... všetko o BMW ...

Moderátor: jararak

obchodna sekcia
 
Užívateľov profilový obrázok
PeqpeK
Autor témy
Príspevky: 7472
Registrovaný: 16.1.2012
Auto: povacsine BMW
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: MA

HydrO2

Štvrtok, 10. Augusta 2017, 22:11

Mate niekto skusenost s tymto produktom? Vyzera to, ze by som vedel usetrit cas...cierne auta
 
sluggish
Príspevky: 342
Registrovaný: 25.2.2013
Auto: G30 530d
Kraj: Nitriansky

Re: HydrO2

Piatok, 11. Augusta 2017, 08:33

to vyzerá fakt zaujímavo. mňa by tiež zaujímali reálne skúsenosti.
 
Hewsinak
Príspevky: 1
Registrovaný: 16.8.2017
Auto: adasdasd
Kraj: Bratislavský

Re: HydrO2

Štvrtok, 17. Augusta 2017, 03:38

I know what you guys think and tell others is very helpful.
 
Napster050
Príspevky: 1710
Registrovaný: 30.7.2014
Auto: E39, E92, 1000MB
Kraj: Žilinský

Re: HydrO2

Štvrtok, 17. Augusta 2017, 13:53

hej, jeden youtuber sa o ňom vyjadril... používal ho na disky a hovoril, že síce odpudzuje vodu, ale lepí sa na to rado prach a disky sa mu vraj ťažšie potom čistia.
 
Užívateľov profilový obrázok
PeqpeK
Autor témy
Príspevky: 7472
Registrovaný: 16.1.2012
Auto: povacsine BMW
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: MA

Re: HydrO2

Štvrtok, 17. Augusta 2017, 23:34

na disky sa to nepouziva kedze su tepelne trosku viac namahane, chcem to na karoseriu...nic budem to musiet sam otestovat :)
 
Mischo
Príspevky: 54
Registrovaný: 14.5.2012
Auto: X5 e53
Kraj: Bratislavský

Re: HydrO2

Sobota, 26. Augusta 2017, 03:41

Dnes som to naniesol na X5. Prvý dojem zatiaľ, fajn. Auto má o niečo viac odleskov ako bežne, samozrejme nečakať, že prekryje slniečka v laku. Inak pekne perličkuje lak, som zvedavý ako sa to bude správať po prvom daždi, alebo aj ako bude "odpudzovať" prach a podobne. Inak nanášal som Hydro2 lite, čo by mala byť už rovno zriedená verzia, a z tej litrovky som na X5 minul cca 25-30%.
 
Užívateľov profilový obrázok
kik0o
Príspevky: 2
Registrovaný: 13.9.2017
Auto: F20
Kraj: Nitriansky
Bydlisko: Nové Zámky

Re: HydrO2

Streda, 13. Septembra 2017, 08:22

Mischo napísal:
Dnes som to naniesol na X5. Prvý dojem zatiaľ, fajn. Auto má o niečo viac odleskov ako bežne, samozrejme nečakať, že prekryje slniečka v laku. Inak pekne perličkuje lak, som zvedavý ako sa to bude správať po prvom daždi, alebo aj ako bude "odpudzovať" prach a podobne. Inak nanášal som Hydro2 lite, čo by mala byť už rovno zriedená verzia, a z tej litrovky som na X5 minul cca 25-30%.
Si s tým zatiaľ v pohode? Dážď ešte nebol? Lebo tiež rozmýšľam ale nerád by som to kupoval kým fakt nemám potvrdené od niekoho kto to už vyskúšal, že to nie sú vyhodené peniaze
 
Užívateľov profilový obrázok
sibal
Príspevky: 29
Registrovaný: 15.3.2017
Auto: E60 530d
Kraj: Žilinský

Re: HydrO2

Streda, 13. Septembra 2017, 08:32

napis sem, ked poprsi. som zvedavy, co to spravi potom. nech viem ci si kupit :)
 
Užívateľov profilový obrázok
packetman
Príspevky: 34
Registrovaný: 16.3.2017
Auto: X5 3.0 D
Kraj: Košický

Re: HydrO2

Piatok, 15. Septembra 2017, 13:09

Mame nejake novinky, ako to dopadlo?
 
Mischo
Príspevky: 54
Registrovaný: 14.5.2012
Auto: X5 e53
Kraj: Bratislavský

Re: HydrO2

Nedeľa, 24. Septembra 2017, 01:27

Pardón chalani, trochu som zabudol na toto vlákno.
Vosk sa má tak, že ešte stále aj po mesiaci (a cca 3000km v meste aj na diaľnici) vidno ako vosk účinkuje, perličkuje, voda pekne steká. Dokonca, na diaľnici čiastočne supluje tekuté stierače pokiaľ neprší husto. Lak je stále hladký na dotyk, a keď auto odstavím von po daždi tak je minimálne o 60-75% menej špinavé, ako bolo bežne po rovnakej ceste. Auto som umýval medzičasom len raz od nanesenia tohoto vosku, na ručnej myčke (prievozská pri mcdonalde), aj to len čistou vodou spláchnuť špinu a vyutierať okná. Za mňa spokojnosť, lepšie ako tekuté vosky ktoré som doteraz používal a po mesiaci už bolo vidno ako slabne ich sila.
Jedine čo by mohlo byť lepšie, je účinok na diskoch. Mám origoš BMW kotúče aj platničky, ktoré prášia ako šialené, a v tomto som zmenu nepostrehol, že by sa menej lepil brzdný prach na disky, možno sa o niečo lepšie čistia, možno je to len placebo Ale čo sa týka karosérie a okien, určite by som šiel do tohoto znovu. Ešte to plesknem niekedy koncom októbra pred zimou na auto, nech aspoň ako tak ochránim lak počas zimného obdobia.

Keď tak sa pýtajte, čo vás zaujíma a mňa ako lajka to nenapadlo to spomenúť.
 
Užívateľov profilový obrázok
psycho.tn
Príspevky: 18
Registrovaný: 15.9.2017
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: Trenčín

Re: HydrO2

Pondelok, 25. Septembra 2017, 21:21

Daval si aj podklad pod vosk? Ja pouzivam aj na karoseriu aj na kola syntetiku finish kare... vydrz asi pol roka (wapka s cistou vodou) na kolesa mam odskusani a je fajn aj bilt hamber... kolegovi som objednaval pre zmenu collinite 476S... uz ho minul co nechapem ako sa mu asi za rok a pol podarilo... ten je tiez fajn
 
Lafore
Príspevky: 60
Registrovaný: 4.10.2016
Auto: X5 M50d
Kraj: Žilinský

Re: HydrO2

Utorok, 26. Septembra 2017, 11:29

Ja mam na x5 wet coat od gyeon, to je obdoba hydro2. Netreba si to mylit s voskami. Oni to volaju ako kremicity sealant. Cize ma to blizsie ku keramike ako ku vosku. V den aplikovania mi na dialnici sprchhlo a aj na oknach sa to chovalo ako tekute stierace. Auto je lesklejsie a menej sa spini.
Nevydrzi to ako collonite, finish kare alebo ine tuhe sealanty. Ludia tvrdia ze to vydrzi aj 2-3 mesiace, zalezi od toho ako auto jazdi, ci je garazovane atd. Ale na zimne mesiace je to podla mna super vecicka, na jedno auto sa da v pohode vystavit so 100ml. Cize ja to bude aplikivat pri kazdom myti, v tomto obdobi aj tak umyvam auto raz za mesiac, raz za dva.
S podkladom som sa nejako extra neparal, dal som len aktivnu penu, pripadne na nejake silnejsie znecistenie apc (musky) a klasika nejaky silnejsi sampon (ja som pouzil chemical guys citrus wash and gloss). Ziadne dekontaminacie ani nic a zatial to vyzera ze to funguje super.
Cize za mna super.
 
Užívateľov profilový obrázok
psycho.tn
Príspevky: 18
Registrovaný: 15.9.2017
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: Trenčín

Re: HydrO2

Utorok, 26. Septembra 2017, 15:34

My na firmne auta pouzivame "nano" od mafri... za tie peniaze co za to pytaju sa to podla mna nano nazyvat neda, ale funguje to.. aj to odporucam vyskusat.. 100 ludi 100 chuti a niekomu inemu to bude mzno vyhovovat
 
Napster050
Príspevky: 1710
Registrovaný: 30.7.2014
Auto: E39, E92, 1000MB
Kraj: Žilinský

Re: HydrO2

Štvrtok, 12. Októbra 2017, 07:47

ten collinite mám aj ja... navoskoval som s tým obe autá a neubudlo z toho nič. ako sa mu to podarilo preboha minúť ? :D :D to vyzerá, že pokým nevyschne, alebo ho nenechám na slnku tak vydrží celý moj život :D

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných