... všetko o BMW ...

reklamne predmety bmwklub.sk
 
Branislav90
Autor témy
Príspevky: 2
Registrovaný: 29.8.2016
Auto: BMW E34
Kraj: Žilinský

Prehrievanie

Pondelok, 29. Augusta 2016, 22:05

Zdravím. Chcel by som sa Vás opýtať, či neviete o takomto probléme náhodou.
Teplotu motora mi ukazuje ručička až pri červenom poli, raz sa mi to už stalo, prehrial som to, roztrhlo komplet po celej dlžke hadicu.Termostat sa menil.Teraz sa mi to stalo znova s tým, že hadica je OK, viac natlakovaná samozrejme. Stúpla mi aj voda v nádržke do chladiča. Do interiéru mi šla para, zrejme tým prehriatím, známy tvrdil že radiátor. Tak som to odstavil, s tým že pokiaľ auto nezohrejem prejdem, akonáhle sa trošku zahreje už je zle. Kde by mohol byť problém? Ďakujem za odpoveď.
 
Arko
Príspevky: 15
Registrovaný: 22.2.2016
Auto: bmw e34 520i,e36 318
Kraj: Bratislavský

Re: Prehrievanie

Štvrtok, 15. Septembra 2016, 17:16

Trosku nezrozumitelne napisane...
"Teplotu motora mi ukazuje ručička až pri červenom poli, raz sa mi to už stalo, prehrial som to," -> znamena ze mas pocas jazdy na budiku v modrom a zrazu ti skoci k cervenemu polu ked sa uz prehrieva motor? pri prehriati ide para do interieru? a voda sa straca? neviem podla toho ani aky problem chces riesit :D ci tu paru v interieri ked ides na prehriatom motore alebo to ze sa ti ten motor prehrieva. nevieme ani co to je za motor
 
Užívateľov profilový obrázok
Boboo96
Príspevky: 654
Registrovaný: 4.6.2011
Auto: e34 528i
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Re: Prehrievanie

Sobota, 17. Septembra 2016, 11:17

Toked si uz raz uvaril tak ti bud pukla hlava alebo tesnenie a nepomoze ti ani novy chladic ani nove hadice ani novy termostat ... tieto stare bmw maju predymenzovane chladenie neni mozneked to mas dobre obzdusnene a vsetko v poriadku aby si prehrial motor bud si mal nejaku netesnost alebo si to mal zle ovzdusnene...ak sa ti strasa voda a mas aj vicko na olej od bieleho hnusneho semenneho maglajzu tak pravdepodobne to co som pisal vyzsie priznaky su tam tie co mas rucicka v cervenom poli tlakovane hadice voda v nadrzke stupa a mizne to je moj nazor ak sa mylim opravte ma
e34 Touring

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní