... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, alfi666, jkk

reklamne predmety bmwklub.sk
 
er2171
Autor témy
Príspevky: 83
Registrovaný: 6.9.2017
Auto: bmw1
Kraj: Prešovský

Re: Novy kluc

Piatok, 10. Novembra 2017, 16:36

PristineShip napísal:
mily erdvajednasedemjedna, pisem pomaly, lebo nevies rychlo citat.

tu si napisal.



viackrat som ti vyratal, ze 30 euro na nadrzi neusetris pokial netankujes 140 litrov benzinu.
to ako casto tankujes je asi taky argument ako ze tebe je jedno kolko stoji benzin ked vzdy tankujes za 50.

proste nepriznas, ze si si to zle vyratal, hoci si ma posielal po kalkulacku.
a uz utekaj, lebo budu zapchy v novom targu

:D no a vyjadrenie ku klucu nebude ako si dostal tych 20e?:d tam ti treba kalkulacku. Ucelovo vyberas to co sa ti hodi.

Ale, budis 30e to nebude, bolo to orientacne a nejdem hladat ci tam je uspora do 30e alebo priamo 30e urobi ti to radost aspon.





Ako casto tankujem bolo k tomu, ze v pl som casto. Zasa ucelovo si to vyberas aby ti to sedelo.
Idem macat nozky do Zakopaneho ale mozme aj cez novy targ ist spomeniem si na teba.
BMW e87 (118d) ex
BMW e60 (530xi A)
BMW f36 (428xi)
 
Užívateľov profilový obrázok
airbone
Príspevky: 6543
Registrovaný: 5.5.2007
Auto: F25 X3
Kraj: Prešovský
Bydlisko: doma

Re: Novy kluc

Streda, 15. Novembra 2017, 07:46

Urciti ludia by tu fakt nemali mat pristup. Toto je forum o technike a bmw a porad sa tu polovica debat stale berie smerom rozpocitavania na centy.... spotreby a ako kde usetrit par drobnych hoci aj cez mrtvoly.... alebo by tu tito kokoti s deravymi kolenami mali mat vlastny chlievik kam si budu pisat tieto svoje matematicke vylevy a skusil by som im vybavit obcas na prejednanie a prehodnotenie ich problemov aj financneho poradcu Gizku Onovu. Ona to s centami tiez vie dost dobre.
 
miki012
Príspevky: 659
Registrovaný: 2.1.2009
Auto: x5
Kraj: Trnavský
Bydlisko: sered

Re: Novy kluc

Streda, 15. Novembra 2017, 16:43

airbone napísal:
Urciti ludia by tu fakt nemali mat pristup. Toto je forum o technike a bmw a porad sa tu polovica debat stale berie smerom rozpocitavania na centy.... spotreby a ako kde usetrit par drobnych hoci aj cez mrtvoly.... alebo by tu tito kokoti s deravymi kolenami mali mat vlastny chlievik kam si budu pisat tieto svoje matematicke vylevy a skusil by som im vybavit obcas na prejednanie a prehodnotenie ich problemov aj financneho poradcu Gizku Onovu. Ona to s centami tiez vie dost dobre.

asi tak.treba to tu premenovat na sockaklub
 
Užívateľov profilový obrázok
airbone
Príspevky: 6543
Registrovaný: 5.5.2007
Auto: F25 X3
Kraj: Prešovský
Bydlisko: doma

Re: Novy kluc

Streda, 15. Novembra 2017, 18:58

To praveze niesu socky, ale chamtivi ludia.... mozno maju penazi viac nez dost, ale toto je choroba, nie socialny status.
 
miki012
Príspevky: 659
Registrovaný: 2.1.2009
Auto: x5
Kraj: Trnavský
Bydlisko: sered

Re: Novy kluc

Štvrtok, 16. Novembra 2017, 00:24

airbone napísal:
To praveze niesu socky, ale chamtivi ludia.... mozno maju penazi viac nez dost, ale toto je choroba, nie socialny status.
Možno je to len závisť keď im sused povie že jeho ochcavia tdi zere 4.5litra:) Ľuďom načisto jebe kúpia si opicu ale banány už nechcú kupovať.Neska mi známa hovory nepozres nám nejaké superb2 mi tomu nerozumieme.Ja že ok automat manual farba atď a odpoveď kombi strieborné automat od roku 2014 a cena tak do 12000e skoro mi zabehlo:)))tak som jej poslal kombi automat strieborné rok 2017 najazdené 500km cena 42000 z otázkou keby dala za neho 42000e či ho pôjde po 3rokoch predať za 12000e.Samozrejme že som odpoveď nedostal.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných