... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, alfi666, jkk

  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
reklamne predmety bmwklub.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
airbone
Príspevky: 6528
Registrovaný: 5.5.2007
Auto: F25 X3
Kraj: Prešovský
Bydlisko: doma

Re: Moje veci - Trippling - DDL

Utorok, 7. Marca 2017, 01:14

snake.mino napísal:
Seruste pani. Riesil niekto trippling na e53... r.v.2002? Je mozne to nejako dorobit? A ak ano... tak ako a kolko to kostuje... za vsetky odpovede vam vopred dakujem a ak som v zlej teme poprosim o presunutie... dik
Podporuju to az urcite verzie LCM modulu, od urciteho coding indexu. AK tvoj nie, teda neda sa to nakodovat na nom, tak potom musis vymenit cely LCM modul za iny, novsi.
Popravde sa ti cudujem, naco ti to je. Ved trippling je otravna vec a neprakticka, v niektorych pripadoch.. Chvalabohu ze sa to da na vypnut. Ja to na kazdom aute vypinam. Smerovkou je mozne blikat aj ked pridrzis packu v prvej polohe, a ked ju pustis tak sa vrati same, tak naco je preboha ten trippling ? :)
 
Užívateľov profilový obrázok
jararak
Príspevky: 11354
Registrovaný: 13.5.2008
Auto: skodofka 120l
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kostoliste

Re: Moje veci - Trippling - DDL

Utorok, 7. Marca 2017, 08:43

ziadna e38/9/53 bohuzial tripling nevie ;(. tymto su obdarene e46/83 a 85
bmwcoding.sk
bmw maps 2023/fsc/carplay/ cz/sk pre cic/nbt
kluce pre bmw/mini, klonovanie riadiacich jednotiek, chiptunning, egr/dpf/scr off
oprava frm, upravy CAS/FEM/BDC, DME/DDE, virgin prevodovky a budikov
 
Užívateľov profilový obrázok
snake.mino
Príspevky: 141
Registrovaný: 5.3.2013
Auto: X5 E53
Kraj: Trenčiansky

Re: Moje veci - Trippling - DDL

Utorok, 7. Marca 2017, 23:15

Dakujem za odpovede... ked sa to neda dokodovat tak nejdem nad tym dalej spekulovat a budem fungovat tak ako doteraz... cize presne tak ako napisal airbone
http://www.bmwklub.sk/pribehy-nasich-au ... 87839.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Na predaj mechanizmus stahovania zadneho laveho okna e53 VALEO cisto novy za symbolicku cenu - SS
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 27 neregistrovaných