... všetko o BMW ...

Moderátori: alfi666, fox1k

  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
obchodna sekcia
 
Užívateľov profilový obrázok
ice.blade
Autor témy
Príspevky: 6519
Registrovaný: 14.7.2008
Kraj: Bratislavský

Re: [Návod] :: E46 zmena podsvietenia snad vsetkeho

Piatok, 19. Augusta 2011, 12:45

ing.zoidberg napísal:
ludia nemam co robit a pohral by som sa s tym podsvietenim .. rad by som modre no zaujimala by ma jedna vec .. kedze su original smd nezmestia sa tam normalne ledky ? myslim s tymi vacsimi hlavickami ? lebo takych mam doma plno .. a este jedna vec ci bude fungovat regulovanie osvetlenia :smile:


dost blbe obydve otazky ](*,) vsade davaj take ledky ktore su v rovnakych puzdach, budes to mat najjednoduchsie... regulacia bude fungovat tak ako doteraz kedze menis led za led!
 
Užívateľov profilový obrázok
ing.zoidberg
Príspevky: 20
Registrovaný: 3.7.2011
Kraj: Trenčiansky

Re: [Návod] :: E46 zmena podsvietenia snad vsetkeho

Sobota, 20. Augusta 2011, 13:28

sorry moja chyba ](*,)
 
b.kubo
Príspevky: 181
Registrovaný: 7.3.2009
Auto: e46 320d automat
Kraj: Trenčiansky

Re: [Návod] :: E46 zmena podsvietenia snad vsetkeho

Štvrtok, 5. Júla 2012, 22:32

nazdar hosi.mam taku otazku, ako by vypadalo keby sa vsetko co je v aute ornzove zmeni na biele? nielen pristrojovka:) mohlo by to byt celkom slusne nie? co vy nato??neriesilo sa to nikde?
 
Peter - E46
Príspevky: 88
Registrovaný: 19.12.2009
Auto: BMW E46 330dT
Kraj: Bratislavský

Re: [Návod] :: E46 zmena podsvietenia snad vsetkeho

Sobota, 7. Júla 2012, 22:03

b.kubo napísal:
nazdar hosi.mam taku otazku, ako by vypadalo keby sa vsetko co je v aute ornzove zmeni na biele? nielen pristrojovka:) mohlo by to byt celkom slusne nie? co vy nato??neriesilo sa to nikde?



Podla mna je to celkom dobry napad..Ale myslim, ze dost zalezi od interieru... Mne sa paci kombinacia bielo cervena...Nieco som uz zacal(vdaka Proforovi). Ked bude viacej casu, pokracuje sa...
 
sunny88
Príspevky: 4
Registrovaný: 16.8.2012
Auto: E46 330d Touring
Kraj: Žilinský

Re: [Návod] :: E46 zmena podsvietenia snad vsetkeho

Nedeľa, 30. Septembra 2012, 17:31

Ahoj tak jsem se pustil do zmeny podsviceni interieru,zatim mam jen pristrojovku a postupne pujde vsechno,jen jeste nevim jestli cele bo bile nebo kombinace s cervenym.Chtel jsem se zeptat a poradit co s displeji,nechce se mi to moc nechavat v te oranzove,bude to dobre kdyz se to hodi taky do bile?nebo zvolit jinou barvu.Popripade co pro to musim udelat,nebo kde koupit ty folie na displej?Nebo co by se stalo kdybych pod tu oranzovou folii hodil bile diody,nebo kdyby tam ta folie nebyla.Diky za tipy.Tady mam kdyztak nejake fota te pristrojovky.
Prílohy
IMAG0360.jpg
IMAG0359.jpg
 
Užívateľov profilový obrázok
fox1k
Príspevky: 2241
Registrovaný: 27.3.2011
Auto: BMW
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Žilina

Re: [Návod] :: E46 zmena podsvietenia snad vsetkeho

Nedeľa, 30. Septembra 2012, 18:47

sunny88 napísal:
Ahoj tak jsem se pustil do zmeny podsviceni interieru,zatim mam jen pristrojovku a postupne pujde vsechno,jen jeste nevim jestli cele bo bile nebo kombinace s cervenym.Chtel jsem se zeptat a poradit co s displeji,nechce se mi to moc nechavat v te oranzove,bude to dobre kdyz se to hodi taky do bile?nebo zvolit jinou barvu.Popripade co pro to musim udelat,nebo kde koupit ty folie na displej?Nebo co by se stalo kdybych pod tu oranzovou folii hodil bile diody,nebo kdyby tam ta folie nebyla.Diky za tipy.Tady mam kdyztak nejake fota te pristrojovky.


krása =D> , ja mám v pláne zmeniť len diódy na podsvietenie ručičiek za biele, inak všetko ostane orange, tak uvidím ako to bude vyzerať
 
Užívateľov profilový obrázok
strelec15
Príspevky: 26
Registrovaný: 27.1.2012
Auto: BMW 330d
Kraj: Trnavský

Re: [Návod] :: E46 zmena podsvietenia snad vsetkeho

Piatok, 26. Októbra 2012, 23:48

 
Užívateľov profilový obrázok
Rado520iE39
Príspevky: 142
Registrovaný: 8.2.2010
Auto: BMW X3 E83 3.0D
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Hviezdoslavov

Re: [Návod] :: E46 zmena podsvietenia snad vsetkeho

Pondelok, 5. Novembra 2012, 11:16

sunny88 napísal:
Ahoj tak jsem se pustil do zmeny podsviceni interieru,zatim mam jen pristrojovku a postupne pujde vsechno,jen jeste nevim jestli cele bo bile nebo kombinace s cervenym.Chtel jsem se zeptat a poradit co s displeji,nechce se mi to moc nechavat v te oranzove,bude to dobre kdyz se to hodi taky do bile?nebo zvolit jinou barvu.Popripade co pro to musim udelat,nebo kde koupit ty folie na displej?Nebo co by se stalo kdybych pod tu oranzovou folii hodil bile diody,nebo kdyby tam ta folie nebyla.Diky za tipy.Tady mam kdyztak nejake fota te pristrojovky.



nazdar ja mam tiez na bielo komplet celi interier, vyzera to supovo.. :wink: display bud to vytiahnes tu oranzovu foliu z pod toho displaya a das tam nejaky tenky biely papier alebo taku matnu alebo bielu foliu a mas to, samozrejme s bielimy led
PROTECT ME FROM WHAT I WANT

BMW X3 E83
 
Efan
Príspevky: 1
Registrovaný: 12.11.2012
Auto: BMW E46 530d
Kraj: Prešovský

Re: [Návod] :: E46 zmena podsvietenia snad vsetkeho

Pondelok, 12. Novembra 2012, 12:56

Ja by som sa chcel opytat, jeden od nas si urobil take podsvietenie svetiel, ze vypne svetla a ako su vo svetlach tie kruha tak mu svietia svietia na modro inac normalne na zlto. Neviete ako na to??? Som nic nenasiel a chcem take a ma aj podsvietenie otvorov na chladic ale to viem spravit len tie svetla neviem jak na to + ja este trubice pod auto si dat on nema.

Predtym mal e36 a tiez tak mal na zeleno urobene a teraz kupil e46 a dal si na modro. Sa mi to fest paci. Budem rad ked tie svetla mi dakto poradi.
 
Užívateľov profilový obrázok
VT-535BH
Príspevky: 1192
Registrovaný: 29.8.2009
Auto: E60 535d
Kraj: Prešovský

Re: [Návod] :: E46 zmena podsvietenia snad vsetkeho

Pondelok, 10. Decembra 2012, 00:42

Efan napísal:
Ja by som sa chcel opytat, jeden od nas si urobil take podsvietenie svetiel, ze vypne svetla a ako su vo svetlach tie kruha tak mu svietia svietia na modro inac normalne na zlto. Neviete ako na to??? Som nic nenasiel a chcem take a ma aj podsvietenie otvorov na chladic ale to viem spravit len tie svetla neviem jak na to + ja este trubice pod auto si dat on nema.

Predtym mal e36 a tiez tak mal na zeleno urobene a teraz kupil e46 a dal si na modro. Sa mi to fest paci. Budem rad ked tie svetla mi dakto poradi.

](*,) ](*,) ](*,)
Tomáš

BMW E60 535d, ///M Sport Package, AC Schnitzer Roof Spoiler, 19" Styling 172 M, Hartge Springs, H&R spacers
 
Užívateľov profilový obrázok
grinD
Príspevky: 23
Registrovaný: 12.4.2017
Auto: 320i e46 fl
Kraj: Nitriansky

Re: [Návod] :: E46 zmena podsvietenia snad vsetkeho

Piatok, 9. Júna 2017, 20:42

Zdravím , bol by niekto ochotny pomoct mi zmenit farbu podsvietenia na bielo + rucicky na cerveno ? sam sa do toho nechcem pustat kedze moje skusenosti su nulove , najprv by som sa pozrel ako to robi niekto iny .

nitra okolie , pridem , samozrejme za čas zaplatim . Kludne PM alebo 0915563644
prvé auto - e46 320i
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní