... všetko o BMW ...

obchodna sekcia
 
Užívateľov profilový obrázok
motta
Autor témy
Príspevky: 17
Registrovaný: 27.8.2008

E34 - 525i - DUSI HO ALEBO NETAHA TAK AKO MA --=--( HTP )

Piatok, 12. Decembra 2008, 00:36

Je to krasne,, ....tak som sa tesil ke som ju kupoval a teraz toto :(...na mieste jemne citit ze jej pokulhavaju otacky a ked jej puknem na volnobehu tak ma jemne podtrhavy chod od spodu az nahor,...a pocas jazdy ked dam podlahu akokeby ani nevedel respektive mam pocit ze ho dusi,akokeby mal nejaku gulu predsebov ktoru musi pretlacit aby mohol ist ako delo az potom sa trocha preberte zrazu niekde ze 4500-5000 ale velmi divne a len trhavo a nakratko a duni do vzduchacu trocha akokeby ..:(..hm nnovy palivovy filter,nove sviecky,odpojena bola zvlast lambda aj vaha zvlast a stale to iste..pocas jazdy ked este isla ako drak bolo p ocut svistanie a aj ked na neutrale pridam plny je pocut ako cuca vzduch len neviem ci je normalne ze fakt hodne je to pocut (ako keby to bola turbina :))..ale neni.:(...je to 525i E34 24v ..vanos ...aj ten trocha poklepkava vo vysokych otackach ,,,toto vsetko okrem klepotu vanosu mi vedel robit iba raz za dva tyzdne a prestal a znova v poho,// ale teraz auto netaha a neviem co s tym ...vzduchac tiez novy a hadice ktore som mohol som pozeral ...sacie som dole este nemal a diera zatial nikde ...jaaaaaaaaaaaaj sere ma to ..(cukrik jak hovado to je ..a takto ,hm)...pomooooooooooooooooooooooccccc ..kto sa s tm stretol ...a nepiste ze to tu bolo xkrat rozoberane ale dajte odpoved ....dakujem ...ak niekto napad alebo fakt pomoc ss..inak normal ....dakujem
BMW 325 ix Touring 0951998
 
Užívateľov profilový obrázok
Miro528
Príspevky: 778
Registrovaný: 21.3.2007
Auto: E38 740i ´00
Kraj: Nitriansky
Bydlisko: GA-SA

Piatok, 12. Decembra 2008, 08:22

Skus premerat cidla teploty,mozu to robit aj vstrekovace nedavaju dostatok benzinu ,moze to byt este palivova pumpa(ak je este origo velmi pravdepodobne )nema spravny tlak vynechava (alebo regulator na vstrek.liste).moze to byt aj vanos ,a posledna vec na tychto modeloch odchadzali riadiace jednotky motora :wink:
Ex BMW 740i ´00
Ex BMW 528i Touring ´97
Ex BMW 525i 24V ´91
 
Užívateľov profilový obrázok
motta
Autor témy
Príspevky: 17
Registrovaný: 27.8.2008

Piatok, 12. Decembra 2008, 14:19

stlacis plyn na podlahu a auto ide ako jedna dvojka ...jaaaaj...pozrem to cerpadlo...a premeram tie cidla ...ja mam pocit ako keby ustrlila nejaka hadicka lebo v podstate dal som knedle a hned po nich ma seklo , nereagovalo na plyn a potom postupne ked som daval maly plyn tak ilo ale uz neslo bomby ani ked som dal podlahu uz iba pomaly za plynom a tak je to uz stale ..:(
BMW 325 ix Touring 0951998
 
trunclik
Príspevky: 5
Registrovaný: 4.6.2017
Auto: BMW525i
Kraj: Trnavský

Re:

Štvrtok, 15. Júna 2017, 18:58

motta napísal:
stlacis plyn na podlahu a auto ide ako jedna dvojka ...jaaaaj...pozrem to cerpadlo...a premeram tie cidla ...ja mam pocit ako keby ustrlila nejaka hadicka lebo v podstate dal som knedle a hned po nich ma seklo , nereagovalo na plyn a potom postupne ked som daval maly plyn tak ilo ale uz neslo bomby ani ked som dal podlahu uz iba pomaly za plynom a tak je to uz stale Mne robí presne toto isté ani diagnostika mi neukazuje chybu tiež si neviem rady

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných