... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, alfi666, Kraken, johnyfly1

bmwtt.sk
 
Wincik
Príspevky: 1242
Registrovaný: 28.10.2011
Auto: BMW 325 TDS
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Tvrdošín

Re: 318tds prehrievanie motora,nechce kurit

Štvrtok, 11. Februára 2016, 08:15

moje prvé TDS sa taktiež nieslo v znamení dopráskanej hlavy , ... a dokonca tam vraj chýbali 3-4 štifty :mrgreen: :mrgreen: nuž... darmo.. nemal som kupovať TDS ktoré malo vytrhnutú prírubu na chladiči :D na tej vrchnej :D hovorím si.. a asi sa mu to ulomilo :mrgreen: :mrgreen: jazdilo to ale vcelku bez problemov, problem nastal ked som dal na jednotku a na dvojku full power :D
ech... bol som rád že sa predalo vobec :^o
 
Užívateľov profilový obrázok
kkmeine
Príspevky: 8
Registrovaný: 7.11.2012
Auto: e36 325tds
Kraj: Zahraničie
Bydlisko: Zlínský kraj

Re: 318tds prehrievanie motora,nechce kurit

Piatok, 25. Novembra 2016, 19:38

Tds se odvzdušní samo,musíš otevřít topení na max a dolívat.Vodní pumpu máš už kovovou?Někdy se stane že se protočí na hřídelce,ale pokud je tam rok tak v tom problém asi nebude.jinak topení jde z malýho okruhu.Vyměn termostat,pokud je ale zima tak ta spodní hadice být horká nemusí když termostat neotevře.V nejhorším případě prasklá hlava,taky by to netopilo.
 
Mirko 22
Príspevky: 34
Registrovaný: 29.10.2016
Auto: e36 touring 1,8 TDS
Kraj: Trnavský

Re: 318tds prehrievanie motora,nechce kurit

Utorok, 29. Novembra 2016, 08:30

Ja som robyl nieco podobne na mojej e34 2,5i a zavzdusnil som to a bol problem v odvzdusnení lebo konkrerne moje auto ma vipustaci srob na vodu ked som nevipustil vodu cez ten vipustaci srob a nalial som novu spravila sa my tam velka vzduchova bublina co bolo zle tak som vipustil vodu cez vipustsci srob a aj tak bolo treba este odvzdusnit ale ja som nemal nigde odvzdusnovak tak som si ho dal spravit na najvizsiom mieste to bol termostat majster my tam normalne narezal zavit dal srob ja som poakladal odvzdusnil a auto islo normalne robylo my to to co tebe a moze to bit v hoci com
 
Mirko 22
Príspevky: 34
Registrovaný: 29.10.2016
Auto: e36 touring 1,8 TDS
Kraj: Trnavský

Re: 318tds prehrievanie motora,nechce kurit

Utorok, 29. Novembra 2016, 08:32

Skus vymenit ten termostat a odvzdusni to poriadne a to musí ist

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 42 neregistrovaných