... všetko o BMW ...

Moderátori: Hugino, jararak

reklamne predmety bmwklub.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
asus125
Autor témy
Príspevky: 5
Registrovaný: 3.2.2016
Auto: BMW 330i
Kraj: Trenčiansky

Prosím o pomoc BMW 523i Asi ide na 5 valcov

Piatok, 17. Novembra 2017, 16:51

Jedna sa o 523i +lpg. Takze v skratke. Auto naštartuje normálny chod motora a zničoho nič zhasne a ledva sa da nastartovat, keď chytí ide ako keby na 5 valcov. Chyba sa objavovala raz za čas za jazdy ako keby vynechal motor a potom už išiel zle posledné dva týždne to stačilo zhasnúť auto apekne naštartovalo na 6 valcov. Nezáleží či sa ide práve na lpg alebo na benzín robí to aj aj . Teraz posledný týždeň jak vynechá za jazdy alebo zhasne na voľnobeh tak nejde naštartovať na desiaty krát po dlhom točení chytí niekedy normálne niekedy zasa akokeby na 4-5 valcov .Skúšal som odpájať cievky keď sa objavila chyba a motor zakaždým zmení chod, veko na olej otvorím a tiež motor trochu zadúša Sviečky sú nové asi 2000km. Na na diag som nebol nikto tu v okoli nemá koncovku.
 
Užívateľov profilový obrázok
asus125
Autor témy
Príspevky: 5
Registrovaný: 3.2.2016
Auto: BMW 330i
Kraj: Trenčiansky

Re: Prosím pomoc BMW 523i Asi ide na 5 valcov

Piatok, 17. Novembra 2017, 21:30

asus125 napísal:
Pomôžte mi prosím Jedna sa o 523i +lpg. Takze v skratke. Auto naštartuje normálny chod motora a zničoho nič zhasne a ledva sa da nastartovat, keď chytí ide ako keby na 5 valcov. Chyba sa objavovala raz za čas za jazdy ako keby vynechal motor a potom už išiel zle posledné dva týždne to stačilo zhasnúť auto apekne naštartovalo na 6 valcov. Nezáleží či sa ide práve na lpg alebo na benzín robí to aj aj . Teraz posledný týždeň jak vynechá za jazdy alebo zhasne na voľnobeh tak nejde naštartovať na desiaty krát po dlhom točení chytí niekedy normálne niekedy zasa akokeby na 4-5 valcov .Skúšal som odpájať cievky keď sa objavila chyba a motor zakaždým zmení chod, veko na olej otvorím a tiež motor trochu zadúša Sviečky sú nové asi 2000km. Na na diag som nebol nikto tu v okoli nemá koncovku. Za každú radu ďakujem
 
Užívateľov profilový obrázok
Hugino
Príspevky: 4077
Registrovaný: 5.3.2012
Auto: E61&E70
Kraj: Bratislavský

Re: Prosím o pomoc BMW 523i Asi ide na 5 valcov

Utorok, 21. Novembra 2017, 08:49

Vytiahni benzínové vstreky, ak je tam plyn dlho, tak benzínové budú zajebané...a keď budú, tak rovno aj s palivovým filtrom vymeniť a vstreky buď zohnať druhé alebo dať vyčistiť na mašine
E70 X5 4.8i
E61 530d LCi
Ex E39 540iA Touring " Alles unter acht zylinder ist sozial..."
 
Užívateľov profilový obrázok
asus125
Autor témy
Príspevky: 5
Registrovaný: 3.2.2016
Auto: BMW 330i
Kraj: Trenčiansky

Re: Prosím o pomoc BMW 523i Asi ide na 5 valcov

Streda, 22. Novembra 2017, 17:57

Skúsim zajtra vymeniť. Ale nejde mi do hlavy že ide nieked normálne a niekedy nie. A keď to ide na plyn vstreky sú odpojené nie ? A vtedy ide na p... tiež.
 
Užívateľov profilový obrázok
Hugino
Príspevky: 4077
Registrovaný: 5.3.2012
Auto: E61&E70
Kraj: Bratislavský

Re: Prosím o pomoc BMW 523i Asi ide na 5 valcov

Štvrtok, 23. Novembra 2017, 14:06

tu ide o to, že pokiaľ stále beháš na plyn, tak sú benzínové vstreky odpojené a po čase sa na nich začne tvoriť taká emulzia a teda zle prášia, poprípade už neprášia. Ak ich budeš mať zasraté, tak rovno daj vyčistiť aj palivovú lištu atď, lebo aj tá bude zasratá a zase ti môže zasrať vstreky
E70 X5 4.8i
E61 530d LCi
Ex E39 540iA Touring " Alles unter acht zylinder ist sozial..."

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 31 neregistrovaných