... všetko o BMW ...

Moderátori: b0ris, 100RM, BinKooL

mmracing.sk
 
TTTTT
Autor témy
Príspevky: 6
Registrovaný: 19.9.2016
Auto: 730D 2006
Kraj: Nitriansky

Servoriadenie

Sobota, 13. Mája 2017, 10:17

Dobry den prajem, potreboval by som pomoct ohladom riadenia na E65. Mam volu na hrebeni, potreboval by som to dat zrepasovat. Ak to je vobec realna moznost. Zaujimaju ma vase skusenosti, resp. rady. V pripade, ze je to mozne tak spravit tak kam by som to mal dat spravit? Zase niekde do polska posielat riadenie sa mi moc nechce. Nasiel som firmy u nas ako PST servis, repasautodielov.sk (prezlecene servoplus.sk po zlych referenciach na internete), ktore mali hned negativne hodnotenia na odvedenu pracu. Problem s reklamaciami a pod. Prosim viete mi poradit?
 
PetoK
Príspevky: 9672
Registrovaný: 11.7.2007
Kraj: Žilinský

Re: Servoriadenie

Sobota, 13. Mája 2017, 10:21

Ak sa chceš vyhnúť problémom, a chceš aby to chodilo riadne,ako má, riadenie kup nové.
 
TTTTT
Autor témy
Príspevky: 6
Registrovaný: 19.9.2016
Auto: 730D 2006
Kraj: Nitriansky

Re: Servoriadenie

Sobota, 13. Mája 2017, 13:22

Samozrejme chcem, aby to bolo dobre. Preto sa snazim o tom zistit viac informacii, nech sa viem spravne rozhodnut. Len, aby som to spravne pochopil... ked sa dobre spravi repas, za podmienok, ze to bude robit normalna firma a nie suflikant tak to mozne je? ci vobec nema zmysel davat repasovat dany diel?
 
Užívateľov profilový obrázok
airbone
Príspevky: 6528
Registrovaný: 5.5.2007
Auto: F25 X3
Kraj: Prešovský
Bydlisko: doma

Re: Servoriadenie

Sobota, 13. Mája 2017, 18:38

Ano, akurat ze je problem rozlisit kto je seriozna firma a kto suflikant. To PST som najprv pocul chvaly, ale potom neskor aj negativne veci a tak isto problem pri rieseni garancie.... Takto je to vzdy proste risk.... A jedna sa o vec, ktoru treba namontovat, vymontovat atd....takze ani v tomto to nie je jednoduche.
 
TTTTT
Autor témy
Príspevky: 6
Registrovaný: 19.9.2016
Auto: 730D 2006
Kraj: Nitriansky

Re: Servoriadenie

Nedeľa, 14. Mája 2017, 10:39

Dakujem pekne za konecne rozumne odpovede. Pisal som aj Simikovi, ten ma odbil, ze on riadenia nerobi (skoda, myslel som si, ze ma na dvore CNC frezu...). Dalej som to snim ani neriesil. Myslel som, ze autoservis funguje tak, ze napisem, zavolam a spravia to. Ci uz repas, vymena za nove hocico to je jedno, ale opravia to a nie, ze ja sa tu budem trapit a zhanat ako sa to da spravit a vobec kde sa to da spravit. Este len na zaver sem spomeniem, ze davajte si bacha na stranku repas-servoriadenia.sk/, je to po samych zlych recenziach a odporucaniach ,,prezlezena" servoplus.sk/...
 
Užívateľov profilový obrázok
TT-SIMIK
Príspevky: 12222
Registrovaný: 8.9.2007
Auto: BMW
Kraj: Trnavský
Bydlisko: SERVIS BMW Mobil:0917 741480 www.bmwtt.sk

Re: Servoriadenie

Nedeľa, 14. Mája 2017, 10:52

Prave preto som ta "odbil" ako si aj cital v mojom prispevku ktory si citoval v PM,ze nemam firmu ktoru by som poradil a zagarantoval na repas co si sa pytal!! Tym padom ani nemozem zobrat auto na servis s takymto problemom,kedze ti neviem pomoct!Ked si donesies riadenie tak vymenime.(V autorizaku by sa nikto nesral z repasom)A ja to aj chapem,kto zoberie zaruku na repas diel ktory nevedia dobre zrepasovat?Servisak?

Musis sa na to pozriet aj z druhej strany,mal som vela skusenosti z pochybnymi firmami a za tie roky som to vychytal co ano a co nie...Napriklad ked som zhanal repasy turb na zaciatku,vymenil som 3-4dodavatelov,kazdy sa dusoval ze jake ma vsetko kvalitne a potom prisli kusy ktore nefungovali a co myslis na koho triko to islo?2x demontaz,montaz doprava atd...Zakaznika to nazaujma,on chce mat proste len opravene auto...Vzdy sa to nejak da dohodnut,ale su veci ktore proste zo zasady neriesim...A to sa nik nemoze hnevat...

Mam kamaratov doktorov,vela mi poradia,pomozu,ale co nevedia proste povedia Sorry Simik ale s tym ti nepomozem...a preto sa na nich nehnevam...je to proste tak nemoze kazdy vedet vsetko....

Keby som nemal posledny pripad riadenia z PST kedy sa riadenia 3x reklamovalo,tak ti poradim ich...mal som??Potom by som bol najhorsi ja:-)

Vies co som tym chcel povedat....

Pekny vik hosi:-)
SERVIS BMW TT-SIMIK
Obrázok
http://www.ttsimik.sk
Mám v živote dve lásky, SIMONKU a BMW
AJ MÚDRI SÚ OBČAS SPROSTÍ,AJ SPROSTÍ SÚ OBČAS MÚDRI!!!!!
https://www.instagram.com/ttsimik/
 
TTTTT
Autor témy
Príspevky: 6
Registrovaný: 19.9.2016
Auto: 730D 2006
Kraj: Nitriansky

Re: Servoriadenie

Nedeľa, 14. Mája 2017, 11:00

Stacilo ved len povedat, ze repas riadenia neodporucame. Bude treba vymena. Ten komentar tu na fore som nasiel az po hodinach hladania internetom, po tom co som sa dockal najprv negativnej odpovede v emaili.
 
Užívateľov profilový obrázok
TT-SIMIK
Príspevky: 12222
Registrovaný: 8.9.2007
Auto: BMW
Kraj: Trnavský
Bydlisko: SERVIS BMW Mobil:0917 741480 www.bmwtt.sk

Re: Servoriadenie

Nedeľa, 14. Mája 2017, 11:06

:-)) Jasne chapem,ale niekedy mam toho tolko ze nestiham pisat litanie:-))Sorry:-) Ale nechcel som tiez povedat slahni tam riadenie za 1000€+...:-))

Ak budes na buduce nieco potrebovat tak sa ozvi a pripomen sa ze to si ty a vykompenzujeme moju negativnu odpoved:-) Nech sluzi 7er jak mne:-)Je to srdcovecka....:-)
SERVIS BMW TT-SIMIK
Obrázok
http://www.ttsimik.sk
Mám v živote dve lásky, SIMONKU a BMW
AJ MÚDRI SÚ OBČAS SPROSTÍ,AJ SPROSTÍ SÚ OBČAS MÚDRI!!!!!
https://www.instagram.com/ttsimik/
 
TTTTT
Autor témy
Príspevky: 6
Registrovaný: 19.9.2016
Auto: 730D 2006
Kraj: Nitriansky

Re: Servoriadenie

Nedeľa, 14. Mája 2017, 15:24

To je v pohode. Dakujem a napisem sukromnu spravu :)
 
Klimson
Príspevky: 14
Registrovaný: 2.2.2013
Kraj: Zahraničie

Re: Servoriadenie

Streda, 17. Mája 2017, 06:42

Borci, Klima Car ve Zlíně to umí dobře.
http://www.klimacar.cz. Pan Procházka
Dělá repas pro bmwklub.cz JaraXe a Snejka. Dokonce výměnou kus za kus. Cena cca 8000 kč.
Takže zkuste tohoto borce. Fakt to umí.
 
gajdoš
Príspevky: 117
Registrovaný: 17.1.2017
Kraj: Trnavský

Re: Servoriadenie

Štvrtok, 18. Mája 2017, 10:35

len nie kazdemu sa chce skrz toto letiet do Zlina ;)
 
slejter
Príspevky: 143
Registrovaný: 15.11.2008
Auto: bmw e36
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Blava ne

Re: Servoriadenie

Pondelok, 9. Júla 2018, 21:05

nebudem zakladat novu temu :) ocujte kde dat repasovat to riadenie alebo kupit cisto nove ?viem mi niekto podla vinka kuknut celu sumu riadenia ?ak sa neda repas lebo pocuvam vsetko mozme ....

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní