... všetko o BMW ...

Moderátori: alfi666, BinKooL, fox1k

mmracing.sk
 
katowic
Autor témy
Príspevky: 6
Registrovaný: 8.8.2016
Auto: Bmw 320d 100kw
Kraj: Prešovský

NESPALENA NAFTA

Utorok, 11. Októbra 2016, 10:58

Zdravim mam bmw e46 320d 100kw rv.98 mal som menši problem auto nemalo tah vymenilsomvšetky podtlakove hadičky potom odpalilo turbo turbo som daval repasovať auto išlo celkom normalne len pri zaťaženy do kopca alebo obehovani turbo hadzalo do nudzoveho režimu vymenil somvahu vzduchu všetkosom vyčistil zaslepil agrventil apodobne a stale nič po čase začalo dymiť (nespalena nafta) voda sa netratila ani olej ked som mal odpojenuvahu vzduchu tak nedymilo ale nemalvykon ked som zapojil tak dymil tak že strielalo to . nevedelsom čo stym je napokon som odpojil hlavny vstrek auto malo vykon ako nikdy predtym pravde podobne daval viacej zmesi anestihalo to spalovať alebo neviem diagnostika ukazovala chyby ohladom paliva ale auto išlo normalne vykon super nedymil len kus na čierno ale minimalne dnes idem z práce a auto dymi ako traktor a vykon ziaden nema niekto skusenosti lebo ja už neviem čakam na novy vstrek hlavny a uvidim zatial vymenene a repasovane (turbo čerpadlo oleje filtre hadičky na podtlak magneticka cievka vahavzduchu ) vopred dakujem . idem ho ešte napojit na diag. a napišem sme ake chyby hadže
 
katowic
Autor témy
Príspevky: 6
Registrovaný: 8.8.2016
Auto: Bmw 320d 100kw
Kraj: Prešovský

Re: NESPALENA NAFTA

Utorok, 11. Októbra 2016, 11:29

-Regulace vstrekovaneho množstvi
-regulačni otvaraci ventil vstrekovani
-ruduci modul DDE(pamet EEPROM a konfigurace)

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 20 neregistrovaných