... všetko o BMW ...

Moderátori: k33p, Hugino, jkk

reklamne predmety bmwklub.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
M3 lover
Autor témy
Príspevky: 1496
Registrovaný: 25.11.2008
Auto: E30
Kraj: Zahraničie

Predaj raritných ND na klasické autá

Streda, 21. Júna 2017, 16:13

Hello,
pred časom som mal možnosť sa rozprávať s jedným pánom a mimo iného mi spomenul že sa venuje zháňaniu a následnému predaju raritných dielov na staré autá. Doslova číha internet, stránky s predajom dielov, áut, bazáre atd. a vždy ide len po dieloch ktorú sú vzácne a tým pádom aj drahé. Buď zháňa len diely alebo ak sa nedá kúpiť samostatne, kúpi aj celé auto s týmto dielom, zvyšok rozpredá.
Zháňa napr. tie staré M-technik pakety na E30, zadné krídlo na starú 911, rôzne aero pakety, alpina pakety, raritné kolesá, prvky výbavy, palubné počítače, staré originálne klímy, recaro sedačky, M-kové motory, sady náradia atd atd.

Moja otázka, zaoberal sa tým niekto? Môže to byť dobrý biznis obchodovať s nedostupnými, raritnými dielami? Vidím pár pozitív napr veľká žiadanosť na trhu, s tým spojený ľahký predaj + predaj za dobrú cenu, na druhej strane to čo je nedostupné sa ťažko zháňa, tiež treba vedieť kde a ako nakupovať aby sa na tom dalo ešte zarobiť. :-k
Agelias© by migo
///MARKETING
 
Užívateľov profilový obrázok
sandrito
Príspevky: 1921
Registrovaný: 29.8.2012
Auto: BMW e61 530d LCi
Kraj: Prešovský
Bydlisko: Poprad

Re: Predaj raritných ND na klasické autá

Streda, 21. Júna 2017, 18:20

Podla mna strata casu....bude vo fachu dlhe roky a urcite pozna vela ludi...viac prerobis ako zarobis...
Ex:Fiat Punto
Ex:Suzuki Swift
EX:Pugeot 208
VW Passat R6 SFI 4motion
BMW e46 320d
BMW e61 530xd
http://www.bmwklub.sk/pribehy-nasich-au ... 96153.html" onclick="window.open(this.href);return false;
 
bmwmpower82
Príspevky: 704
Registrovaný: 28.4.2009
Auto: Mondeo
Kraj: Bratislavský

Re: Predaj raritných ND na klasické autá

Štvrtok, 22. Júna 2017, 12:07

skor by som to videl kupit anglicke auta a rozobrat, mas tam plno maserati,porsche co su za polovicne ak nie tretinove ceny ako tu

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 14 neregistrovaných