... všetko o BMW ...

Moderátori: voMacK, alfi666

reklamne predmety bmwklub.sk
 
19katty192
Autor témy
Príspevky: 11
Registrovaný: 11.3.2012
Auto: BMW E60 530XD
Kraj: Prešovský

Chybný CCC MODUL ?

Utorok, 11. Júla 2017, 05:42

Chlapi môže byť chybný ccc modul ? Nejde sa mi spojiť auto s telefónom a pritom bluetooth mám ktomu aj tv môžem pozerať no tiež mi už nejde vypadáva mi pravý kanál a po novym mi zresetuje spotrebu dojazd hodinky a pritom baterka je nová a zaregistrovaná na diagnostike vypisuje chybu CRC potom nejakú komunikáciu s CCC modulom tam sú 3 chybové kódy dlho načítava cd/dvd mrzne idrive a už sa mi stalo že sa vypol zapol vypol zapol sám napätie v aute drží aj po zamknutie abo stati jedného ,dvoch dní IBS KABEL DIAGNOSTIKA nevyhadzuje ale raz sa mi stalo že vypísala Power management batery pomohla by nejaká rada a vopred zaniká ďakujem.
 
19katty192
Autor témy
Príspevky: 11
Registrovaný: 11.3.2012
Auto: BMW E60 530XD
Kraj: Prešovský

Re: Chybný CCC MODUL ?

Utorok, 11. Júla 2017, 08:18

Chybové kódy , 00E18D ,00E18F, 00E190,, 00A6F3,00A559
 
Užívateľov profilový obrázok
airbone
Príspevky: 6543
Registrovaný: 5.5.2007
Auto: F25 X3
Kraj: Prešovský
Bydlisko: doma

Re: Chybný CCC MODUL ?

Utorok, 11. Júla 2017, 13:50

Tie kody si nechaj pre perinbabinu gulu..... Bez komplexnej bmw diagnostiky ktora sa vyzna v tychto systemoch nic nezistis a tie harakiri kody nikomu nic nepovedia. Urcite CCC nerobi problemy co popisujes, to bude nieco zavaznejsie, trebarz vyplaveny kufor a vsetky jednotky v nom.
 
Užívateľov profilový obrázok
airbone
Príspevky: 6543
Registrovaný: 5.5.2007
Auto: F25 X3
Kraj: Prešovský
Bydlisko: doma

Re: Chybný CCC MODUL ?

Utorok, 11. Júla 2017, 13:51

ked mrzne ccc, budes mat vyplavene tam vzadu vsetko, MULF modul, MPM modul apd....
 
19katty192
Autor témy
Príspevky: 11
Registrovaný: 11.3.2012
Auto: BMW E60 530XD
Kraj: Prešovský

Re: Chybný CCC MODUL ?

Utorok, 11. Júla 2017, 13:59

Tak to vie potesit cloveka
 
csuka530d
Príspevky: 2048
Registrovaný: 5.4.2011
Auto: 530d e39 touring2003
Kraj: Nitriansky
Bydlisko: Nové Zámky

Re: Chybný CCC MODUL ?

Utorok, 11. Júla 2017, 14:41

Nieje to horsie ako odideny ccc modul
Mpm modul okolo 50€ zozenies.
 
PetoK
Príspevky: 9686
Registrovaný: 11.7.2007
Kraj: Žilinský

Re: Chybný CCC MODUL ?

Utorok, 11. Júla 2017, 15:40

Áno,rovnako dodrbany...
 
19katty192
Autor témy
Príspevky: 11
Registrovaný: 11.3.2012
Auto: BMW E60 530XD
Kraj: Prešovský

Re: Chybný CCC MODUL ?

Utorok, 11. Júla 2017, 18:09

Skúsim povyberat veci s kufra a pozriem NATO ,ešte jedna otázka vyberal som celú navigáciu vonku a dal jednému manikovy robiť keďže som si myslel že odysiel koncový stupeň zosilovača a odkedy som založil nazad všetko tak odvtedy sa nejde spojiť s telefónom a ani tv nejde...a to že mi začalo nulovat hodiny v aute aj spotrebu tak to robí odvtedy odkedy som odpojil baterku na 5 minút odvtedy robí tieto veci určite by som riešil nejaké nové CCC alebo po nejakej renovácii lebo auto odkedy som kúpil tak i drive mrzol aj sa pomaličky štartoval mohol som to porovnať s kamošom čo má 2004 e61 alebo s ďalším čo má E61 po facelfte môj i drive šiel najhoršie....ešte taká otázka keď sa odpojila batéria ,tak treba nanovo nakodovat ?
 
Užívateľov profilový obrázok
airbone
Príspevky: 6543
Registrovaný: 5.5.2007
Auto: F25 X3
Kraj: Prešovský
Bydlisko: doma

Re: Chybný CCC MODUL ?

