... všetko o BMW ...

Moderátori: alfi666, BinKooL, fox1k

reklamne predmety bmwklub.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
KISS-MY-ASS
Príspevky: 1505
Registrovaný: 13.3.2009
Auto: BMW E46 330d Touring
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: Partizánske

Re: ubúda chladiaca kvapalina

Nedeľa, 9. Septembra 2012, 17:01

Tak chaloši ja mam problem vyriešeny .... stačilo doliať a už si drži hladinu... takže ja som vymenil iba chladič ... nič ine nebolo treba ...
BMW E39 528i M packet
EX BMW E46 330Ad Touring M packet
EX AUDI Q7 3,0TDI S line
EX BMW E36 320i Coupé M packet
EX Rover 75 1,8B
EX Seat IBIZA 1,4B
 
potty.mouth
Príspevky: 25
Registrovaný: 7.7.2016
Auto: bmw e60
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Hlohovec

Re: ubúda chladiaca kvapalina

Štvrtok, 28. Júla 2016, 07:59

Mam ten isty problem najprv som dolieval po 2 tyzdnoch s tym ze najazdim denne ale 200 km a teraz som nalieval v sobotu hned v pondelok a uz v utorok v noci zase ze chyba kvapalina. Termostat som menil neni vidiet kde to steka, ja tam uz chladiacu ani nedavam davam len destilovanu vodu a ked neni po ruke tak obycajnu nech prejdem. nechcem ostat vysiet niekde na dialnici. Predchadzajuci kamarat co ho mal ze vodnu pumpu menil a egr mam zaslepene menili sme aj tu hadicu co ide z chladica a myslel som ze je to vyriesene no akurat tak konsky k........................t.
 
potty.mouth
Príspevky: 25
Registrovaný: 7.7.2016
Auto: bmw e60
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Hlohovec

Re: ubúda chladiaca kvapalina

Štvrtok, 28. Júla 2016, 08:14

auto nedymi nejako blbo iba ked vytnem tomu a preradim tak jak keby si odfukne taky cierny dym kedze tam neni vyfuk ale navarena hola rula(tak som to kupil), cize neviem ako to spozorovat alebo preco sa vypari niekedy po 1 dni druhykrat po 2 tyzdnoch.....

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 36 neregistrovaných