... všetko o BMW ...

Moderátori: alfi666, BinKooL, fox1k

reklamne predmety bmwklub.sk
 
djmetla
Autor témy
Príspevky: 154
Registrovaný: 25.5.2013
Kraj: Košický

320d - 110kW napil sa vody

Nedeľa, 24. Júla 2016, 07:13

Ahojte dnes v BA na Gagarinke bola pekna kaliz ktoru som podcenil motor mi zdochol pri prejazde kaluzou. Vytlacil som ho a asi po 5 mi skusil nastartovat nechytalo. Chytil az cca po 10 minutach a z vyfuku siel biely dym. Motor chvilu kuckal ale potom sa ukludnil a isiel ako hodinky. pekne po chvili prestal dymiet na bielo tah je ok cykon ok kazdopadne som hladal na googli a skoro ma jeblo ked som cital ze sa daju ohnut ojnice. moja otazka znie ak mam plny vykon tah atp moze byt napriek tomu ohnuta ojnica? snad nie xD kazdopadne mi trochu trhalo pri uvolnovani spojky na prvom kvalte:/ dik za odpovede
 
Užívateľov profilový obrázok
Iwe_sko
Príspevky: 522
Registrovaný: 19.9.2015
Auto: Bmw E46 320d
Kraj: Banskobystrický

Re: 320d - 110kW napil sa vody

Nedeľa, 24. Júla 2016, 16:36

Postav ho na slniečko otvor kapotu nech preschne. Voda by sa nemala veľm dostať dnu do valcov. Nasáva vzduch odpredu a ešte k tomu má v ceste vzduchový filter. Možno si ho len namočil, skús ho mrknúť potom. Ale asi ti len trochu blbne elektrika =). Skontroluj si aj dekle pod autom a od blatníkov či nemáš uvoľnené možno ti tade nenafŕkalo na motor.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 22 neregistrovaných