... všetko o BMW ...

Moderátori: salat, b0ris, barabas, alfi666

mmracing.sk
 
BIIINO
Autor témy
Príspevky: 29
Registrovaný: 20.6.2017
Auto: f30
Kraj: Bratislavský

F30 - tlačitko/koliesko ovladania tempomatu

Utorok, 20. Júna 2017, 10:16

Caute, chcem sa Vas opytat stretli ste sa uz niekto s niecim takymto ? Auto stalo asi 2 h na slnku, mal som aj slnecnu clonu len slnko zasvietilo z boku rovno na tlaciko kde sa reguluje rychlost pri zapnutom tempomate a tlacitko mi jednoducho roztavilo, ostalo ako želé a nevratila sa povodna tuhost ani po celej noci v garazi. Auto uz v zaruke nemam a vymena 250€cca.. Funkcie ako take idu len tlacitko sa deformuje pri pouzivani a ked chcem pridat rychlost iba jemne, je to problem lebo kym sa vrati do povodnej polohy prida aj o 10km/h....ak sa s tym niekto stretol ako ste to riesili ? Pripadne niekto z Vas nemenil volant a nema tieto tlacitka ? Stacilo by mi aj to samotne roztavene, budem si to vediet vymenit...vopred dakujem vsetkym.

Foto:

http://imgur.com/a/JKYEY
Obrázok
 
PetoK
Príspevky: 9688
Registrovaný: 11.7.2007
Kraj: Žilinský

Re: F30 - tlačitko/koliesko ovladania tempomatu

Utorok, 20. Júna 2017, 12:27

To nemyslíš vážne... Nádhera,kam BMW smeruje... Choď do BMW, skús to dať urobiť na kulanciu, veď to je na posmech, ako to je vyrobené...
 
BIIINO
Autor témy
Príspevky: 29
Registrovaný: 20.6.2017
Auto: f30
Kraj: Bratislavský

Re: F30 - tlačitko/koliesko ovladania tempomatu

Utorok, 20. Júna 2017, 12:34

Tam som moc nepochodil.... odpoved:

Na tlačidlo ovládania rýchlosti tempomatu sa nevzťahuje žiadna výrobná vada. Je to diel, ktorý v prípade vady podlieha zákonnej 2-ročnej záručnej doby. Keďže vaše vozidlo má prvú registráciu 02.12.2013, takže v záruke už nie je.

Cenová ponuka na opravu (výmena ovládania multifunkcie) je:

- multifunkčné tlačidlá- 208 € s DPH
- výmena tlačidiel- 33 € s DPH

V prípade nejasností ma neváhajte kontaktovať.
 
PetoK
Príspevky: 9688
Registrovaný: 11.7.2007
Kraj: Žilinský

Re: F30 - tlačitko/koliesko ovladania tempomatu

Utorok, 20. Júna 2017, 12:49

Nuž tak si nachystaj peniaze...
 
BIIINO
Autor témy
Príspevky: 29
Registrovaný: 20.6.2017
Auto: f30
Kraj: Bratislavský

Re: F30 - tlačitko/koliesko ovladania tempomatu

Utorok, 20. Júna 2017, 16:10

No vedvasi hej, ale skusil som aj tu ci dakto nahodou nedorabal napr tempomat a nema stare ktore su iba s 1 tlacitkom LIM prip. pokazene, da sa vymenit aj samotne tlacitko/kolieslo, netreba cely "panel"
 

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných