... všetko o BMW ...

Moderátori: alfi666, BinKooL, fox1k

bmwtt.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
TT-SIMIK
Príspevky: 12251
Registrovaný: 8.9.2007
Auto: BMW
Kraj: Trnavský
Bydlisko: SERVIS BMW Mobil:0917 741480 www.bmwtt.sk

Re: E46 - WEBASTO

Nedeľa, 22. Novembra 2015, 20:38

Velmi velmi velmi staraaaaa tema.....

V moje E66 pouzivam webasto kdekolvek....ziadny dym pri tom neni....iba ked sa zozbehne a vypnes ho skoro tak odvetrava a trochu podymi inak ziaden dym......
SERVIS BMW TT-SIMIK
Obrázok
http://www.ttsimik.sk
Mám v živote dve lásky, SIMONKU a BMW
AJ MÚDRI SÚ OBČAS SPROSTÍ,AJ SPROSTÍ SÚ OBČAS MÚDRI!!!!!
https://www.instagram.com/ttsimik/
 
Lukas64
Príspevky: 117
Registrovaný: 12.12.2010
Auto: BMW 330D
Kraj: Prešovský
Bydlisko: Kežmarok

Re: E46 - WEBASTO

Pondelok, 23. Novembra 2015, 17:53

Matuskoc napísal:
Chcel by som sa opitat mam v aute na okne prilepenu antenku mam dojem ze je to k webastu a na palubouke dalsiu co blika na modro ale nemosem najst ovladac a vebasto je v kuse zapnute moze to byt tym ze mi nejde termostat



Kamo nemaš ty náhodou Magicar? pozri si podla obrazkov aj ci nemas náhodou sirénu v motorovom priestore

http://www.auto-alarm.sk/product.php?id_product=224
 
Užívateľov profilový obrázok
Iwe_sko
Príspevky: 522
Registrovaný: 19.9.2015
Auto: Bmw E46 320d
Kraj: Banskobystrický

Re: E46 - WEBASTO

Utorok, 9. Februára 2016, 17:27

Zdravím Vás. Mám webasto na prihrev motoraa viac menej nefunguje, Ale videl som ho aj ísť pár krát keď sa s popod dverí valil dym ako keby som horel a hneď to zohrialo vodu. Ale väčšinou len hučí ventilátor pre odvetranie a nič. Po naštartovaní studeného motora mi zasmrdí dnuka spálená nafta. Vidno ako niekde medzi zadnou častou motora a prepážkou kabíny trochu odpluva biely dym ktorý nasáva kúrenie ale to po chvilke prestane. Baterka mi ukazuje dobré hodnoty napätia. Som už trošku z toho neštastný. Hlavne z toho odkiaľ sa berie ten dym.
 
lucas21lucas21
Príspevky: 27
Registrovaný: 6.4.2017
Auto: e53 160kW
Kraj: Nitriansky

Re: E46 - WEBASTO

Štvrtok, 9. Novembra 2017, 19:35

TT-SIMIK napísal:
Práve som dovolal z jedným montážnikom z TT kraja,(je to najznámejší webasto servis,len tak pre info) a pýtal som sa ho na tému webasto!!!

Takže:
Tý čo majú webasto predohrev len motora(t.j. nemajú spínacie hodiny-myslím) tak dodatočné spojazdnenie kompletného predohrevu motora a interieru by vyšlo na cca 400€ na auto BMW podlľa roku výroby a objemu motora,táto cena by nemala ísť nijak viac hore......ide o to že treba vymeniť RJ webasta,koli tomu,aby mohla rj kompletne ovládať predohrev motora a interieru....a tým aj spúštať klimatronik aby sa vyhrial interier......a boli by to len spínané hodiny......ak by chcel niekto dialkové ovládanie cez mobil(tá sim karta nežere kredit, stáčí prezvoniť to číslo a webasto sa zapne) a to by bolo + 200€ navyše!!!!!!!
Ahoj. Vieš mi dať kontakt na ten spomínaný servis v TT kraji? Ďakujem.
 
stylesko
Príspevky: 8
Registrovaný: 14.11.2017
Auto: BMW e46 320d 100kw
Kraj: Nitriansky

Re: E46 - WEBASTO

Sobota, 2. Decembra 2017, 23:15

chcem sa spýtať vadilo by keby odpojiť steker z webasta aby zbytocne nešlo .? lebo podľa mňa jak keby furt ide aj keď vypnem motor chvíľku vrci a potom prestane

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 32 neregistrovaných