... všetko o BMW ...

banner
BMWJakeš.cz

Užívateľov profilový obrázok
lordzo
Kraj: Prešovský

Re: Ma tu niekto E10?

Streda, 9. Augusta 2017, 18:03

my sme boli nedávno v takom novo otvorenom múzeu pri prievidzi, je to v takej dedine smerom na nováky, bánovce a trenčín, nie je to tam dlho takže to ešte nie je bohvieako veľké ale inak to tam bolo v pohode, vstupné pár eur a celkom pekné kúsky tam mali, samozrejme to nie je veľké ako napríklad tie v nemecku ale nie každý má možnosť sa tam dostať
banner

broš
Auto: BMW X 6
Kraj: Košický

Utorok, 15. Augusta 2017, 14:32

A kde presne pri Prievidzi je to? Alebo aspoň napíš ako sa to volá nech si to viem podľa niečoho nájsť. Lebo do Nemecka sa nám kvôli tomu fakt nechce ísť tak aby sme aspoň niekam šli

lordzo

Štvrtok, 17. Augusta 2017, 10:31

no lehota pod vtáčnikom sa to volá ale neviem či budeš vedieť kde to je, keď nie si odtiaľ, pozerám, že si z košíc takže toto ti asi veľmi nepomôže, skôr by som sa orientoval na tú prievidzu a podľa toho to hľadal

tibbbor
Auto: e82
Kraj: Bratislavský

Piatok, 18. Augusta 2017, 11:42

lordzo napísal:
no lehota pod vtáčnikom sa to volá ale neviem či budeš vedieť kde to je, keď nie si odtiaľ, pozerám, že si z košíc takže toto ti asi veľmi nepomôže, skôr by som sa orientoval na tú prievidzu a podľa toho to hľadal
Oplatí sa tam ísť? Myslím tak, že to nemáme úplne najbližšie tak aby sme sa tam neteperili 2,5 hodiny a potom si to pozrieme do pol hodiny vieš ako. Alebo je v okolí ešte niečo zaujímavé kde by sme mohli ísť?

lordzo

Utorok, 22. Augusta 2017, 10:52

je to v novákoch, tak oplatí, no podľa mňa aj hej, tu máte link na ich stránku http://muzeumveteranov.sk/

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných