... všetko o BMW ...

Moderátori: b0ris, 100RM, BinKooL

obchodna sekcia
 
Užívateľov profilový obrázok
lolko111
Autor témy
Príspevky: 957
Registrovaný: 28.2.2010
Auto: BMW730D
Kraj: Banskobystrický
Bydlisko: Poltár

Pri brzdení trasie volantom

Utorok, 28. Novembra 2017, 17:46

Chalani. Mám jeden problémik. Keď som 730D E65 kúpil v 2010-tom, tak tam boli ešte dosť zjazdené originálne predné brzdové kotúče na ktorých som jazdil ešte asi dva roky. Potom som kúpil TEXTAR PRO a po nejakom čase (asi 3000 km) mi pri brzdení z rýchlosti vyššej ako 120 km/h začalo triasť volantom. Určite som ich neprebrzdil a ani na nich nebola korózia. Dal som ich prejsť na sústruhu a trasenie zmizlo zase na nejakých 2 - 3000 km. Keď ma to na jar tohto roku dožralo, tak som kúpil už všetky štyri kotúče aj platničky zn. ZIMMERMANN a vymenil som už aj brzdovú kvapalinu. Cez leto som veľmi nejazdil ( letné disky mám 18" VSP ITALY) , možno nejakých 4000 km a všetko OK. Teraz po výmene zimných pneumatík (zimné disky mám 17" original BMW - také s veľa tenkými lúčmi) som urobil možno 900 km a zase začalo drgľovať volantom pri brzdení v rýchlosti vyššej ako 120 km/h. Čo sa týka vyváženia pneumatík, tak letné vyvážené v značkovom pneuservise a zimné som si dal vyvážiť len tu u nás v takom obyčajnom, ale mám pocit, že to nie je dokonalé, nakoľko v rozmedzí rýchlostí od 120 do 140 km/h cítim mierne vibrácie) Už som z toho bezradný. Neviete niekto v čom môže byť problém. Ďakujem

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných