... všetko o BMW ...

Moderátori: voMacK, alfi666

bmwtt.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
Koki28
Autor témy
Príspevky: 41
Registrovaný: 5.12.2010
Auto: E60 550i, E36 328i
Kraj: Zahraničie

hadička od vakuového čerpadla e60

Utorok, 4. Apríla 2017, 08:14

Víte prosím někdo, kam se zapojuje hadička od vývodu č. 4 vakuového čerpadla dle schéma dál do jaké části motorovém prostoru? Motorizace e60 550i.
Nemohu najít č. hadice pro objednání. Mám ji zpuchřelou na výměnu, rozpadá se. Díky
Obrázok
 
mobilman_CZ
Príspevky: 9
Registrovaný: 9.2.2014
Auto: E60 545i
Kraj: Zahraničie

Re: hadička od vakuového čerpadla e60

Utorok, 4. Apríla 2017, 17:50

Ahoj měnil jsem ty hadičky od vákuové pumpy (také byly zpuchřelé) - podtlaková hadička se dá na metry objednat org.u BMW (Car Tec Ostrava) a vedlo to u mne dozadu do kufru na el.mag. ventil podtlakového ovládáni druhého výfuku - pokud tomu naložíš otevře se druhý výfuk. Gumová podtlak.hadička jde ale pouze od vákuového čerpadla k levému podběhu (z pohledu řidiče), pak je nahrazená PVC trubkou až do kufru (levý blatník) a tam opět přechod na gumovou hadičku a do podtlakové klapky výfuku. E60 545i třeba ti to pomůže.
 
Užívateľov profilový obrázok
Koki28
Autor témy
Príspevky: 41
Registrovaný: 5.12.2010
Auto: E60 550i, E36 328i
Kraj: Zahraničie

Re: hadička od vakuového čerpadla e60

Utorok, 4. Apríla 2017, 23:47

mobilman_CZ napísal:
Ahoj měnil jsem ty hadičky od vákuové pumpy (také byly zpuchřelé) - podtlaková hadička se dá na metry objednat org.u BMW (Car Tec Ostrava) a vedlo to u mne dozadu do kufru na el.mag. ventil podtlakového ovládáni druhého výfuku - pokud tomu naložíš otevře se druhý výfuk. Gumová podtlak.hadička jde ale pouze od vákuového čerpadla k levému podběhu (z pohledu řidiče), pak je nahrazená PVC trubkou až do kufru (levý blatník) a tam opět přechod na gumovou hadičku a do podtlakové klapky výfuku. E60 545i třeba ti to pomůže.
Ahoj, díky pomůže :wink:

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 33 neregistrovaných