... všetko o BMW ...

Moderátor: jkk

bmwtt.sk
 
kubanec222
Autor témy
Príspevky: 24
Registrovaný: 1.9.2014
Kraj: Trenčiansky

preblikovanie kontroliek

Streda, 19. Apríla 2017, 22:46

zdravim.stretol sa niekto z takymto problemom?auto ide v pohode len vsetko preblikuje aj rucicky padaju. presne tento isty problem ako je na video.

 
kubanec222
Autor témy
Príspevky: 24
Registrovaný: 1.9.2014
Kraj: Trenčiansky

Re: preblikovanie kontroliek

Štvrtok, 20. Apríla 2017, 20:04

problem vyrieseny.bola v zadnom kufri po pravej strane vytopena RJ zadnych pdc po silnych dazdoch.vyzeralo ze tam zatekalo dlhsie.po pretesneni zadneho odvetravacieho segmetnu uz nezateka vysusilo sa to kompletne.rj prestriekana kontakt sprejom a vsetko funguje ako ma..tak snat niekomu niekedy pomoze
 
Užívateľov profilový obrázok
autickar
Príspevky: 11
Registrovaný: 2.5.2017
Kraj: Nitriansky

Re: preblikovanie kontroliek

Utorok, 2. Mája 2017, 10:52

pomôžee, akurát mi sused spomínal presne toto a že s tým ide do servisu dneska tak mu rovno zavolám či to náhodou nebude podobný alebo rovnaký problém, človek len tak náhodne narazí na takúto diskusiu a hneď sa ho to týka :D
 
Užívateľov profilový obrázok
lubino23
Príspevky: 29
Registrovaný: 20.4.2017
Auto: bmw x5
Kraj: Košický

Re: preblikovanie kontroliek

Piatok, 5. Mája 2017, 08:12

autickar napísal:
pomôžee, akurát mi sused spomínal presne toto a že s tým ide do servisu dneska tak mu rovno zavolám či to náhodou nebude podobný alebo rovnaký problém, človek len tak náhodne narazí na takúto diskusiu a hneď sa ho to týka :D

Ja tiež furt hľadám riešenia problémov pre susedov, pre celú rodinu a podobne :D ale dajú sa tu nájsť návody asi na všetko takže väčšinou ani nemusím inde pozerať
„Skončiť druhý znamená byť prvým z tých, ktorí prehrali.“
 
kubanec222
Autor témy
Príspevky: 24
Registrovaný: 1.9.2014
Kraj: Trenčiansky

Re: preblikovanie kontroliek

Piatok, 5. Mája 2017, 12:17

no co pomohlo bolo to v tom? ja som to tiez hladal na anglickom fore som to nasiel. frajerke to preblikovalo a vsak auto islo normalne.isla stym do servisu na diagnostiku a tam jej povedali ze chcu za opravu 600e ze to ma priniest a nechat to tam.tam som zacal googlit a nasiel som to na youtube a na anglickom fore presny popis tak som sa natom pozrel a bolo to tam ozaj cele vytopene ako aj hovorili.opraava nic nestala mali sme stastie ze ta jednotka nebola v takom zlom stave,ale pouzita sa da zohnat za cca 80e.podla vyzoru tej jednotky to vyzeralo ze nebola vytopena prvy krat... nam to pretekalo cez tu odvetravaciu mriezku co je na blatniku.ta sa presilikonovala a uz je sucho.skus to pozriet je to robota na cca 5minut a uvidis ci tam je voda alebo nie.
 
Užívateľov profilový obrázok
villli
Príspevky: 29
Registrovaný: 8.5.2017
Auto: 120d
Kraj: Prešovský

Re: preblikovanie kontroliek

Pondelok, 8. Mája 2017, 12:01

Tak to sa od servisakov aj dalo cakat. Nie kazdy sa aj snazi usetrit klientovi peniaze a hlavne opravit to, co je potrebne opravit a nie zbytocne vymienat dobre komponenty
 
Bosim
Príspevky: 16
Registrovaný: 23.1.2017
Kraj: Trnavský

Re: preblikovanie kontroliek

Streda, 17. Mája 2017, 10:08

preto je najlepsie najst si nejakeho aspon znameho nejakeho znameho ked to uz inak nejde a chodit tam s autom, lebo teraz je to uz fakt tak, ze vo vela servisoch si chcu nahrabat roboty a tym padom aj penazi a vymenia aj to co netreba a budu sa tvarit, ze vam zachranili zivot tym, ze na to prisli
 
Užívateľov profilový obrázok
Robiadam
Príspevky: 34
Registrovaný: 8.2.2017
Kraj: Prešovský

Re: preblikovanie kontroliek

Sobota, 27. Mája 2017, 08:21

zase to netreba brať tak, že to robia všade. ja poznám veľa poctivých servisov, kde fakt urobia iba to čo treba aj keby za to mali dostať iba 15€ a snažia sa nájsť aj najlepšie a aj cenovo prijateľné riešenie. jasné, že keď to už inak nejde a musí sa urobiť nejaká väčšia výmena a podobne tak nevedia tú cenu už ovplyvniť ale nebudú si pýtať nič navyše za robotu, ktorú nebolo treba urobiť
nič sa nezdá byť drahé na úver
 
Užívateľov profilový obrázok
Humart
Príspevky: 85
Registrovaný: 6.2.2017
Auto: BMW Z1
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: preblikovanie kontroliek

Pondelok, 29. Mája 2017, 11:07

ved jasne nie su vsade bez chrbtovej kosti, ja mam tiez servis kde by toto nikdy neurobili. ale to je presne o tom, ze o nich to ludia vedia a preto tam chodia a ked im tam pride desat ludi s vecou za 15€ lebo vedia, ze sa im tam nebudu snazit nanutit nieco co ani nepotrebuju tak zarobia viac ako niekto kto urobi jednu opravu za 40€ lebo to niekomu nanutil. to sa proste rozkrikne
 
Užívateľov profilový obrázok
seciansky
Príspevky: 20
Registrovaný: 10.2.2017
Auto: 535 d e 60
Kraj: Trnavský

Re: preblikovanie kontroliek

Piatok, 2. Júna 2017, 10:46

Tak ak nemas auto dva roky tak ked prides do servisu tak vies aj sam trochu odhadnut ci to je poctivy servis alebo si vie aj trosku do vrecka supnut ale netreba ist do servisu len tak na blink. Ved kamarati tiez maju auta, treba sa ich popytat kam chodia, ci je vsetko ok a podobne. Ja som s prvym autom isiel do servisu tam kde dlhe roky chodil moj otec lebo som vedel, ze je tam vsetko ok a spravia to co maju za normalne ceny. Teraz sice chodim uz inam ale to iba preto, ze to je bratrancova dielna inak by som doteraz chodil tam a je vela ludi co tam chodi fakt dlhe roky takze Humart mas pravdu, rozkrikne sa aj ked je dobre ale ja ked je zle
Sam sebe pan
 
Užívateľov profilový obrázok
Zdobor
Príspevky: 71
Registrovaný: 31.1.2017
Auto: BMW X6
Kraj: Trnavský

Re: preblikovanie kontroliek

Utorok, 6. Júna 2017, 12:48

seciansky jasne, ze najlepsia reklama su zakaznici, ktori sa do toho servisu pravidelne vracaju. Mne sa ako neskusenemu vodicovi stalo, ze sa ma snazili oklamat ale podarilo sa mi to prekuknut a odvtedy som do toho servisu uz ani nos nestrcil, plus som o tom dal vediet kazdemu o kom som vedel, ze tam chodi
 
Užívateľov profilový obrázok
sehu
Príspevky: 2
Registrovaný: 25.9.2017
Auto: e81
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Tomášov

Re: preblikovanie kontroliek

Pondelok, 25. Septembra 2017, 11:38

Prosím vás, moja otázka sa netýka preblikávania kontroliek ale dažďov a pretekania. Keď silnejšie prší a potom sa niekam s autom ide tak sa sem tam stane, že na spolu jazdcovej strane vyšplechne pri nohy voda. Kadiaľ by sa mi tam tá voda mohla nabrať?
 
Užívateľov profilový obrázok
airbone
Príspevky: 6528
Registrovaný: 5.5.2007
Auto: F25 X3
Kraj: Prešovský
Bydlisko: doma

Re: preblikovanie kontroliek

Sobota, 7. Októbra 2017, 13:20

sehu napísal:
Prosím vás, moja otázka sa netýka preblikávania kontroliek ale dažďov a pretekania. Keď silnejšie prší a potom sa niekam s autom ide tak sa sem tam stane, že na spolu jazdcovej strane vyšplechne pri nohy voda. Kadiaľ by sa mi tam tá voda mohla nabrať?
Voda mohlo sa tam nabrat z dveri cez prah kvoli odlepenej vodnej izolacii vnutri dveroch

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných