... všetko o BMW ...

Moderátori: alfi666, fox1k

obchodna sekcia
 
Užívateľov profilový obrázok
PristineShip
Autor témy
Príspevky: 3084
Registrovaný: 11.7.2016
Kraj: Trenčiansky

mapy pre Route/entrynav

Štvrtok, 2. Februára 2017, 12:48

ja som stratil funkcny torrent na entrynav/route mapy a co som nasiel tak bud chybali uplne funkcne linky alebo ten torrent bol mrtvy,
ak niekto ma funkcny zdroj odkial sa daju stiahnut route 2017 mapy budem vdacny
 
Užívateľov profilový obrázok
jararak
Príspevky: 11355
Registrovaný: 13.5.2008
Auto: skodofka 120l
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kostoliste

Re: mapy pre Route/entrynav

Sobota, 4. Februára 2017, 10:14

neviem ci sa toto oplati, generator na to nieje (aspon nebol minuly rok), zatial som videl jedno auto kde to bolo

https://mega.nz/#F!0l0hkTwY!3iCcHhNHDYT2a-5EbpqR6w
bmwcoding.sk
bmw maps 2023/fsc/carplay/ cz/sk pre cic/nbt
kluce pre bmw/mini, klonovanie riadiacich jednotiek, chiptunning, egr/dpf/scr off
oprava frm, upravy CAS/FEM/BDC, DME/DDE, virgin prevodovky a budikov
 
Užívateľov profilový obrázok
PristineShip
Autor témy
Príspevky: 3084
Registrovaný: 11.7.2016
Kraj: Trenčiansky

Re: mapy pre Route/entrynav

Sobota, 4. Februára 2017, 10:21

ako ci sa to oplati?
oplati upgradnut? :)
a generator, pokial myslis FSC. nepotrebujem, neviem ci len v autach so socialnym entrynav alebo na vsetkych novych modeloch uz od 2015 myslim je FSC prednahraty na 3 roky.
Potrebujem len link na torrent alebo iny zdroj, ale uz to kaslem, chcel som to pred cestou do Nemecka a uz by som to dnes nestihol stiahnut na mojo mrtvom dslku,
buduci tyzden v Nemecku si dam auto zaregistrovat na nemecky portal a bude pokoj.

##edit az teraz som si vsimol link na mega, uplne mi usiel najprv, dik moc jararak, predsa len to teda dam tahat, mozno to do vecera stiahne
 
Užívateľov profilový obrázok
jararak
Príspevky: 11355
Registrovaný: 13.5.2008
Auto: skodofka 120l
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kostoliste

Re: mapy pre Route/entrynav

Sobota, 4. Februára 2017, 11:07

najprv som ho tam nedal :D
este bacha nato, od NBT su tie navigacky vychcane, nepyta od teba FSC kod a potom po upgrade ho od teba opyta, alebo som cital na nete, ze si vypytal aj po tyzdni.
dalsia vec - dosla ku mne uplne nova active tourer, dal som mapy 2016-2, mal mapy 2016-1, opytal kod, lenze akosi som dosiel nato, ze tento ma 1df namiesto 1de fsc a teda ze ho neviem nijak stiahnut
bmwcoding.sk
bmw maps 2023/fsc/carplay/ cz/sk pre cic/nbt
kluce pre bmw/mini, klonovanie riadiacich jednotiek, chiptunning, egr/dpf/scr off
oprava frm, upravy CAS/FEM/BDC, DME/DDE, virgin prevodovky a budikov
 
Užívateľov profilový obrázok
PristineShip
Autor témy
Príspevky: 3084
Registrovaný: 11.7.2016
Kraj: Trenčiansky

Re: mapy pre Route/entrynav

Pondelok, 6. Februára 2017, 08:30

no ja som to nestihol dotahat samozrejme a aj tak si ma vystrasil, ze by som to tam den pred cestou ani nepchal

ja som uz updatoval mapy v F48, akurat nie vo svojej ale v kolegovej, a kym som sa dostal k tomu aby som to spravil u seba tak som nevedel najst usb kluc lebo to bol taky ten 1cm maly bazmek co vysublimuje ked si ho dlhsie nevsimas. a potom som vymenil notebook za novy, kde som si samozrejme Download folder neodzalohoval lebo sak naco,
ale volal som vcera tomu kolegovi a hovori ze od neho nic nepytalo, ja som si to najprv overoval u dvoch f48 majitelov z bimmerpostu, jeden anglican a druhy nemec, obaja hovorili, ze to fsc nema pytat po dobu 3 rokov, jeden si to udajne overoval u dealera. ale samozrejme, jednak to moze byt inak na SR a druhak mu priamo dealer mohol pred odovzdanim auta updatnut mapy a nahrat kod.
ja som auto dostal 2016-01 tiez , lebo na slovensku sa ti vyjebu na updatovanie map u dealera.
no uvidim, vyskusam to buduci tyzden

ale ine som chcel..
isiel som vcera prvykrat po tom novom useku dialnice z Prahy do Drazdan, uz ked som sa blizil k tomu exitu, kde ta to vyhodilo z dialnice smerom na Teplice tak som sledoval mapu - ta cesta tam nebola, akonahle som presiel na novy usek tak som isiel ¨mimo cestu¨ podla gps, a zrazu sa ta cesta objavila. normalne sa tam ciara na mape objavila z nicoho nic, aj zacalo korektne ukazovat vzdialenosti. Najprv som si myslel, ze mozno si mysli, ze idem po nejakej paralelnej okreske, ale bola to dialnica, aj spravne oznacena D8

ako je to mozne? vie si nejake male updaty dotiahnut online? alebo tam tu mapu mala zakreslenu vzdy, a samo to vyhodnoti, ze ked po tej ceste ides hoci nema byt v prevadzke tak uz je otvorena? bol som z toho fas cinovany

aj jeden kruhac novy pred Zlinom, kde bola klasicka Tckova krizovatka na mape ukazuje ako krizovatku (kruhac postavili minuly rok) ale hlasovy pokyn je na kruhovy objazd (vojdite na kruhovyu objazd a pouzite prvy vyjazd), z toho som bol tiez prekvapkany
 
Užívateľov profilový obrázok
jararak
Príspevky: 11355
Registrovaný: 13.5.2008
Auto: skodofka 120l
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kostoliste

Re: mapy pre Route/entrynav

Utorok, 7. Februára 2017, 20:59

to uz mozno funguje cez TP, ja som bol z toho v <> ked som prekrocil hranice a zrazu mi navigacka hrala vsetkymi farbami, ze kurna, auto mam 7 rokov, v zivote som to nevidel, sa mi to pokazilo? nie, to len z dialky ma varovali ze tam je obchadzka lebo menia tu panelku
mas v aute bluetooth, nebodaj extedned bluetooth?
bmwcoding.sk
bmw maps 2023/fsc/carplay/ cz/sk pre cic/nbt
kluce pre bmw/mini, klonovanie riadiacich jednotiek, chiptunning, egr/dpf/scr off
oprava frm, upravy CAS/FEM/BDC, DME/DDE, virgin prevodovky a budikov
 
Užívateľov profilový obrázok
PristineShip
Autor témy
Príspevky: 3084
Registrovaný: 11.7.2016
Kraj: Trenčiansky

Re: mapy pre Route/entrynav

Utorok, 7. Februára 2017, 21:16

mam extended bluutrt, ale tieto chudobne NBT2 ci ako ich to interne volaju tie Navi Plus, ktore nie su Professional nevedia pouzivat data z pripojeneho mobilu ak na to myslis, (zhodou okolnosti vtedy som bol pripojeny cez usb co som malokedy, len som potreboval dobit telefon, inak som 99% bluetooth),
tak ak si to stiahlo nejaky kus mapy tak jedine cez svoju internu simku v ramci connected drive.
obchadzky vdaka TMC spravam to vie robit vsade okrem SR, ja som len bol vyhukany ze komplet novu cestu zrazu objavil.
podla mna samotny mapovy podklad musel byt pripraveny v mapach uz davno, to by hadam nestiahol cez 2g tak rychlo, kedze v mojom aute nie je LTE a hentam uprostred nicoho by 3g nebolo urcite.
 
Užívateľov profilový obrázok
jararak
Príspevky: 11355
Registrovaný: 13.5.2008
Auto: skodofka 120l
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kostoliste

Re: mapy pre Route/entrynav

Streda, 8. Februára 2017, 07:09

no pokial viem tak 2g maju len Eseries bluetooty, vsetko od Fka novsie ma uz 3g, ci lte tazko povedat a este horsie je povedat ktore tie moduly maju sim a ktore nie, taktiez je otazne odkial to ten hulvat vytiahol, mozno mas recht ze ma viac urovni a jednoducho, ze ked tam ides, tak si objavi tu cestu, hoc v dobe vydania este nebola aktualna, lebo musis ratat, ze 2016-2 je vlastne nejaky 1q 2016, ked nie 4q 2015.
bmwcoding.sk
bmw maps 2023/fsc/carplay/ cz/sk pre cic/nbt
kluce pre bmw/mini, klonovanie riadiacich jednotiek, chiptunning, egr/dpf/scr off
oprava frm, upravy CAS/FEM/BDC, DME/DDE, virgin prevodovky a budikov
 
Užívateľov profilový obrázok
PristineShip
Autor témy
Príspevky: 3084
Registrovaný: 11.7.2016
Kraj: Trenčiansky

Re: mapy pre Route/entrynav

Streda, 8. Februára 2017, 07:53

ale ved ono to ma 3g, ale 3g signal tam v tom mieste nie je
 
bruno75
Príspevky: 2379
Registrovaný: 21.2.2007
Kraj: Trenčiansky

Re: mapy pre Route/entrynav

Streda, 8. Februára 2017, 11:29

s tymi mapami je to volajake divne.... :-k
sam som na svoje F10 videl, ze ma v mapach D1 v useku Hubova-Ivachnova, ktory nebude prejazdny do r. 2020.... samozrejme, ze cez nu nenaviguje, ani ma na nu nepusti, ale v mape sa zobrazuje...

inak Jaro, dufam ze ten "lifetime" FSC mi bude v NBT fungovat aj na ver. 2017-1....
 
Užívateľov profilový obrázok
jararak
Príspevky: 11355
Registrovaný: 13.5.2008
Auto: skodofka 120l
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kostoliste

Re: mapy pre Route/entrynav

Streda, 8. Februára 2017, 15:40

bruno kedy sme ho generovali? ak mas teraz 2016-2 tak pojde, bojim sa ze ak mas 2016-1 tak nie, tak mi len posli potom tvoje vinko nech to viem sparovat :)

btw nebudes mat asi cestu okolo nech skusime toho asistenta v kolonach?
bmwcoding.sk
bmw maps 2023/fsc/carplay/ cz/sk pre cic/nbt
kluce pre bmw/mini, klonovanie riadiacich jednotiek, chiptunning, egr/dpf/scr off
oprava frm, upravy CAS/FEM/BDC, DME/DDE, virgin prevodovky a budikov
 
bruno75
Príspevky: 2379
Registrovaný: 21.2.2007
Kraj: Trenčiansky

Re: mapy pre Route/entrynav

Streda, 8. Februára 2017, 15:53

ked som si tam nahadzoval 2016-2, tak to islo... uz mam slubene 2017-1 od klubaka, ktory to ma stiahnute (a instaloval si to do svojho NBT), tak sa vopred pytam, na co sa mam pripravit... :wink:
podla mojich zaznamov si mi ho generoval v auguste min. rok a posielal si mi myslim este 1de files...
do BA chodim +/- pravidelne, ale vacsinou len na kraj BA (Zlate piesky) a dost narychlo, operativne sa ozvem, ked budem mat vacsie casove okno....

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 14 neregistrovaných