... všetko o BMW ...

Moderátori: salat, barabas, alfi666

reklamne predmety bmwklub.sk
 
Dasa Schumann
Autor témy
Príspevky: 4
Registrovaný: 20.11.2017
Auto: Bmw318d
Kraj: Banskobystrický

Bmw 318d Nic nefunguje

Pondelok, 20. Novembra 2017, 18:27

Ahojte. Mam taky problem. Isla som dnes k mojmu BMW 318d a nejde otvorit ani nic nefunguje. Kes sme ho skusali nastartovat cez kable nic sa nestalo. Ziadny naznak ze sa nieco deje. Dakujem za kazdu radu
 
Užívateľov profilový obrázok
jararak
Príspevky: 11355
Registrovaný: 13.5.2008
Auto: skodofka 120l
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kostoliste

Re: Bmw 318d Nic nefunguje

Streda, 22. Novembra 2017, 07:51

nejde otvorit - vybita baterka v kluci? vybita baterka v aute? odpalena poistka? odijdeny diverzity modul?
skusali sme startovat? ake kable? z benzinky, s prierezom ako na cinske repraky, alebo zvaracie kable, kde je cisty prirez medi o hrubke aspon malicka? co to robilo? ani netocilo, tocilo ale nechytalo, alebo aj odpalovalo?

poslednu dobu prsi/snezi/mrzne cize mozes mat vytopenu nejaku elektroniku (napr ak mas stresne okno a odisla nejaka odtokova haidcka), uz som videl preseknutu hadicku do 5. dvery a nasledne tam vsetko vytopene vodou do ostrekovaca. ked mas zle zhavice a prihrev nafty, mas tam letnu naftu, tiez nemusis vediet nastartovat.
bmwcoding.sk
bmw maps 2023/fsc/carplay/ cz/sk pre cic/nbt
kluce pre bmw/mini, klonovanie riadiacich jednotiek, chiptunning, egr/dpf/scr off
oprava frm, upravy CAS/FEM/BDC, DME/DDE, virgin prevodovky a budikov

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 14 neregistrovaných