... všetko o BMW ...

Moderátori: voMacK, alfi666

reklamne predmety bmwklub.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
Maslista
Príspevky: 42
Registrovaný: 3.11.2008

Re: E60 LCI - Vybratie drziaka telefonu s kastlika

Streda, 16. Októbra 2013, 11:39

M3driver napísal:
BT funguje v pohode po odpojeni, prave pri zachovani povodneho adapteru by mal byt nefunkcny... inak, ak chces davat von cely ten "bazmek" aby si si zvacsil odkladaci priestor, ten navod je k nicomu. stale ti tam ostane ta spodna cast a dostat ju von je zase maturita... ja som to dal von "nasilim" :-"


jde to i bez násilí.. ale je to oprc.. BT normálně funguje.. :wink:
 
drroman
Príspevky: 86
Registrovaný: 27.4.2013
Kraj: Zahraničie

Re: E60 LCI - Vybratie drziaka telefonu s kastlika

Štvrtok, 17. Októbra 2013, 12:58

mi taky po vytazeni drzaku bt jede,ale zalezi na verzi sw.jsou i takove ktere bt odstavi,je k tomu tema na bmw clubu cz.mi se po vytazeni zacala objevovat hlaska o nefunkcnim sos volani,tak jsem z toho drzaku vyndal jenom tu elektroniku pripojil ji zpatky,zabalil do igelitu at se neco nevyzkratuje a schoval do loketky zezadu.neni to videt a elektronika nevi,ze ji neni videt :smile:
 
Užívateľov profilový obrázok
//MPower
Autor témy
Príspevky: 3991
Registrovaný: 29.4.2010
Auto: BMW F82 ///M4
Kraj: Bratislavský

Re: E60 LCI - Vybratie drziaka telefonu s kastlika

Štvrtok, 17. Októbra 2013, 16:35

tak uz som to vybral , je to fakt debilno spravene ak to chce clovek normalne vymontovat..ja nemam to srdce to tam lamat a skubat von nasilu :mrgreen: inak BT mi funguje normalne , nejake foto v mojom pribehu na str .43
 
febli77
Príspevky: 2
Registrovaný: 12.9.2017
Auto: BMW E60
Kraj: Žilinský

Re: E60 LCI - Vybratie drziaka telefonu s kastlika

Utorok, 12. Septembra 2017, 15:50

Dobrý deň. Mám BWM E60, vybral som držiak telefonu s kaslika podla navodu a odpojil som aj kabel, ktorý je napojený pri zadných sedačkách za vetrákom. Problém je ten, že žena omylom vyhodila všetko čo som s toho vybral , vrátane kábla a teraz mi vždy pri naštartovaní hlási chybu SOS. Dá sa s tým niečo spraviť? Prípadne nemáte niekto tento kábel? . Ďakujem za pomoc :)

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných