008
Auto: skodofka 120l
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kostoliste

Re: vymena idrive /vymena stekra

Piatok, 5. Januára 2018, 21:03

pin 1 cerveno zlty
pin 2 hnedy
pin 3 canH=oranzovo zeleny
pin4 canL=zeleny

na vypinivanie pouzij tenky srubovak, alebo ihlu, zatlac na pin do tej dierky a potiahni kablik von, robis to na 2x pre kazdy pin

nechcem strasit, ale je mozne ze ti nepojde ovladac, neurobil si nic zle, ale ten ovladac mohol byt v aute s nbt a potom nefunguje, bez kodovania ;)
bmwcoding.sk
bmw maps 2023/fsc/carplay/ cz/sk pre cic/nbt
kluce pre bmw/mini, klonovanie riadiacich jednotiek, chiptunning, egr/dpf/scr off
oprava frm, upravy CAS/FEM/BDC, DME/DDE, virgin prevodovky a budikov
 
Mirecko666
Autor témy
Príspevky: 11
Registrovaný: 28.7.2014
Auto: F10i
Kraj: Trenčiansky

Re: vymena idrive /vymena stekra

Nedeľa, 7. Januára 2018, 17:44

jararak napísal:
pin 1 cerveno zlty
pin 2 hnedy
pin 3 canH=oranzovo zeleny
pin4 canL=zeleny

na vypinivanie pouzij tenky srubovak, alebo ihlu, zatlac na pin do tej dierky a potiahni kablik von, robis to na 2x pre kazdy pin

nechcem strasit, ale je mozne ze ti nepojde ovladac, neurobil si nic zle, ale ten ovladac mohol byt v aute s nbt a potom nefunguje, bez kodovania ;)

Dakuvala funguje to :thumbup: ..

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot] a 23 neregistrovaných