... všetko o BMW ...

Moderátori: Hugino, SmartBastard

reklamne predmety bmwklub.sk
 
demmo
Autor témy
Príspevky: 7
Registrovaný: 25.11.2014
Auto: BMW X3
Kraj: Prešovský

Rádio Business CD pre BMW e83

Nedeľa, 7. Februára 2016, 23:59

Zdravím,

chcem sa spýtať ohľadom tohto rádia... Ako to je s AUX vstupom??? Podporuje vôbec to rádio AUX vstup? Vzadu v opierke mám tento vstup, ale po pripojení telefónu a prepínania tlačidla "mode" mi vôbec žiadne AUX neberie. Rozobral som teda predný panel a aj lakťovú opierku a kábel ktorý ide z aux je aj v konektore do rádia. Vie mi niekto poradiť prečo to nefunguje??? Môže byť poškodený kábel? Alebo toto rádio nepodporuje aux??? Chcel by som dokúpiť navigáciu a neviem či by nebol nejaký problém so zapojením na to rádio.

http://www.dvdnavigacie.sk/BMW-X3-E83-d17.htm

A nechcem otvárať ďalšie téme tak sa ešte spýtam, že ak by som chcel vymeniť spätné zrkadlo za "samostmievacie" je potrebná nejaká ďalšia kabeláž k tomu? Prípadne nejaké riadiaca jednotka? Alebo to stačí jednoducho vymeniť a napojiť nejaké napätie?

V lakťovej opierke som našiel ešte nejaké konektor, ktoré nie sú zapojené a sú len z vrchnej časti opierky do spodnej. Vie mi niekto povedať načo slúžia, čo sa tam zapája? Pripájam aj foto. Ďakujem
Prílohy
opierka 2.jpg
opierka 1.jpg
Radio 3.jpg
Radio 2.jpg
radio 1.jpg
 
Užívateľov profilový obrázok
Rado520iE39
Príspevky: 142
Registrovaný: 8.2.2010
Auto: BMW X3 E83 3.0D
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Hviezdoslavov

Re: Rádio Business CD pre BMW e83

Nedeľa, 13. Marca 2016, 19:23

to co mas v tej laktovej opierke ak je to hore ten kabel je na bluetooth ale zrejme to bude v dolnej casti tak to je predpriprava na CD wechsler len nechapem ako si tam pripajal telefon ked to funguje pod digitalom...
PROTECT ME FROM WHAT I WANT

BMW X3 E83
 
Užívateľov profilový obrázok
jeremmy
Príspevky: 59
Registrovaný: 5.12.2014
Kraj: Banskobystrický

Re: Rádio Business CD pre BMW e83

Štvrtok, 12. Mája 2016, 12:11

tiez nerozumiem tomu jak telefon si pripojil k tomu
 
demmo
Autor témy
Príspevky: 7
Registrovaný: 25.11.2014
Auto: BMW X3
Kraj: Prešovský

Re: Rádio Business CD pre BMW e83

Štvrtok, 22. Septembra 2016, 21:30

Aký telefon? Ja som žiadny telefón nepripájal... Potrebujem AUX vstup a neviem či to rádio vôbec podporuje a či mi to pôjde...ak áno tak ako???
 
Užívateľov profilový obrázok
Klokan
Príspevky: 37
Registrovaný: 28.1.2013
Kraj: Bratislavský

Re: Rádio Business CD pre BMW e83

Štvrtok, 29. Septembra 2016, 13:05

demmo napísal:
Aký telefon? Ja som žiadny telefón nepripájal... Potrebujem AUX vstup a neviem či to rádio vôbec podporuje a či mi to pôjde...ak áno tak ako???
myslim ze oni mali na mysli tuto cast tvojho komentaru "ale po pripojení telefónu " a ta im nejde do hlavy...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných