... všetko o BMW ...

Moderátori: k33p, Hugino, jkk

bmwtt.sk
 
Speed320i
Príspevky: 275
Registrovaný: 3.5.2012
Kraj: Košický

Re: Fejky disky

Streda, 3. Mája 2017, 06:37

Jasné pokutu som nedostal! To je celkom vtipný príbeh inak a rád na ňho spominam. Trafil som dieru v meste, hovorím si elektrón v Pčku, defekt atď.. ale auto išlo ďalej bez problémov. Asi po pol hodine keď som prišiel domov pozerám a elektrón vyhnutý do vonku, ale dekt nebol (guma 205/40). "Nasratý" som vytočil 158 a nahlásil neoznacenú dieru v meste a samozrejme že som rozbil disk. Policajt mi hovorí, aby som počkal na mieste hneď je u mňa hliadka. Hovorím si vyborne, ale ja som takých 15min. cesty od mojej zlatej diery. No nič sadol som do auta a hodil si mincou buď - alebo hehe.. Našťastie som to stihol asi minútu pred policajtmi aj správou ciest. Policajt na mňa išiel presne s tým, že som neprisposobil jazdu a koľko som išiel?! "Koľko koľko som išiel, je tu 50ka tak 50 pán policajt maximálne 55km/h". Krútil hlavou ale pokutu mi nedal.. Dokonca mi chlapík zo správy ciest sám našiel ohnuty aj zadný disk na ktorom nebolo nič vidno, avšak pri dotyku bolo cítiť pukel.. Potom som už len doručil faktúru diskov a čakal myslím 2 mesiace. Po amortizácií mi zaplatili plus minus 60% zo sumy 2 diskov.

Je však možné, že sa už veľa veci zmenilo. Stavy našich ciest sú aké sú a platiť zakaždým ľuďom za rozbité disky a nápravy by ma ako správcu tiež nebabilo a hľadal by som spôsoby ako sa tomu vyhnúť!! Ja si však budem stále stáť za svojím, takže jednému sa nevyhnú! Mne :twisted:
 
Užívateľov profilový obrázok
dushan
Príspevky: 179
Registrovaný: 23.4.2009
Auto: C63 AMG
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: BRATISLAVA - petrzka

Re: Fejky disky

Štvrtok, 4. Mája 2017, 14:13

Tiež rozmýšľam že si to uplatnim...auto mi už skoro 2 mesiace stoji v garáži, dúfam že budúci týždeň dajú ten disk konečne do výroby. Pre istotu si ale kúpim jednu sadu do zásoby na tieto skrvn cesty.
Prílohy
IMG_0310.JPG
IMG_0309.JPG
G30 M550i
C63 AMG - performance paket
DUCATI Panigale 1299 - Final edition
Ex: E90 330ix
Ex: E46 330Ci SMG - clubsport
Ex: F13 650ix - AC Schnitzer
Ex: S1000RR
Ex: E63 M6 - AC Schnitzer
Ex: E36 318i
Ex: E60 545i SMG
Ex: E46 330Ci SMG

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 40 neregistrovaných