... všetko o BMW ...

Moderátori: alfi666, BinKooL, fox1k

reklamne predmety bmwklub.sk
 
tino
Autor témy
Príspevky: 4
Registrovaný: 8.1.2009
Auto: E46 330d touring
Kraj: Prešovský
Bydlisko: Bardejov-Praha

330d teplota vody

Piatok, 22. Júla 2016, 12:18

Caute. Mam e46 330dA 135kw a potrebujem poradit. Po zime som mal problem, ze sa mi stracala voda z okruhu a pri zatazi sa prehrieval motor (nikdy nie az do cerveneho pola). Vymenil som vodnu pumpu, vsetky termostaty, expanzku s vickom, cidlo teplotne, proste vsetko. Voda sa prestala stracat. Myslel som, ze je po probleme. Minuly tyzden som bol som na dovolenke v Chorvatsku, pustil som v 35°C klimu a behom 5km teplota opat zacala stupat asi do 3/4 pola. Vypnem klimu a teplota zas isla do normalu. Po vychladnuti skontrolujem hladinu a OK, ziaden unik, stale rovnako aj po 2000km. Ked pustim klimu hned zapne ventilator. Moze to byt kvoli tomu ze je to tak namahane?
Alebo ked mu dam zabrat( nie nejako extra moc), tak pusti ventilator(saharu?), prevodovka zacina radit nejako oneskorene a celkovo je to auto nejake divne.

Co moze byt zle? Na byvalej 330d co som mal mi nikdy nespustilo ani ventilator, nie ze by mi este teplota stupla vyssie nez na prevadzkovu.

Jedine co ma napada je, ze ohlo hlavu,ale zas voda sa netrati. Ja uz neviem... Poradte.
Dik

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 36 neregistrovaných