... všetko o BMW ...

Moderátori: Hugino, jararak

banner
BMWJakeš.cz

viktor31
Kraj: Prešovský

Re: Vaše skúsenosti s LPG (v 5er)

Streda, 8. Novembra 2017, 17:17

Píšeš o cenách, kde to ako koľko vychádza. Len jedna vec je dôležitá a to, že tie ceny nie sú alfou a omegou. Ide aj o samotný systém, čo sa týka kvality a taktiež je dôležité, kto ten LPG systém bude do toho autá montovať, montáž musí byť tiež dobre urobená aby to všetko bolo tak ako to ma byť.
banner

Costa1
Kraj: Nitriansky

Štvrtok, 9. Novembra 2017, 09:15

Humart napísal:
vdaka za info, pozeral som ten servis, o ktorom mi pisal viktor, nasiel som si ich, len este som si nepoziadal o cenovu ponuku, tak este to by som chcel spravit, aby som aj to vedel, priamo od nich, ze aku sumu by mi vypocitali uz aj teda samotny system plus aj praca, aby som si to vedel predstavit teda aj v tomto smere a uvidzime, ze co, potom sa skusim u nich informovat, ze ci sa da auto zapozicat a ako to tam funguje, este kamarat mi spominal, ze by sa chcel o celej tej prestavbe so mnou porozpravat tak sa mame zajtra stretnut tak som zvedavy, ze co, hovoril, ze ma nejakeho kamarata, co ma plyn uz niekolko rokov, tak ze mi vie dat info ohladne toho

Vyziadal si si tu cenovu ponuku uz?
Ako to stretnutie dopadlo, co si sa dozvedel? Auto sa da zapozicat bez problemov, len je potrebne na to servis vopred pripravit, informovat, ze ak je takato moznost, ze by si ju rad vyuzil a myslim, ze to by nemal byt problem

zajox
Kraj: Nitriansky

Piatok, 10. Novembra 2017, 08:37

Viktor nie je to klucove, ale aj to ta zrejme aspon trochu ovplyvni v rozhodnuti, aj to si nakoniec zvazit, porovnas, ale ano stavat na tom, nie je najvhodnejsie lebo potom to moze casom lutovat. Zalezi aj od toho aky je ten system, ta cena, predsa len aj ceny samotnych systemov bez montaze sa lisia.

michal788
Kraj: Bratislavský

Utorok, 14. Novembra 2017, 09:59

problem to neni, ja ked som si poziciaval auto, tak som im to hned ozrejmil, povedali mi, ze bude pripravene, ked donesiem auto na prestavbu a aj tak bolo, cize podstatne je hlavne to aby vedeli, ze to auto chce ;-)

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných