... všetko o BMW ...

Moderátor: jkk

mmracing.sk
 
PeterKofollen
Autor témy
Príspevky: 2
Registrovaný: 6.7.2017
Kraj: Košický

Kúpa 118i

Štvrtok, 6. Júla 2017, 00:26

Zdravím, priateľke sa vždy páčili 1tky a nad jednou seriózne uvažuje. Keďže však nemám prakticky žiadne skúsenosti s BMW (som skôr na Japoncov a maximálne som sa previezol na 320d), potreboval by som isté rady. Na internete som sa dočítal prevažne o 116i a naftových motoroch, no o tomto motore skoro nič.

Ide konkrétne o tento model:

https://www.autobazar.eu/bmw-rad-1-118i ... 74573.html

Chce benzín, pretože by to bolo väčšinou mesto, sem tam niekedy mimo, ale to len sporadicky. Trojdver jej nevadí (momentálne má 2-miestnu hračku). Na dlhšie trasy máme môj naftový Civic. Je tento motor spoľahlivý? Resp., aké sú najčastejšie vážnejšie závady čo sa môžu časom objaviť? Také diely, ktoré sa bežne opotrebujú na našich úžasných cestách nerátam. Myslím niečo čo je poruchové na motore a tak. A čo si myslíte o tom inzeráte? Mne sa zdá tá cena nízka v porovnaní s ostatnými BMW. Viem, že tam nie je veľká výbava, no úprimne, čo viac človeku treba?

Vopred ďakujem za rady ;-)
 
Užívateľov profilový obrázok
vouki
Príspevky: 26
Registrovaný: 22.2.2017
Auto: BMW M3
Kraj: Trenčiansky

Re: Kúpa 118i

Piatok, 7. Júla 2017, 12:58

pre zenu do mesta podla mna az velkorysa volba,no mozno by som predsa len porozmyslal nad 2.0, ale to je len moj pocit , inak podla inzeratu vyzera, ze by sa oplatilo ho ist kuk
 
PeterKofollen
Autor témy
Príspevky: 2
Registrovaný: 6.7.2017
Kraj: Košický

Re: Kúpa 118i

Pondelok, 10. Júla 2017, 12:51

Som až z KE, ale už sme od nej upustili, keďže som sa trošku na ten konkrétny motor pýtal ľudí a radšej mi a radšej mi odporúčajú pozrieť niečo iné.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných