... všetko o BMW ...

Moderátori: Hugino, SmartBastard

reklamne predmety bmwklub.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
lubino23
Príspevky: 29
Registrovaný: 20.4.2017
Auto: bmw x5
Kraj: Košický

Re: Vyhrievanie sedadiel X5 da sa dorobit?

Piatok, 5. Mája 2017, 08:57

Tiež by som povedal,že meniť celé sedačky je zbytočne veľa roboty. Skôr by som kúpil nejaké kvalitnejšie výhrevné poťahy a hotovo, keď to máš mať zbytočne komplikované a ani nevieš ako ti to tam bude pasovať tak načo zbytočne riskovať
„Skončiť druhý znamená byť prvým z tých, ktorí prehrali.“
 
patricek
Príspevky: 38
Registrovaný: 2.11.2015
Kraj: Bratislavský

Re: Vyhrievanie sedadiel X5 da sa dorobit?

Pondelok, 8. Mája 2017, 07:40

zbytocna robota kamo, nemas istotu ci sa ti to bude dat urobit, ono nie kazdemu sa pacia tie vyhrievacie potahy, ze to tam tak lieta ale da sa to dobre urobit, nedas za to tolke peniaze a nemusis vyhadzovat cele sedacky, teda jedine, ze by si velmi velmi chcel
 
Bosim
Príspevky: 16
Registrovaný: 23.1.2017
Kraj: Trnavský

Re: Vyhrievanie sedadiel X5 da sa dorobit?

Streda, 17. Mája 2017, 10:32

ja som si tiez len potahy kupil a bohato mi to staci. v lete to dam dole aby mi to nezavadzalo a v zime zase nahodim. funguje to rovnako a daju sa kupit za ovela menej ako keby som menil kvoli tomu cele sedacky
 
Užívateľov profilový obrázok
jurike
Príspevky: 5
Registrovaný: 18.5.2017
Auto: X4
Kraj: Prešovský

Re: Vyhrievanie sedadiel X5 da sa dorobit?

Štvrtok, 18. Mája 2017, 09:12

my sme kupovali auto bez vyhrievaných sedačiek tak sme potom dokúpili poťahy ale mne to hrozne liezlo na nervy, furt sa mi to posúvalo, všade inde to bolo len nie na tej sedačke. keď si budem najbližšie kupovať auto tak si rovno kúpim s vyhrievanými sedačkami a hotovo. ale vymieňať ich by je veľa roboty, to si radšej počkám na to nové
 
Užívateľov profilový obrázok
koziakm
Príspevky: 36
Registrovaný: 20.5.2017
Auto: X4
Kraj: Bratislavský

Re: Vyhrievanie sedadiel X5 da sa dorobit?

Sobota, 20. Mája 2017, 19:30

Treba si ich dobre upevniť a nič sa ti hýbať nebude. Ak máš šikovnú ženu alebo priateľku tak ti tam ešte bude vedieť nejaké "popruhy" aby si ich mohol silnejšie uviazať

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných