... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

mmracing.sk
 
vlado320
Autor témy
Príspevky: 59
Registrovaný: 13.3.2016
Auto: E36 320i
Kraj: Banskobystrický

Pomoc s priestorom

Sobota, 18. Marca 2017, 09:41

Caute klubaci, chcem sa opytat, ci neviete o nejakom miesto v Trnave alebo blizkom okoli,kde by som mohol dnes opravovat svoju hrcku?? Potrebujem vymenit predne lozisko, tycky stabilizatora popripade rovno aj capy ramena a strechu nad hlavou... Prsi :) za kazdu radu alebo pomoc dakujem :)
 
Bosim
Príspevky: 16
Registrovaný: 23.1.2017
Kraj: Trnavský

Re: Pomoc s priestorom

Streda, 22. Marca 2017, 13:33

ani mi o tyckach nic nevrav. som myslel, ze zosaliem kym som dosiel na to , e bol zla stabilizacny tycka, hlavne ze som pol napravy kvoli tomu zozobral. no to vyzera naporiadnejsiu generalku ako citam co chces vsetko robit
 
vlado320
Autor témy
Príspevky: 59
Registrovaný: 13.3.2016
Auto: E36 320i
Kraj: Banskobystrický

Re: Pomoc s priestorom

Streda, 22. Marca 2017, 14:01

Hej snazim sa,ale samozrejme ide to pomaly, financie,cas a podobne :) ale uz je vymenenych asi 60% podvozku :)
 
Užívateľov profilový obrázok
tominno
Príspevky: 57
Registrovaný: 27.3.2017
Auto: e 39 525 tds 1998
Kraj: Trenčiansky

Re: Pomoc s priestorom

Pondelok, 27. Marca 2017, 08:14

ale tak aj tak pekne.. však máš sa kam ponáhľať? ono sa toho zvykne opravami aj nabaliť hento tamto ešte treba a už je vymenená polka auta ale radšej s kludom a pomaly aby to bolo zložené poriadne
pumpa môj druhý domov
 
Užívateľov profilový obrázok
jurkyLE
Príspevky: 3091
Registrovaný: 17.7.2009
Auto: Volvo XC90 + BMW X5
Kraj: Zahraničie
Bydlisko: Levice

Re: Pomoc s priestorom

Štvrtok, 30. Marca 2017, 18:14

Bosim napísal:
no to vyzera naporiadnejsiu generalku ako citam co chces vsetko robit

to srandujes? vymenit predne lozisko, tycky stabilizatora popripade rovno aj capy ramena to je mi uz aka generalka? :roll: Robota tak na dve hodky s kavou a cigou. [-(
Ex Mercedes CL500
Daily Fabia RS
Mercedes SLK 320
 
vlado320
Autor témy
Príspevky: 59
Registrovaný: 13.3.2016
Auto: E36 320i
Kraj: Banskobystrický

Re: Pomoc s priestorom

Nedeľa, 2. Apríla 2017, 22:59

Jurky ty si riadne tupelo :D sorry musim sa smiat ked som cital tvoje prispevky tak mi to pride iba ako jeden zaver, tato ta mal do vreckovky vystriekat... ;) tak dojdi pomenit usetris mi kopu prace... Ako pozeram mechanik teoretic... A urcite stihacka je tvoja znacka :)
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Príspevky: 11610
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: Pomoc s priestorom

Pondelok, 3. Apríla 2017, 20:00

Chlapci....
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.
 
vlado320
Autor témy
Príspevky: 59
Registrovaný: 13.3.2016
Auto: E36 320i
Kraj: Banskobystrický

Re: Pomoc s priestorom

Pondelok, 3. Apríla 2017, 20:08

Jurky.... spamataj sa ... je mi ta luto.. keby si aspon raz normalny inteligentny koment napisal nestalo by sa ti,ze by ta tu mali za debilka :) ked chces dojst kludne, dam ti adresu a preplatim ti aj cestu ak by si potreboval... nechapem naco pises blbe komenty a kazdeho sa snazi zhodit namiesto aby si dosiwl pomoct.. takych ako ty poznam ako aj ostatny, takych je plne slovensko a to je skoda :) ale bavi ma ta voja "inteligencia" :D
 
Užívateľov profilový obrázok
Hugino
Príspevky: 4077
Registrovaný: 5.3.2012
Auto: E61&E70
Kraj: Bratislavský

Re: Pomoc s priestorom

Pondelok, 3. Apríla 2017, 23:02

Akože obidvaja pššššt, Jurky má v zásade pravdu, nie je to nič zložité, ak máš normálne vybavenú dieľňu, tak za "pracovný deň" to musíš mať vymenené aj keď nechceš.....
E70 X5 4.8i
E61 530d LCi
Ex E39 540iA Touring " Alles unter acht zylinder ist sozial..."
 
