... všetko o BMW ...

Moderátori: Hugino, jararak

obchodna sekcia
 
Užívateľov profilový obrázok
airbone
Príspevky: 6528
Registrovaný: 5.5.2007
Auto: F25 X3
Kraj: Prešovský
Bydlisko: doma

Re: Iphone retrofit adapter do posuvnej laktovky

Streda, 25. Októbra 2017, 00:12

csuka530d napísal:
Chapem co pises. Sam som mal e 39. No investotovat tolko prachov len aby to bolo nadupane a originalne je pri tomto tuctovom aute bohuzial nenavratna investicia ktoru pri predaji velmi tazko zhodnotia .
Takto sa oplati rozmyslat pri inej kategorii. 650i 645i 850i atd bohuzial pri e39 ne to nechcu ocenit.

Pozri, ja ti nazor neberiem, ale ty sa nato kukas inac a vobec nechapes o com som pisal. Hovorim ze su ludia ktori si kupia zachovalu E39 nie preto, zeby hned hutali ako ju predaju a kto im vrati investicie, a paci sa im to auto tak ako je, tak ako ho "pan boh stvoril". Ziadnu investiciu ti nikto nikdy nevrati. A ti ludia tam chcu mat originalne vybavenie, ktore do toho auta z tej ery proste patri. Ja k nim patrim tiez, uz som vystriedal viac bmw, era kedy e39 bola mojim dennym vozenim je uz niekolko rokov prec. Ale nevylucujem ze si niekedy este nejaku zachovalu E39 zaobstaram, len tak pre radost, alebo z nostalgie, a ked tam uvidim take cinske radio, tak leti rovno do kontajnera a pojde tam originalne radio. Lebo to bude na mna posobit ako keby niekto do muzea o historii vycapil nejaky gycovy predmet zo sucastnosti. Jednym slovom, musi tam byt harmonia :) To som pisal o tom - ze ludia maju ine hodnoty... a aj ludia ktori maju velmi male telo a velmi velku hlavu, vyzeraju pre niekoho smiesne, tak ako premna cinske dotykove radio v E39 :) Inac dotykove radia v autach by som asi zakazal uplne. Mna osobne to velmi vyrusuje ak musim za jazdy vytukavat prstom nieco na obrazovke (napriklad ulicu alebo adresu v navigacii, alebo trafiat tie androidacke alebo windowsacke ikony). Este horsie ako pisat za jazdy sms na telefone....
Inac s tymi investiciami by som si nebol az taky isty do buducna. E39 bola ako nove auto len pre bohatych, teraz je zasa pre normalnych a raz bude znova uz len pre bohatych ;)
 
Užívateľov profilový obrázok
djkakadu
Príspevky: 382
Registrovaný: 2.1.2010
Auto: 2xM54 M50T M44T
Kraj: Prešovský
Bydlisko: Humenné

Re: Iphone retrofit adapter do posuvnej laktovky

Pondelok, 4. Decembra 2017, 12:03

Ak by si mal záujem mam komplet bluetooth sadu aj z káblovačkou do E39. aj antény myslím. za dvacku je to tvoje
 
Užívateľov profilový obrázok
greedyrider
Autor témy
Príspevky: 239
Registrovaný: 30.1.2014
Auto: e46 Touring 320d 110
Kraj: Trenčiansky

Re: Iphone retrofit adapter do posuvnej laktovky

Štvrtok, 7. Decembra 2017, 09:08

djkakadu napísal:
Ak by si mal záujem mam komplet bluetooth sadu aj z káblovačkou do E39. aj antény myslím. za dvacku je to tvoje

Serus. No ak je to kompletné a hlavne teda aj funkčné tak by som záujem mal. Napíšem Ti správu.
Freude am Fahren
e46 Touring 320d 110 kW 6q 6/2002
e46 Touring 320d 110 kW A5 5/2003
e39 Touring 530d 142 kW 5q 6/2002
 
Užívateľov profilový obrázok
greedyrider
Autor témy
Príspevky: 239
Registrovaný: 30.1.2014
Auto: e46 Touring 320d 110
Kraj: Trenčiansky

Re: Iphone retrofit adapter do posuvnej laktovky

Streda, 12. Októbra 2022, 13:50

Pre uplnost doplnim ze uz som to vyriesil retrofitom na ULF (Bluetooth). Stacilo z laktovky vybrat vanicku aj s motorolou V50 aj s nejakou rj tam tusim bola a nacvaknut tam prazdnu vanicku s tlacitkom parovania. A dozadu rozbit cely lavy tapacit v kufri aby som sa dostal k rj telematiky co je prisrobovana nad blatnikom lavym (touring) rok 6/2002 (od 92002 tusim je uz ulf v podlahe ale nepamatam si to bo je to uz aj 3 roky co to mam spravene a vtedy som bol nahusteny informaciami co uz mi vyfucali z hlavy. Inak cim starsie auto je so starsim telefonom napr snurovym tehlovym tak tym zlozitejsi je retrofit bo tam treba nejake prepojovacie kable navyse. Ja som mal tu najlahsiu variantu nastastie. No a nad tym blatnikom lavym zadnym som dal namiesto toho modulu fonu modul ULF vratane bluetooth anteny (kablik asi 10 cm dlhy a hned tam antena, neskorsie rocniky tusim tuez po 9/2002 mali origo tu bluetooth antenu skovatu v laktovke v predu pre lepsi signal. No a fungovalo mi to s Ulf modulom z e46 coupe z roku 2005 a po roku ci dvoch to zacalo haprovat az to prestalo isr uplne no a rok som to neriesil a teraz som zohnal Ulf modul z x3 z roku 2007 ktora mala tuto sraru technologiu ako posledny model a najnovsi ulf modul bol prave z roku 2007 (potom uz bmw neaktualizovalo tuto staru technologiu) a ten z x3 Ulf mi fungoval mozno mesiac 🥲. Chcel by som to dat niekomu opravit ak sa to bude dat... Nechce sa mi davat dalsie € a cestovat cez pol SR ked neviem kolko to vydrzi. Ale funkcnost v dobe funkcnosti bola uzasna. Este aj sms mi na navi zobrazovalo. Aj tel zoznam prenieslo. Masaker na tu dobu. Microfon som dal novy najnovsi model co potlaca sum bo predtym mi nik nerozumel a musel som ziapat a aj ulf antenu pre istotu novu. Rad by som bol aby to fungovalo... V e46 pouzivam sluchatka ale tu v e39 ked uz je tam tolko nervov a prachov by som bol rad keby to spolahlivo funguje 🥺.
Freude am Fahren
e46 Touring 320d 110 kW 6q 6/2002
e46 Touring 320d 110 kW A5 5/2003
e39 Touring 530d 142 kW 5q 6/2002

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných