... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, alfi666, jkk

reklamne predmety bmwklub.sk
 
viktor31
Príspevky: 255
Registrovaný: 1.12.2014
Kraj: Prešovský

Re: Vymena celneho skla e61 (2004)

Štvrtok, 24. Augusta 2017, 12:03

Noro ty to už máš všetko v pohode? Madxface toto je to naše Slovensko. Podstatné, že sa to nejako vyriešilo. Toto ma vie zaraziť, že mnohokrát je poisťovňa ísť ochotná aj do nejakého sporu a vedia, že keď sú ochotní do toho ísť, že človek si radšej povie, že kašle na to, že chce mať v živote pokoj, že sa nebude s nimi naťahovať, Ja som rád, že som dal poistiť sklo inde, lebo neviem jak by som takéto veci znášal.
 
Užívateľov profilový obrázok
norokuko
Príspevky: 34
Registrovaný: 5.6.2017
Auto: X4
Kraj: Nitriansky

Re: Vymena celneho skla e61 (2004)

Streda, 30. Augusta 2017, 06:01

Hej uz ano, bol som to vybavovat este pred par tyzdnami. Nechcel som to riskovat aby nahodou sa nieco este nestalo a viac neskomplikovalo. Doslo na to, ze som musel dat to sklo na komplet vymenit, ale tak vzal som to tak, ze to bolo treba. Dozvedel som sa, ze v zornom poli sa da opravit prasklina, ale ze to nie je vhodne, ze je lepsie to dat vymenit cele. Tak som to dal nech nemam nejake opletacky a problemy s tym.
 
viktor31
Príspevky: 255
Registrovaný: 1.12.2014
Kraj: Prešovský

Re: Vymena celneho skla e61 (2004)

Pondelok, 4. Septembra 2017, 08:54

Kde si to dal vymieňať? Niekedy je to proste potrebné a nevyhneš sa tomu a aj keby si chcel, tak asi by to nebolo najvhodnejším riešením. Bezpečnosť by aj v tomto smere mala byť na prvom mieste, takže treba aj na to prihliadať. Opletačky, tak mohlo by sa ti stať, že by sa prasklina objavila znovu, keby si to dal len opraviť. Ale tak s tým treba rátať, keď si človek nedá poradiť :-D
 
Užívateľov profilový obrázok
kormanak
Príspevky: 87
Registrovaný: 8.12.2014
Auto: nissan, bmw
Kraj: Trenčiansky

Re: Vymena celneho skla e61 (2004)

Streda, 6. Septembra 2017, 06:30

co je dost pravdepodobne najma pri zmenach pocasia a pri zmenach teploty to sklo moze pracovat ak to nie je spravne opravene a to moze byt potom dost velkym problemom, ktory bude financne narocnejsie riesit lebo ta vymena nie je najlacnejsia este ani v dnesnej dobe :/
 
Užívateľov profilový obrázok
norokuko
Príspevky: 34
Registrovaný: 5.6.2017
Auto: X4
Kraj: Nitriansky

Re: Vymena celneho skla e61 (2004)

Štvrtok, 7. Septembra 2017, 13:53

Jasne, sak aj je. Uz nebudem spekulovat. Bol som zaniest auto do hornetu a tam mi to dali na poriadok vsetko, clovek sa ani nenazda a ako rychlo sa moze takyto problem vyskytnut a najhorsie na tom je, ze to nie je sranda, ze vlastne clovek sam seba tym ohrozuje, ze to hned neriesi. No tiez mi evidentne museli dake veci dojst aby som si uvedomil, ze som mal hned to dat na poriadok a nepolemizovat o tom tolko :-D
 
Užívateľov profilový obrázok
mloker
Príspevky: 75
Registrovaný: 23.11.2014
Kraj: Trnavský

Re: Vymena celneho skla e61 (2004)

Pondelok, 11. Septembra 2017, 09:45

ti poviem. Naposledy som musel meniť sklo v 2015 nejako v lete to bolo, odvtedy mám pokoj a dúfam, že to teraz nezakríknem, mal som zo začiatku obavy po výmene, že keď bude pršať či si auto nenájdem plné vody alebo niečo podobné, či to bude celé dobre tesniť predsa len som na výmenu akože na termín nečakal dlho a samotná výmena tiež nebola nejako časovo náročná, tak trochu sa ma začali zmocňovať obavy, ale dodnes pohoda :-D
 
goso
Príspevky: 89
Registrovaný: 19.11.2014
Kraj: Košický

Re: Vymena celneho skla e61 (2004)

Streda, 13. Septembra 2017, 13:00

to nie je o tom ci to zakriknes alebo nezakriknes toto sa moze stat komukolvek a hlavne kedykolvek tomu sa vyhnut niekedy neda mne sa raz podarilo, ale to keby som mal taky velky suter na celnom skle, tak to sklo by asi same nevydrzalo, ale pred malym dakym kamienkom sa co ubranis dokopy nic proste aj polcentimetrovy kamen moze narobit problemy ak dobre leti ;-)
 
Užívateľov profilový obrázok
myval4
Príspevky: 74
Registrovaný: 10.8.2015
Kraj: Nitriansky

Re: Vymena celneho skla e61 (2004)

Utorok, 19. Septembra 2017, 14:21

teraz este je to v pohodke celkom, ale ked pride zima. Vtedy to zacne byt hazard, najma ked posypavat zacnu, to zase bude sklo ohrozovane, ale tak neberiem to napriklad ja tak, ze skrz to, ze je mozne ze by mi kamienok strelil, ze teraz pre istotu nikam nepojdem aby som sa takym problemom vyhol :-D
 
viktor31
Príspevky: 255
Registrovaný: 1.12.2014
Kraj: Prešovský

Re: Vymena celneho skla e61 (2004)

Štvrtok, 21. Septembra 2017, 10:24

Myval nemaľuj tu čerta na stenu. To keby som sa mal obávať, kde aký šuter mi vyletí do skla, tak by som asi začal chodiť všade pešky a to teda ďakujem neprosím. Vždy sa všetko dá nejako vyriešiť a to isté platí aj pri prasknutom skle, potom je skôr otázka ako to vyriešiť aby to bolo kvalitne a za prijateľnú cenu, inak tam nie je čo na špekulovanie
 
Užívateľov profilový obrázok
myval4
Príspevky: 74
Registrovaný: 10.8.2015
Kraj: Nitriansky

Re: Vymena celneho skla e61 (2004)

Štvrtok, 28. Septembra 2017, 09:24

nie je to o tom, ze by som chcel nejako predvidat zle do buducna, ale viem sam ake je to v zime, ked je posyp vsade a nevies predpokladat vobec, ze co to spravi, ci nejak kamienok nestreli, pretoze to je dost mozne, len ako som pisal ja sa tymto uz nemienim nejako trapit :-D
 
zajox
Príspevky: 141
Registrovaný: 14.11.2014
Kraj: Nitriansky

Re: Vymena celneho skla e61 (2004)

Štvrtok, 12. Októbra 2017, 11:35

norokuko ty mas aj nejake poistenie na celne sklo spravene alebo nic? Mozno aj toto by bola cesta, hlavne do buducna, aspon teda ja som sa k tomu zacal stavat tak, ze radsej keb nahodou nieco sa malo udiat, tak nech som na to pripraveny, nech nemusim cvakat plne sumy, ci uz vymeny alebo opravy skla
 
Užívateľov profilový obrázok
Peped
Príspevky: 1303
Registrovaný: 3.9.2006
Auto: g31 530d
Kraj: Nitriansky
Bydlisko: Nitra

Re: Vymena celneho skla e61 (2004)

Sobota, 14. Októbra 2017, 10:24

Trochu OT.

Daju sa na e60 vymenit tie bocne a vrchne tesnenie na celne sklo bez vyberania okna?

Mam ich už znicene a chcem to vymenit.
g31 530d
e61 550i LCI
e60 545i ex
e46 320d touring ex
e36 328i coupe ex
e36 325tds touring ex
 
Užívateľov profilový obrázok
norokuko
Príspevky: 34
Registrovaný: 5.6.2017
Auto: X4
Kraj: Nitriansky

Re: Vymena celneho skla e61 (2004)

Utorok, 17. Októbra 2017, 10:36

Nie, nemam este ziadne. Akoze uz sa s tou myslienkou pohravam dlhsie, ale nejako som ju este nepreniesol do reality lebo to tiez bude si vyzadovat nejaky cas kym si zvazim co ano a co zase nie, do coho ma vobec zmysel ist
 
viktor31
Príspevky: 255
Registrovaný: 1.12.2014
Kraj: Prešovský

Re: Vymena celneho skla e61 (2004)

Streda, 8. Novembra 2017, 17:38

Už sa len nepohrávaj. Myslím, že keď príde zima, tak by si to odcenil, to že budeš aspoň nejako chránený od toho, že nebudeš musieť platiť výmenu čelného skla v plnej sume alebo niečo také. Nie je to ani v dnes málo peňazí, keď musíš tú sumu platiť v plnej výške.
Osobne ja som z tých čo sa dnes už radšej takýmto veciam vyhýbajú
 
michal788
Príspevky: 27
Registrovaný: 13.7.2015
Kraj: Bratislavský

Re: Vymena celneho skla e61 (2004)

Utorok, 14. Novembra 2017, 09:12

vsetko to zavisi od toho ake to celne sklo je, aku ma vybavu od toho sa odvija to, ze kolko sa bude platit samozrejme, treba ratat aj s nejakou tou cenou za pracu a taktiez kde si to das robit, ale lepsie je problemom predchadzat ako ich riesit, takze poistenie je podla mna dobra vec ;-)

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 14 neregistrovaných