vlado320
Autor témy
Príspevky: 59
Registrovaný: 13.3.2016
Auto: E36 320i
Kraj: Banskobystrický

Re: Pomoc s priestorom

Utorok, 4. Apríla 2017, 08:54

Jurko sa tu obuva nonstop do niekoho a zhadzuje pracu viac menej kazdeho klubaka.... to je jedna vec dalsia vec je to, ze nie kazdy ma doma vybavenu dielnu a vacsinou su upravy/ opravy robene "na kolene" bez nejakych brutalnych naradi. Taktiez nie kazdy je skuseny a vie si porobit vsetko za jeden den. Takze rozpravam len o tom, cize pokial niekto chce, prijmem pomoc pokial niekto chce, taktiez nemam problem pomoct ja. ale ak chce byt na fore len kvoli tomu aby tu mohol kazdeho zhadzovat, tak to nech si radsej najde hobby vo vysivani a nech aspon nezhadzuje ludi ktory sa snazia si svoje auto porobit, potrebuju poradit a podobne... :) To je cele... a tiez vie hovno o tom co vsetko som na aute si uz porobil/neporobil, kolko casu, penazi a nervov som uz obetoval, tak si vyprosim aby sa takyto trtko do mna obuval len kvoli tomu, ze nevie co so sebou ma robit... takze pravda nepravda, nech sa nauci spravat a hotovo... to je moj nazor .. vy si spravte aky chcete
 
vlado320
Autor témy
Príspevky: 59
Registrovaný: 13.3.2016
Auto: E36 320i
Kraj: Banskobystrický

Re: Pomoc s priestorom

Utorok, 4. Apríla 2017, 09:01

a tiez nech mi tu nerozprava o tom aku som ja spravil generalku na podvozku, ked okrem silontov zadnych ramien som uz vymenil vsetko.. neviem aku si on predstavuje este inu generalku, ked pomenis vsetky capy, vsetky silenty, nanovo vyvaris ulozenia napravnice aj s vystuzenim.. to ze som nenalakoval ja neviem ramena?? :) to neberiem ako podstatnu cast generalky... a tiez som nepovedal, ze mam vymenenu komplet prednu aj zadnu napravu, tak co riesi s tym, ze to nie je generalka, ked som nenapisal, ze mam kompletne novy podvozok na aute do poslednej skrutky?? :) proste len potreboval ripat zase do niekoho.. a aby sa mu to raz nevypomstilo a nedostal od niekoho pekne cez hubu a potom sa mozno nauci ze sa nema spravat ako kreten....nech sa nikto na mna nehneva ale toto nie je proste spravanie dospeleho cloveka a uz vonkoncom nie klubaka.. ja myslim, ze by si ludia z klubu mali pomahat na to ten klub predsa je nie? a nie taketo veci tu riesit ako on
 
Užívateľov profilový obrázok
Hugino
Príspevky: 4077
Registrovaný: 5.3.2012
Auto: E61&E70
Kraj: Bratislavský

Re: Pomoc s priestorom

Utorok, 4. Apríla 2017, 11:30

Bože musíš to stále riešiť? Jediný, ktorý je tu urazený/dotknutý atď si ty. Ani nemám energiu to tu čítať, čiže finish ende schluss......
E70 X5 4.8i
E61 530d LCi
Ex E39 540iA Touring " Alles unter acht zylinder ist sozial..."
 
vlado320
Autor témy
Príspevky: 59
Registrovaný: 13.3.2016
Auto: E36 320i
Kraj: Banskobystrický

Re: Pomoc s priestorom

Utorok, 4. Apríla 2017, 15:58

Ja nie som urazeny :) mne je to u prdele,len vysvetlujem svoju odpoved na jeho priblbly koment :)
 
PetoK
Príspevky: 9691
Registrovaný: 11.7.2007
Kraj: Žilinský

Re: Pomoc s priestorom

Utorok, 4. Apríla 2017, 16:08

Netrap sa, treba pochopit ze zakomplexovany clovek vyuziva anonymitu internetu na liecenie vlastnej neschopnosti... bezny jav na free forach...
 
vlado320
Autor témy
Príspevky: 59
Registrovaný: 13.3.2016
Auto: E36 320i
Kraj: Banskobystrický

Re: Pomoc s priestorom

Utorok, 4. Apríla 2017, 20:26

vsak jasne, len je to skoda, lebo potom pada kvalita a vyznam fora :) ale viem, takyto ludia su vsade, nie len tu... :)

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 49 neregistrovaných