... všetko o BMW ...

Moderátori: alfi666, BinKooL, fox1k

bmwtt.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
fox1k
Autor témy
Príspevky: 2241
Registrovaný: 27.3.2011
Auto: BMW
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Žilina

-= ČÍTAJ AKO PRVÉ!: Index tém, linky, pravidla =-

Utorok, 14. Mája 2013, 13:29

Na začiatok pravidlá:
1. Vždy ako ma niečo napadne sa spýtať, použijem funkciu Hľadať.
2. Pri témach, kde sa jedná o špecifický problém, názov témy musí mať tvar Typ/Motorizácia + výstižný popis (príklad: 320d 110kW problém so saním)
3. Keďže sa nám začínajú témy opakovať tak duplicitné témy, zbytočné, nekonkrétne, témy o oleji (sú tu toho mraky), nahlásané témy atď. môžu byť zmazané bez upozornenia rovnako aj témy zamknuté budú časom zmazané.
Čím skôr si na toto zvykneme tým skôr to bude v e46 sekcii lepšie. Ak niekomu téma zmizne, treba sa zamyslieť, či spĺňala potrebné záležitosti.
4. Nezľaknite sa, ak strany v tejto sekcií budú miznúť, postupne premazávam zbytočné témy, zatiaľ sa podarilo z 97 strán osekať na 72. Ideálny stav by som si predstavoval pod 40 strán.
5. Pokiaľ budete mať problém typu: klepkanie, buchanie, hučanie,... automaticky dajte do témy aj video (link na youtube)
6. Vulgárne, urážlivé a podobné veci budú mazané bez upozornenia s banom ako bonus.

Za dodržiavanie pravidel dopredu ďakujem :wink:
 
filipe46
Príspevky: 998
Registrovaný: 15.12.2015
Kraj: Žilinský

Re: -= ČÍTAJ AKO PRVÉ!: Index tém, linky, pravidla =-

Sobota, 14. Mája 2016, 19:11

Nebolo by to tu dobré usporiadať na sedan,cupe,touring. A potom prerozdeliť na nápravy motory elektrika a tak podobne bolo by to lepšie priehľadnejšie a hlavne by sa nezakladali zbytočne nové témy
VW Golf R 2016 2.0TSI

Ex BMW 3er 2001 3.0d tour

Ex Audi A6 2013 3.0TDI
 
Užívateľov profilový obrázok
fox1k
Autor témy
Príspevky: 2241
Registrovaný: 27.3.2011
Auto: BMW
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Žilina

Re: -= ČÍTAJ AKO PRVÉ!: Index tém, linky, pravidla =-

Piatok, 2. Septembra 2016, 21:33

uvažoval som nad tým, ale nie

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 28 neregistrovaných