Utorok, 11. Júla 2017, 19:14

Tak sa opytaj jeho co s tou ccc jednotkou robil a ci ma pary aj o tom, ze po pripadnej oprave sa musi modul nakodovat. Ked je taky manik ako pises, tak by mal o tomto mat nalezite znalosti.
Po odpojeni baterie sa nic nekoduje. Jednoducho chod za niekym kto sa vyzna v bmw a ma nato fabricku diagnostiku a aj tomu rozumie. Inac je take tapanie uplne zbytocne....
 
19katty192
Autor témy
Príspevky: 11
Registrovaný: 11.3.2012
Auto: BMW E60 530XD
Kraj: Prešovský

Re: Chybný CCC MODUL ?

Streda, 12. Júla 2017, 05:00

On sa do bmw nerozumie menil len koncový stupeň TDA nič viac.....je už moja chyba že som nebol oboznámený stým že aj po samotnom odpojení modulu ho treba zase nanovo kodovat ale aj tak podľa toho aké to robilo predtým zmätky že to mrzlo a podobne by som radšej riešil iný CCC modul samozrejme ak by ho niekto mal a vedel nakodovat a dať nový softver tak by som to ocenil
 
Užívateľov profilový obrázok
airbone
Príspevky: 6543
Registrovaný: 5.5.2007
Auto: F25 X3
Kraj: Prešovský
Bydlisko: doma

Re: Chybný CCC MODUL ?

Streda, 12. Júla 2017, 06:33

Netreba nic kodovat po odpojeni, iba po vymene alebo nahrati noveho sw. Zbytocne nezhanaj ccc modul ale chod na diagnostiku ako som pisal vyssie, lebo v aute mas nejaky zavazny elektricky problem a navyse aj problem na most zbernici a to sposobuje mrznutie i-drive a vypadavanie zvuku. Ak vymenis ccc, bude to robit najskor to iste.
 
Febli
Príspevky: 2
Registrovaný: 25.3.2018
Auto: E60
Kraj: Žilinský

Re: Chybný CCC MODUL ?

Nedeľa, 25. Marca 2018, 17:33

Dobrý deň. Už nejaký čas mám problém s chybou hlaskou "High rare of battery discharge". Bol som s tým na diagnostike a jediné čo som sa dozvedel, že niečo odoberá prúd, ale nie vždy. ( Stalo sa že auto 10dni stalo a naštartovalo bez problémov, ale už sa stalo aj to že stalo jeden deň a nenastartovalo) je v ňom nová batéria, ktorú som dal samozrejme zaregistrovat. Jedna vec čo som si všimol, že auto po tomto čo zaspí cca 20 minút, následne po 15-20 minútach začne s priestoru dvd Tomky vydávať zvuky ako keby som tam vložil neake cdcko. Následne NATO sa rozsvieti tlačidlo start/stop. A po 20 minútach zase zhasne, toto sa opakuje viacmenej dookola. Všimol som si to , pretože práve dnes som v aute strávil asi hodinu bez toho aby som štartoval. Moze to byť chyba CCC modulu ? Stretol sa niekto s niečím takým ?
 
Febli
Príspevky: 2
Registrovaný: 25.3.2018
Auto: E60
Kraj: Žilinský

Re: Chybný CCC MODUL ?

Nedeľa, 25. Marca 2018, 17:40

Navyše som sa teraz s autom presunul, zase som sa v ňom zavrel a zamkol a stále počujem s dvd/cd romky vychádzať nejaký zvuk, ako keby bolo vo vnútri cd a mechanika ho prehrávala, tak teraz vážne neviem
 
ketxup
Príspevky: 253
Registrovaný: 8.6.2010
Auto: BMW 525D Touring E61
Kraj: Žilinský
Bydlisko: ZA, NO

Re: Chybný CCC MODUL ?

Štvrtok, 13. Septembra 2018, 17:42

neidem otvarat novu temu tak to skusim sem. kupil som e61 a vsetko ide ako ma (prevazne prva jazda rano). svieti len kontrolka trakcie (predpokladam ze nie je nastavenie rozsahu zatacania - bola von baterka a len zapojena, zatial co som nasiel nejake ciastkove informacie tak po vymene baterie dali naplno dolava a potom doprava. zatial som vsak nezistil ci treba cerstvo po vymene baterie alebo sa to da hocikedy). hlavny problem je ze cez den sa stale restartuje idrive, naskoci logo a restart dookola, vtedy aj kde tu vyskoci chyba napr svetla natacanie, ... . dnes dokonca neslo radio a zacali vyskakovat kontrolka abs, potom zhasla a dookola. po vypnuti uz zas len restarty radia. diagnostiku som este nestihol. mozno este otazka na petok a airborne ze ci to moze byt ccc modul a ak ano kolko taka oprava trva a ak ci sa da vytiahnut nejaka poistka aby sa idrive kym nespravi sa diagnostika nerestartoval. dakujem
 
hansm5
Príspevky: 647
Registrovaný: 16.1.2009
Bydlisko: CR

Re: Chybný CCC MODUL ?

Štvrtok, 13. Septembra 2018, 18:28

dle popisu je ccc v haji a to ostatni vypada,ze dali jinou beterku,ale nezaregistovali ji diagnostikou.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných