... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, alfi666, Kraken, johnyfly1

bmwtt.sk
 
dencu.bel
Autor témy
Príspevky: 40
Registrovaný: 16.7.2014
Auto: E36 325i Coupe
Kraj: Bratislavský

e36 320i, zaujmave prehrievanie

Streda, 27. Júla 2016, 19:52

ola chalani, 36ka motor m50b20, prehrievanei nasledovne: zohreje sa na 90, bez problemov kuri, no ked zastavis hned ide do cerveneho, zase sa rozbehnem a pomaly pocas jazdy teplota ide zase dole, pri ostrejsej jazde ide tiez hore, no ked zastavis, staci 30 sec a uz sa tlaci ku cervenym hodnotam...este taka sranda, dnes si odprdla z chladica vyflusla asi po litra neviem odkial a vidim ze neidke pod expanzkou mi kvapka, neviem ci to ma s tym suvis...ale priznaky pretrvavaju stale nadalej rovnake, mozno ze mi prdol chladic alebo expanzka prave teraz, ale dodam ze pred tym to drzalo....dalej este dodam ze uz som 2x chladic odvzdnusnil spravne (viem ako sa to robi, samozrejem za studena), ked je odvzdusnovak otvoreny a pustim na klapke plyn tak tlaci cez neho vodu, cize si myslim ze vodnica je fajn, kedze kuri tak si myslim ze aj termostat je fajn...hadice su uplne makke nie su natlakovane ale su horuce obe, takktiez chladic je rovnomerne horuci...co myslite? dakujem :)
 
Užívateľov profilový obrázok
SurrendeR
Príspevky: 5328
Registrovaný: 25.5.2008
Auto: e36 328i Tour
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: NM/BA

Re: e36 320i, zaujmave prehrievanie

Štvrtok, 28. Júla 2016, 08:46

vyber vodnu pumpu a pozri ci nieje fyzicky poskodena, ci nieje turbinka odtrhnuta od osky atd..

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných