... všetko o BMW ...

Moderátori: salat, barabas, alfi666

bmwtt.sk
 
Platini
Autor témy
Príspevky: 43
Registrovaný: 6.12.2008
Auto: E91 320D 120kW
Kraj: Bratislavský

E91 dialkove ovladanie

Nedeľa, 19. Novembra 2017, 16:06

Zdravim, dnes po prichode ku autu som si vsimol ze mi nie a nie otvorit auto dialkovym ovladacom odomknut ani zamknut... nedavno bol meneny cely zamok, kabliky v 5dverach uz boli tiez po oprave, ale ked som strcil klucik do zapalovania, rozsvietila sa mi kontrolka slabej baterie v kluci, konkretne o hlasku "Battery is automatically recharged in ignition over a longer journey" cize v preklade, ak tomu dobre rozumiem, mam ist s autom na dlhsiu cestu a bateria sa mi dobije... ma s tym niekto skusenost? ked chodim denne 12km (do prace aj domov dohromady) asi mi to nebude stacit vsak? bateria aj komplet cele puzdro som mal menene minuly rok, takze nejako mi nejde do hlavy ako moze uz vyskocit tato hlaska??

Povedal som si ze ok, tak ju vymenim, no po otvoreni dialkoveho ma cakalo nemile prekvapenie v podobe zalisovanej baterie do takeho maleho puzdra a cele bolo napajkovane do toho plosneho spoja.... viete mi poradit kolko si zato vypytaju v bavarii BA cca? alebo sa mi s tym oplati naozaj cakat ze sa mi ta bateria dobije a bude opat fungovat dialkove? diky :)
Keď som bol malý, tak som bol namyslený, ale teraz som bez chyby!

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 16 neregistrovaných