... všetko o BMW ...

Moderátori: alfi666, BinKooL, fox1k

mmracing.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
Ľuboš PP
Príspevky: 575
Registrovaný: 2.5.2008
Auto: BMW 320d E46
Kraj: Prešovský
Bydlisko: Poprad

Re: E46 facelift - ostrekovac xenonu

Streda, 22. Decembra 2010, 22:45

Cena? Nie je tam nič upchaté, lebo sme vytiahli z Tomzyho afta a dali do mojho a ostrekovace striekali ako šalené :mrgreen:
BMW E46 - 320d - červená
 
kukuda
Príspevky: 19
Registrovaný: 27.10.2009
Auto: BMW E30
Kraj: Nitriansky

Re: E46 facelift - ostrekovac xenonu

Utorok, 3. Júla 2012, 20:03

Ahojte pani. Nechcem zakladat novu temu tak to dam sem. Mam taky malicky problem. Nejak mi mizla kvapalina z ostrekovaca. Tak som zacal hladat problem. A asi som ho nasiel. Na lavej strane ked vytiahnem ostrekovac xenonu tak pocujem ze odniekadial tecie kvapalina. No pocut to len ak je ostrekovac vytiahnuty a cim viac ho vytiahnem tym tecie kvapalina viacej. Ak je na mieste tak len kvapka. Nejaky napad co to moze byt? dakujem
 
F!0d0r
Príspevky: 785
Registrovaný: 29.12.2011
Kraj: Zahraničie

Re: E46 facelift - ostrekovac xenonu

Pondelok, 30. Decembra 2013, 15:36

zdravim chalani mam otazocku v com mozem mat problem ked mi nejde ostrekovanie svetiel motorceky su v pohode.. ale nemam napatie na konektore pre motorcek na svetla
 
Durii
Príspevky: 182
Registrovaný: 27.8.2012
Kraj: Trenčiansky

Re: E46 facelift - ostrekovac xenonu

Pondelok, 30. Decembra 2013, 15:48

moze byt vypnute cez diag
...:::: Diagnostika (US DRL,autolock ... ) Prievidza ::::...
Ex BMW e46 330d touring
 
F!0d0r
Príspevky: 785
Registrovaný: 29.12.2011
Kraj: Zahraničie

Re: E46 facelift - ostrekovac xenonu

Pondelok, 30. Decembra 2013, 15:55

ouje :/ inak na stk nebude problem ?
 
Durii
Príspevky: 182
Registrovaný: 27.8.2012
Kraj: Trenčiansky

Re: E46 facelift - ostrekovac xenonu

Pondelok, 30. Decembra 2013, 15:58

to by si musel byt hrozne nesympaticky aby ta za takuto hovadinu cvicili :D btw meral si to pri zapnutych svetlach ?? .. lebo na svetla strieka len ked su zapnute
...:::: Diagnostika (US DRL,autolock ... ) Prievidza ::::...
Ex BMW e46 330d touring
 
F!0d0r
Príspevky: 785
Registrovaný: 29.12.2011
Kraj: Zahraničie

Re: E46 facelift - ostrekovac xenonu

Pondelok, 30. Decembra 2013, 16:01

hej hej motorcek na okna ma napatie okolo 9V a pri zapnuti ostreku klasika cez 12V ale ten na svetla uplne nic ani tak ani pri zapnuych svetlach... odkedy mam auto(zachvilu rok) mi to nefunguje a blizi sa stk tak len koli tomu ma to stvalo..
 
Užívateľov profilový obrázok
Dussi13
Príspevky: 101
Registrovaný: 13.8.2013
Auto: BMW e46 330d
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Čadca

Re: E46 facelift - ostrekovac xenonu

Utorok, 31. Decembra 2013, 00:11

v motorceku je take tesneenie a to zvykne odist casom ale da sa to spravit ale tazko sa zhana to tesnenie jedine vyrobit alebo nahradu kupit motorcek stoji to do 10 eur kamaratlvi na coupe sa to stalo v jeden nalial vodu a na druhy rano uz nic nemal
BMW e46 330d
Skoda Fabia combi 1.9 Tdi elegance
ex Renault Megane 1.6e
ex Renault megane 1.5dCI Grandtour 2
 
palci540
Príspevky: 122
Registrovaný: 23.2.2014
Auto: BMW E61 530D A/T LCI
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: Trenčín

Re: E46 facelift - ostrekovac xenonu

Nedeľa, 5. Apríla 2015, 18:46

Čaute, nechcem zakladať novú tému, tak tiež napíšem svoj problém sem.

Od začiatku ako som kúpil auto, tak som nemal motorček ostrekovania xenónov, ale cez zimu mi to dosť chýbalo, lebo sa dosť špinili svetlá, takže som objednal nejakú náhradu motorčeka. Zapojil som ho (konektor a hadičku som tam mal) a aj funguje ale neostrekne svetlá. Skúšal som to pri vypnutom motore s kľučikom zapnutom v 2. polohe. Keď som zapol kľučik a páčkou som ťukol 2 krát, tak som počul, že motorček ide a aj som videl, že ostrekovače trochu vytiahlo (cca boli 3 cm von) ale žiadna voda nevystrekla a hneď sa stiahli a toto urobilo to dva krát. Potom som skúšal znovu šťukať páčkou, ale už ich nevysunulo (ani motorček nešiel), až kým som nevypol zapaľovanie a znovu zapol a tak dva krát ťukol páčkou.

No a neviem kde je problém, že prečo ich nevysunie úplne a nestrieka voda? Ako dlho má striekať motorček? Lebo mne motorček zavrčal 2x a po dobu asi 1 sekundy, čo sa mi zdá málo.

A teda či je slabý motorček, alebo je niekde diera a tade uniká tlak vody?

Stretli ste sa už niekto s takýmto niečím?
 
joe-joe
Príspevky: 35
Registrovaný: 2.4.2008
Kraj: Žilinský
Bydlisko: ŽILINA

Re: E46 facelift - ostrekovac xenonu

Streda, 26. Júla 2017, 13:46

Caute,
mam problem na pravom ostrekovaci svetla. Po vymene spojky (medzi hadicou a teleskopom), teleskopu a trysky, stale trochu cez trysku tecie. A kde je teraz problem, ktory diel by mal zabezpecit ze cez trysku nevyteka? Mala by to byt tryska, teleskop alebo motorcek? Kde by som mal hladat chybu?
Dakujem za kazdu radu.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot] a 18 neregistrovaných